Kasagoe

Strana 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Wed Feb 17, 2016 7:52 pm

Taidana Eris

Její nové kopí se zformovalo a podařilo se ji ho vypálit. Nikdy však nedorazilo ke svému cíli. Předtím nebyl schopný všechny ty útoky zablokoval ale teď? Co se stalo? Kde najednou vzal sílu na to aby rozdrtil sílu dvou kapitánů a Amaterasu?
Ne že by na něčem z toho Eris záleželo. Jediné co ta viděla bylo jak rozlomená Ares padala k zemi několik metrů před ní. Zbytek světa pro ni byl jednoduše kompletně černý. Pokusila se směrem ke své zanpakuto natáhnout ruku a udělat krok vpřed. Cestu ji však zablokoval Ginren a brzy na to se i jeho postava kompletně rozmazala společně s návalem bolesti. Jako pytel brambor, Eris spadla ze vzduchu na tvrdou zem, vše před ní rozmazané a pomalu mizející. Bylo tohle jak jeden z jejich největších strachů, smrt, vypadal? Přeci jen bylo zasáhnuta Ginrenem v plné síle a její zanpakuto bylo zničena a ležela kdo ví kde. Už tu nebylo nic. Vůbec nic.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Wed Feb 17, 2016 9:15 pm

*Kuchiki Ginren Tsukuyomi & spol*

Ginren trochu pozvedl obočí. Yata asi neudeřil nejsilněji, ale každý by pochopil, že má zůstat ležet a krvácet. A on ne, on se ještě pokusil zvednout. Ach, jak otravné. Mávl k němu rukou a od ukazováku mu vystřelil paprsek, který Yatovi udělal díru v průměru 15 centimetrů. Hups.
Bariera, která vás do teď obklopovala se začala stahovat. Energie z ní mířila do místa, kde padl Garu. Do vzduchu se zvedl prach a pomalu se z toho všeho zmotnil náš vlk zpět. Vypadal hodně vyčerpaně, ale žil.
"Inu, nechal bych vás žít, ale jste příliš nebezpeční. Tudíž, sbohem," pronesl Ginren a vyskočil do vzduchu. Kolem jeho dlaní se objevila stříbrná záře, ze kterých vystřelilo několik smrtelných paprsků.


Tomisura Raiden

Raiden se nemohl pořádně ani hnout, jak byl ochromený. Kitsune naštěstí slyšela jeho příkaz a Senkaimon se otevřel. "Hifushin, Hisuishin!" vydechl a od jeho ruky vystřelila energie do Senkaimonu. Pak odpadl i on do bezvědomí. V mysli už jen viděl skupinu bojujících duchů zanpakuto, těch které měl právě u sebe. Netušil, co způsobovalo větší problémy. Jestli jeho zanpakuto nebo ta rána na zádech.

Všichni, kdo se drželi ještě při vědomí viděli paprsky, které mířili přímo na ně. V posledním okamžiku se rozezněl čísi hlas: "Hitenshin!" Jen Kitsune stihla postřehnout, kdo to vlastně byl a pak se vaše těla rozplynula.

>>> Přes chrám 5ti elementů do 4. divize

//vyčkejte mého postu do 4té divize, kde napíšu shrnutí, co se stalo s vašemi postavami. Během noci do tohoto topicu ještě dopíšu, vaše odměny za tento příběh.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Wed Feb 17, 2016 11:42 pm

Eris -> +50 reiatsu, navedení na osobní příběh

Kagami & Yato -> +50 reiatsu, obrovská vina za propuštění zla

Akachi -> +20 reiatsu, započítání tohoto boje do tréninku na bankai

Kitsune & Raiden -> Královský shiton
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru