FanFiction

Goto down

FanFiction

Příspěvek pro Maršál Křída za Fri Dec 10, 2010 8:29 pm

Fanfiction

Jakožto fórum s mnoha psaní zdatnými uživateli nám jistě nesmí chybět sekce s FF, neboli fanfiction. Tedy fanouškovských příběhů, které se přímo opírají o svět, zápletky vytvořené v různých hrách, knihách, či filmech.

Naše FF sekce není omezená pouze na Bleach, ale je možné vytvořit FF i na jiná díla. Leč předpokládám, že zde bude oblíbené hlavně anime.

Jak začít?

Pokud jste se již rozhodli, že by se vám líbilo tvořit, či zveřejňovat fanfiction na naší stránce, jak vlastně začít?
Tak určitě by jste si jako první měli rozmyslet název vaší tzv. sekce, kam budete vkládat své povídky a na kterou obdržíte moderátorská práva. Příklady můžete vidět na již vzniklých sekcích, namátkou jmenuji třeba "Písy od M. A."
Až budete rozhodnutí, jaký název zvolíte, kontaktujete administrátora stránky. V tomto případě mě, či uživatele jménem Red. Jeden z nás vám na požádání vytvoří vlastní kategorii s názvem, který si vyberete. jednoduché že?

Vkládání fanfiction

Po úspěšném vytvoření kategorie již můžete vkládat své příběhy. Ale, existuje zde pár pravidel, či podmínek.
- dlouhotrvající (vícekapitolové) fanfiction budou tvořeny pouze jedním topicem. Nový topic bude obsahovat uvedení do povídky, dílo, které používáte a první kapitola. Další kapitoly budou vkládány do stejného topicu formou nových příspěvků.
- fanfiction, které budou mít pouze jeden díl (tzv. jednorázovky) se budou vždy tvořit do nového topicu.
- do topiců se samostanými povídkami je zakázáno psaní ostatním uživatelům. Na reakce si každý autor vytvoří samostatný topic, kde bude reagováno na jeho díla.
- každý autor si vytvoří také nějakou prezentační stránku, kde by se měl logicky snažit upoutat čtenáře na své fanfiction


Byl bych také nevýslovně rád, kdyby se někteří lidé pozdrželi případného odcizování příběhů jiným lidem a následného zvěřeňování pod svým jménem. Za tento prohřešek bude ban.
avatar
Maršál Křída

Počet příspěvků : 841
Datum registrace : 21. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru