Takatoku

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Takatoku

Příspěvek pro Shirosaki za Mon Jun 09, 2014 6:51 pm

Kakudan

Kývnul na vás a pak zavrtěl hlavou. Bohužel, žádné info nemám, kdybych měl, nemuseli byste tam...každopádně čím dříve vyrazíte tím lépe. Poplácal vás oba po ramenech a trochu se usmál. Zvládnete to, věřím vám, hlavně si nehrajte na hrdiny...

Taiketo Suki Ukitake Akio  Hiboru Baru Hollow Akio 
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Jun 09, 2014 7:01 pm

Aririki Rick Ginken
Na hrdiny si hrát nebudu, nebojte. Nemám to ve zvyku. zasmál jsem se. No tak jdeme!
Kývl jsem na Inari a rozeběhl se. Shunpo jsem se rozhodl neriskovat, protože jsem nevěděl, jak je má společnice rychlá. Opravdu jsem se jí neměl v plánu ztratit během mise na území, kde kdovíco žere shinigami. Po třech. Jak pro její dobro, tak i pro to moje.
Za běhu jsem si vytáhl cigaretu a užíval si vítr ve vlasech, oheň na cigaretě a zem pod nohama.
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1300
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lus za Mon Jun 09, 2014 8:57 pm

Inari Kaneyama

"Hrát si na hrdiny? Tak toho se nebojte..." Už teď byla trochu nervózní při představě, že jde o tom jen zjišťovat informace. Postavit se proti tomu nebo kvůli tomu riskovat svůj život... na to neměla. Navíc musí myslet na svou sestru. Kdyby se jí něco stalo, Sayuri by se z toho taky mohla zhroutit. A pokud se proti tomu postavili tři shinigami a již se nevrátili, oni by sami dva proti tomu šanci neměli.
Když jim dal Kakudan svolení k odchodu, vyrazila za svým společníkem a po chvíli ho dohnala. Jelikož nepoužíval shunpo, tak ho ani ona nepoužila. Myslela si totiž, že když s ním nevyrazil hned, tak ho možná ani neovládá nebo je v něm moc pomalý a tak radši volí normální běh.
"Mimochodem..." Prohodila mezi tím, co běžela vedle něj a snažila se ignorovat ten cigaretový zápach. "Já jsem Inari Kaneyama, ze sedmičky." Uvědomila si totiž, že se ještě nestihli navzájem představit.
Lus
Zástupce kapitána 8. divize

Počet příspěvků : 1050
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Jun 09, 2014 9:50 pm

Aririki Rick Ginken
Chvíli mé společnici trvalo, než mne dohnala, tak jsem se na ni pouze lehce zamračil a opatrně se zeptal: Vy nepoužíváte shunpo, madam? Že bychom se proběhli. pak jsem zmizel a objevil se z jiné strany, aby na ni vítr nefoukal kouř z mé cigarety. Nyní jsem machroval. Trochu.
Já jsem Aririki Ginken. Ale Rick bude stačit. přes svůj tvrdý zjev a chování zvířete jsem se docela sympaticky zasmál. A jsem z deváté divize.
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1300
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Jun 10, 2014 9:40 am

Došli jste až na konec městečka a před vámi se rozprostřelo do dálky a výšky se táhnoucí pohoří. Až na skalnaté vrcholky byly všude lesy, nicméně se vám podařilo najít malou vyšlapanou lesní pěšinku, která do hor vedla.

Pokračujeme zelené údolí.

Taiketo Suki Ukitake Akio  Hiboru Baru Hollow Akio 
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lus za Tue Jun 10, 2014 2:22 pm

Kaneyama Inari

"Jasně, že jo. Ale myslela jsem si, že ty ne, když jsi vyrazil takovým šnečím tempem." Trochu ho popíchla a vyrazila nečekaně shunpem kupředu. Nesnažila se ho setřást, aby se mu náhodou ztratila hned na začátku mise, ale pokoušela se udržet ve vedoucí pozici. Když přešli vesnici, rozprostřelo se před nimi pohoří a lesy. Inari se na chvíli zastavila, aby si mohla prohlédnout tu krásu. Snad ještě nikdy neviděla nic takového.

---> Zelené údolí
Lus

Počet příspěvků : 1050
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down