Senkaimon

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Senkaimon

Příspěvek pro Inori za Sun Feb 16, 2014 10:07 pm

Arisu

Podle pokynů, které obdržela konečně přišla do Seikamonu. Oddechla si, že sem trefila a začala se rozhlížet, uvidí-li zde Yasumaru. Nikde ho ale nespatřila, a tak si sedla do podřepu a čekala.
Inori
4th Seat 3. Divize

Počet příspěvků : 120
Datum registrace : 01. 01. 14
Věk : 18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon Feb 17, 2014 10:05 am

Kaiyo

si všimla dívky, která přišla a začala na někoho čekat.
"Ty jsi Arisu-chan, mám pravdu?" přišla k ní s úsměvem. "Jsem ráda, že už jsi tady. Já jsem Kaiyo a tohle je Hayato-kun, společně máme hlídku ve světě lidí. Snažme se!" vyřídila nutné představování a vyjasňování situace. "Jestli jste oba připraveni, vyrazíme," podívala se potom na oba nováčky tázavě.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rai Eshen za Mon Feb 17, 2014 2:30 pm

Hayato

Dívka již, jak se zdálo, dorazila. Kaiyo jí už stihla říct jménem - Arisu. To si bude Hayato pamatovat. Koneckonců, pravděpodobně budou muset spolupracovat, i když by mu ani trochu nevadilo jít tam sám. Vlastně by možná tak udělal radši.
"Těší mě." poznamenal jenom, když ho Kaiyo za něj přestavila. Byl za to rád. Pro něj už to bylo dneska hodně nových lidí, možná až moc.
"Už se nemůžu dočkat." pronesl, když se Kaiyo zeptala, a byl již připraven vyrazit.. a vlastně se vydat kamkoli, kam Kaiyo. Ne, že by byl tak důvěřivý, ale pravděpodobně mu nic moc jiného nezbývalo.
Rai Eshen
Zástupce kapitána 6. divize

Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon Feb 17, 2014 3:37 pm

Kaiyo

zavedla oba do průchodu mezi světy. Pro nováčky mohlo být docela strašidelné a náročné, nakonec i pro ni byl dangai nepříjemné místo, odkud se chtěla co nejrychleji dostat pryč.

--> Tokio
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rai Eshen za Mon Feb 17, 2014 3:47 pm

Hayato

Na nic nečekal, a vydal se za Kaiyo do Tokia. Nemohl úplně zakrýt to, že byl vlastně docela nervózní. Byla to jeho první mise.. a to ještě ani neviděl svého kapitána. To bude zajímavé. Kývl lehce na Kaiyo, a vydal se za ní. Ještě, než ovšem vešel, podíval se za sebe. Seiretei stálo za ním. Bylo na čase jít zpátky, do světa lidí. Je na čase jít do Tokia. Je na čase jít "domů."

>>> Tokio
Rai Eshen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Inori za Tue Feb 18, 2014 4:20 pm

Arisu

Podívala se na oba shinigami, se kterými bude mít misi.
"Ráda vás oba poznávám, ano jmenuji se Arisu." Nepatrně se usmála. Už dlouho v Tokiu nebyla a dost se tam těšila. Kývla hlavou, aby dala najevo, že je připravená a následovala je.

> Tokio
Inori
4th Seat 3. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro passionpower za Tue Apr 01, 2014 12:44 pm

<----Laboratoře Delta

Hoshi Kitsune

Vyšli jsme ze senkaimonu. Konečně zpátky. Už se nemůžu dočkat, až budu doma. pomyslela jsem si šťastně. Po tom všem prohledávání polorozpadlé a polozatopené laboratoře plné podivných potápěčů, mi vyhládlo, avšak došlo mi to až teď. K tomu všemu měla Artemis mizernou náladu a smrděla jak mokrý pes. Tohle bude chtít sprchu. blesklo mi hlavou. Krásně teplou a příjemnou sprchu. V duchu už jsem se v ní viděla.
"Etoo...asi se vrátím do divize. Jdete taky?" zeptala jsem se Kirya. 
"Na shledanou." rozloučila jsem se s ostatními členy výpravy uctivou poklonou a vydala se s Artemis zpět do 2. divize s vidinou sprchy a jídla.

-----> 2.divize
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2411
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mike za Tue Apr 01, 2014 1:02 pm

Kiryu Shihoin

>> Lab. Delta

Vyšiel zo Senkaimonu hned za Kitsune, s výrazom zničeného psa. Stále sa cítil mokro, unavene, otrávene, hladne a zničene. Boha, potrebujem pokoj. povedal skôr pre seba než pre ostatných. Už sa nemohol dočkať kedy sa vyvalí do postele a zaspí tak na týždeň. Jo no, ísť do divízie je tak nejak môj plán. odpovedal jej a ostatným ľahostajne zamával, a už sa aj pobral smerom do divízie.

>> 2. Divizia, Kasárne
Mike
Zástupce kapitána 2. divize
Zástupce kapitána 2. divize

Počet příspěvků : 202
Datum registrace : 07. 06. 13
Věk : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mishkenzie za Wed Apr 02, 2014 11:08 pm

Kioshi Hikaku

<----Laboratoře Delta

Vylezl ze senkaimonu jako poslední, stihl říct jenom pouhé „nashle.“ než ostatní zmizeli. Na rozdíl od nich ho ještě čekala práce. Měl u sebe Haruku plus další dvě osoby. Fyzická námaha to byla, ale trénink s kapitánem deváté divize mu po této stránce pomohl. Teď mohl používat shunpo a taky toho hned využil. Vydal se rovnou do kasáren čtvrté divize, kde měl v plánu předat Inari a člena dvanácté divize do rukou odborníků. A následně odevzdat materiály dvanácté a desáté divizi.

---> 4.divize (kasárny)

Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1476
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rai Eshen za Sat Apr 05, 2014 7:04 pm

Hayato

Vyběhl právě tady, tak, jako normálně. Tokio už bylo zase za ním. Už podruhé se z Tokia vracel právě sem. Když odcházel do Tokia, říkal si, že jde "domů". Teď, když se zase vracel, už si uvědomil, že jeho domov je teď tady, v Seiretei. Domov, na který může být náležitě hrdý. Hayato vyběhl směrem ke kasárnám 3. divize.

>>> Kasárny 3. divize
Rai Eshen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Inori za Sun Apr 06, 2014 6:08 pm

Arisu

Když prošla bránou, spokojeně vydechla. Byla zase zpátky v Seireitei a své milé Tokio nechala za sebou. Přemýšlela, co by mohla dělat dál. Pokud ví, tak nic na práci momentálně nemá, takže si vlastně může dělat co chce. Možná bych se mohla podívat do našich kasáren, třeba budu mít štěstí a konečně potkám kapitána... pomyslela si a to se i rozhodla udělat. Počkala, až Kaiyo vyleze z brány, poděkovala jí za hezkou misi a pomalým krokem se vydala ulicemi směrem ke kasárnám 3. divize.

>>> Kasárny 3. divize
Inori
4th Seat 3. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Tue Apr 08, 2014 4:58 pm

Tomisura Raiden
>>> Půle

Senkaimon se tohohle dne opět otevřel a do Seireitei se vrátila známá Reiatsu kapitánů 8. a 9. divize, i když to z 9. divize bylo značně v limbu. Raiden mezisvětem valil opravdu rychle, neměl totiž moc metod jak Yoshira probrat, pokud nepreferoval šoky nebo profackování. Ale co, on už si ho Genma probere. Popravdě, bleskový kapitán se chtěl bělovlase momentálně zbavit. Ne, že by byl pro něj těžký, ale Raiden už jel pro teď na rezervy, takže jakmile zmerčil hlídače brány, prostě jim rozkázal: "Pošlete skupinu do města mezi Tokiem a Karakurou. Je potřeba ho kapánek opravit a postarat se o spoustu duší a lidí. Hradí to... pátá divize, je to myslím jejích oblast!" pronesl ostře a pak s pokývnutím zamířil do čtvrté divize.

>>> 4. divize
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2403
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro DarkLezdgar za Tue Apr 29, 2014 9:53 pm

Satorii Kayoko

Kráčal od kasární s úsmevom na tvári dúfajúc že jeho prvá skutočná misia dopadne na výbornú. Slnko svietilo ako besné a jemný vetrík sa mierne pohrával zo Satoriiho vlasmi a mierne mu nadnášal šnúrky ktoré mal na svojom zampakutou. Konečne idem na misiu, dúfam že moji kolegovia budú príjemný a priateľský, bol by som veľmi sklamaný keby počas misie nastali nejaké komplikácie. Hlavne ak by sme sa hádali, misia by bola ohrozená. Pomyslel si Satorii pričom neustále kráčal ku Senkaimonu. Pravú ruku mal položenú na rukoväti svojho meča a tou druhou si prehrabol svoje čierne vlasy. Slnečné lúče mu svietili do očí, tak si priložil ľavú ruku na čelo aby si to prestalo a aby mohol vidieť ďalej pred seba. Aaach, už iba kúsok. Zrýchlil, chcel tam byť ako prvý a čakať na ostatných. Po pár minútach konečne dorazil pred bránu. Jeho postoj bol vzpriamený a pohľad v očiach sebavedomí. Veril si. Bolo to na ňom vidieť už od prvého pohľadu. Aj keď...jeho fóbia zo smrti by mu mohla nejak uškodiť. Bol presvedčený a hlavne veľmi odhodlaný prekonať tento strach a na tejto misií sa zdokonaľovať. Stál pred bránou a čakal na ostatných.
DarkLezdgar
Člen 8. Divize

Počet příspěvků : 144
Datum registrace : 14. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eyuurin za Wed Apr 30, 2014 6:09 pm

Mizuki
>>> Bezvýznamné náměstíčko

Šel z náměstí přímo k bráně Senkaimon, jak mu bylo nařízeno. Byla to jeho první mise vůbec, takže byl celkem nervózní, ale i natěšený. Pokud si někdo bude dělat legraci z toho, že jsem ze 4. divize, dostane pěstí... problesklo mu myslí. Poté ovšem zatřepotal hlavou, až se mu rozletěly vlasy do všech stran, a takové myšlenky zahnal. To nesmíš ty pako. Jako doktor musíš léčit a né přidělávat další zranění. A sobě práci... pokáral se chvíli na to.
Pokračoval dál směrem k bráně a přitom si vesele pískal. Když došel na místo, již tam někdo čekal. někdo, přesněji další člen mise. Přistoupil k němu a posunul si brýle, které se na sluníčku zaleskly. "Zdravím. Já jsem Mizuki Kuroshi." pronesl pouze s úsměvem.
Eyuurin
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 286
Datum registrace : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Wed Apr 30, 2014 8:52 pm

Tsu Utsukushi
Přicházel z 2 divize celý natěšený a připravený do akce ale psychicky se bál protože si toho dneska hodně zažil ale nechce tím nikoho zatěžovat takže rychle se snažil na to zapomenout , když byl už u brány tak si ani ve snu nepomyslel že by ta brána mohla být tak velká čekal něco přiměřeného a pak mu zakručelo v břiše Ach jo já mám hlad řekl jen tak do vzduchu a pak si všiml dvou shinigami kteří tam čekaly u brány Žeby taky šli na tu misi ... četl jsem že budeme tři ale víc si nepamatuji tak snad to budou oni , pomyslel si a pomalým krokem šel k nim a s menším úsměvem a když už byl docela blízko skupiny tak řek Zdravím já jsem Tsu ... Rád vás poznávám modlil se aby to byly oni a maličká kapka potu mu sjela po obličeji .
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 482
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nawaki za Wed Apr 30, 2014 9:15 pm

K bráně Senkaimon se pomalu dobelhala stařenka. Byla od pohledu prastará a neuvěřitelně zakrslá a nosila černé brýle. Přesto zcela jistě byla shinigami. To jste poznali prakticky okamžitě (protože byla v černém). "Hej! Vy! Mládeži!" vykřikla překvapivě silným hlasem. "To vy ste ta banda co dostala za úkol najít ztracenou hlídku ve světě lidí?" zeptala se a upřela na vás své brýle tak, že vás zamrazilo v zádech

Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 3334
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eyuurin za Wed Apr 30, 2014 9:30 pm

Mizuki

Než mu stačil první shinigami odpovědět, objevil se další. Ten se představil jako Tsu. Mizuki k němu jen otočil hlavu a kývl mu na pozdrav. "Mizuki." zopakoval své jméno a sjel jej pohledem svých fialových očí.
Poté ale k bráně došla nějaká stařenka. Byla stará a zakrslá. Černé brýle se k jejímu vzhledu vůbec nehodily. Poznal, že je to shinigami, i když si ji tak vlastně vůbec nedokázal představit. Připadala mu spíš jako exponát muzea, než jako někdo, kdo bojuje s hollow.
Jeho domněnky ovšem vyvrátila ve chvíli, kdy na ně zavolala. V tu chvíli si připadal tak nějak... malý. Z jejího pohledu mu přeběhl mráz po zádech. "A-Ano. Teda nevím jak oni, ale já osobně jo." pronesl a lehce se ušklíbl.
Eyuurin
Člen 6. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Wed Apr 30, 2014 10:02 pm

Tsu Utsukushi
Když se na něj otočil kluk a pozdravila se jako Mizuki tak se víc usmál a najednou uslyšel hlas který patřil starší paní a pak se otočil a měl pravdu a koho neviděl ... starší paní To ona nás vezme to světa lidí ? , pomyslel si a trochu se udivil protože ho napadlo že takhle staří lidé by měly být v důchodu ale na světě se děje spousta věci ale nekdy bývají divné jako tahleta , z počátku jak na nás mluvila tak mu přišlo že to bude mrzutý starý člověk ale časem se to možná dozví kdo ví a když se zeptala tak odpověděl Ano madam ! podíval se na ostatní a čekal co se bude dít.
Tsu
Člen 2. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro DarkLezdgar za Wed Apr 30, 2014 10:21 pm

Satorii Kayoko

Neustále stál pred bránou a usmieval sa na dvoch prichádzajúcich shinigami. Očividne aj oni prišli kvôli tejto misií. Hneď ako sa mu predstavil prvý z nich, usmial sa a odvrkol mu. "Moje meno je Satorii, rád ťa spoznávam." Malú chvíľu nato prišiel hneď druhý. "Teší ma Tsu, ja som Satorii." Povedal mu z obrovským úsmevom na tvári. Vyzerajú byť priateľský, tak nakoniec to bude možno aj zábava. Prebehlo mu mysľou a opäť sa mierne usmial. Dnes bolo vážne moc teplo, malé kvapky potu mu stekali po tvári a tak pozdvihol svoju ruku aby ich utrel. Vôbec mu nevadilo že sa potí ako kôň, bol rád že sa to o chvíľu všetko začne. Nová éra jeho života. Nové skúsenosti a šanca konečne niekam zapadnúť. Z misie nemal obavy, Satorii bol veľmi dobre vycvičený shinigami. Veril si. Veril svojej sile a to ho robili silnejším ako možno na prvý pohľad vyzeral. Po malom čase sa ozval akýsi postarší o stále silný ženský hlas. Otočil sa na smer odkadiaľ to išlo a prehrabol si vlasy. Táto dáma nás asi bude z prevádzať. Pomyslel si a na znak súhlasu ži sme tá banda len prikývol hlavou. Jeho odhodlanie opäť stúplo. Stúpalo zo sekundy na sekundu. Veľmi sa na tú misiu tešil. Čím bol bližšie jej začiatok, tým sa väčšia radosť prekypovala jeho telo. Aj keď to na sebe nedával poznať, vo vnútri vrel nedočkavosťou.  
DarkLezdgar
Člen 8. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nawaki za Wed Apr 30, 2014 10:29 pm

"Tak hele, mládeži..." pronesla ženská a na chvíli se zamyslela. "Je to hrozně snadný, ztratila se nám hlídka ve světě lidí... 3 shinigami. A protože se ztratili 3 tak tam jdeme 4! Já jsem Ushi Saken, odbornej poradce! Jasný?!" zeptala se. Nezáleželo jí nijak zvlášť na vaší odpovědi. "Má někdo nějaký otázky?!"

Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro DarkLezdgar za Wed Apr 30, 2014 10:56 pm

Satorii Kayoko

Pozeral sa na postaršiu dámu a pozorne počúval čo hovorí. Nemusela by tak kričať, sme hneď pri nej. Prebehlo mu veľmi rýchlo po mysli a on sa ďalej sústredil na jej slová. Na svoj vek, bola určite vo veľmi dobrej kondícií keď je ešte stále schopná plniť si svoje schopnosti shinigami. Usmial sa. "Hai!" Odpovedal jej rázne a veľmi odhodlane na jej otázku. Pozrel sa do neba a chvíľku premýšľal. "Mne je všetko jasné, neviem ako ostatným." Povedal a ďalej mlčal.
DarkLezdgar
Člen 8. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eyuurin za Thu May 01, 2014 9:24 am

Mizuki

Ta postarší paní jej nepřestávala udivovat. Prostě... Přišlo mu to divný. Věděl ovšem, že není správné soudit jen podle vzhledu.
Poslouchal její pokyny a přitom si setřel pot z čela. Sluníčko svítilo jako nějaká UV lampa, což se mu vůbec nelíbilo. Byl by radši, kdyby bylo lehce zataženo, neměl prostě sluníčko vůbec v lásce. Částečně za to mohly asi i ty migrény, které z něj měl.
Když se žena představila, jen pokývl hlavou na pozdrav. "Ne, žádné otázky nemám." podotkl. Náplň mise mu byla jasná, prostě musí zachránit zmizelou skupinu tří shinigami. Úkol to byl lehký, i když stále byla možnost, že se něco pokazí. Ovšem doufal, že toto ten případ nebude.
Ale i tak, celkem se na tu misi těšil.
Eyuurin
Člen 6. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Thu May 01, 2014 9:53 am

Tsu Utsukushi
Starší paní na nás skoro furt mluvila zvednutým hlasem , asi jsem měl pravdu že to bude mrzutá paní která nemám moc v lásce mladou krev , jak sluníčko pražilo tak jsem si všiml že se ostatní dva taky potí ale vůbec mi to nevadilo protože to bylo samozřejmnost a já se taky po pár minutách začal víc potiti než obvykle , byla to hruza to slunce furt na mě pražilo a připadalo mi že každou chvíli se rozteče , když starší paní se nám přestavila a řekla co v misi budeme dělat a ještě se zeptala jestli máme otázky tak já jsem takový zvědavý člověk a nemohl jsem se zeptat A co se přesně stalo těm třem shinigamim ? řekl protože nebyl na sto procent připravený na to co se tam může stát ale když viděl ty ostatní shinigami co sním jdou tak hned věděl že mají nějaké zkušenosti .
Tsu
Člen 2. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nawaki za Thu May 01, 2014 10:26 am

Babka protočila oči v sloup, což nikdo z vás neviděl, protože měla brýle. "Hele mladej! Kdybych věděla co se s nima stalo nepotřebovala bych partu nováčků aby mě šli pomoct ne?! Prostě zmizeli, beze slova!" řekla hrozivě gestikulujíc svojí bílou hůlkou, kterou odněkud vytáhla. "Tohle je moje poslední mise před důchodem a já nestrpím, aby to někdo zkazil"" řekla a otevřela bránu. "Fajn, tak za mnou mládeži!" vyhrkla najednou a zmizela v bráně...

>> Tuctové lidské město...

Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro DarkLezdgar za Thu May 01, 2014 11:29 am

Satorii Kayoko

Po trošku dlhšej chvíli sledovania oblohy sa Satorii rozhodol otočiť svoj pohľad späť na ostatných. To teplo ktoré vyžarovala tá ohnivá guľa na nebi si už radšej ani nevšímal. Bolo by mu asi ešte väčšie teplo. Hneď ako aj Mizuki odpovedal na otázku pani Saken, Satorii sa na neho len usmial. Čakal, že taktiež Tsu pochopí túto misiu ale ako videl tak nie. Naaačo si sa to opýtal? Bolo to jasné že o tom nebude nič vedieť. Ináč by nás nepotrebovala. Pomyslel si a chytil sa za hlavu. Nakoniec svoju ruku položil na svoj meč a jeho pohľad spočinul na bielej tyči paní Saken. Vôbec si nevšimol kedy ju stihla vytiahnuť.Neskutočné...jej sila musí byť ohromná. Prebehlo mu po mysli a sledoval ako Saken otvára bránu. Hneď ako ju otvorila vkročil Satorii dnu. Ideme nato!!  

>> Tuctové ľudské mesto
DarkLezdgar
Člen 8. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next