Kasagoe

Strana 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Sat Feb 13, 2016 1:17 pm

Kitsune

Vyletěla ze Senkaimonu a to, co viděla, se jí nelíbilo. Tedy kromě toho, jak momentálně vypadal její double Bankai. Ten byl cool. Všude samé trosky, zranění až skoro mrtví shinigami, jeden hollow a pak týpek, který jí připomínal někoho z učebnice na akademii. Možná, kdyby dávala na akademii větší pozor, tak by i věděla koho. Takhle nad tím jen pokrčila rameny.  Nejvíc jí ale asi zaujala dívka s liščíma ušima a ocasem. Něco takového Kitsune ještě neviděla. A to sama měla momentálně ocasy dva, jenže to byl Bankai, lištička nevypadala, že by měla Bankai. Moc dobře cítila reiatsu vycházející z toho chlapíka a uměla si moc dobře představit, co to asi s tou liščí dívkou dělalo. Vlastně se dost divila, že děvče nevybuchlo nebo tak něco. Silná to lištička. Věnovala jí úsměv, ze kterého přímo šla vyčíst pochvala a to i beze slov. Při tom máchla Akamarem směrem na vlka dole. "Ryū no Cero..." šeptla a vypálila na vlka pěkný stříbrný smrtící paprsek. Samozřejmě počkala na chvíli, kdy u vlka nebude Yato moc blízko, aby ho nesejmula taky.
"Takže...copak to tu máme?" zeptala se lištičky. Přeci jen ta teď měla o schopnostech nepřítele lepší informace, než jen to, že je OP. Při tom s Eris odshunpla kus stranou, aby se mohla lépe hýbat.

Kagami

Povedlo se mu vytáhnout ten meč a teď se snažil vyléčit Amaterasiny orgány. Byla to dost fuška a Kagami se u toho začínal dost potit, asi jako každý chirurg v každém filmu/seriálu, kde se koná náročná operace. V tom kus od něj dopadl Yato. No...Kagami doufal, že Yatovi dojde, aby odtamtud vypadl, než prozradí jejich pozici. Podle všeho mu to došlo, jelikož opravdu zmizel a vrátil se do boje. Po chvíli zase viděl padat z nebe pořádně děravého kapitána desítky a Ginrena. A i když to bylo od Kagamiho asi dost hnusné, tak mu to bylo fuk. Teď mu záleželo jen na tom, aby zachránil Amaterasu a aby se liščí dívce nic nestalo...no a pak se objevil kapitán osmičky, ale hlavně kapitánka dvojky, která v tom brnění a tak vypadala opravdu skvěle. Teď ale nebyl čas rozplývat se nad něčím takovým, když měl v rukách něčí život.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Sat Feb 13, 2016 2:41 pm

Taidana Eris

S překvapivě malým odporem se proletěla jak skrz Ginrena, tak i skrz Akachiho, kapitána 10. divize. Snad to nikdo nebude brát jako zradu Soul Socielty... bylo to nutná oběť k poražení bestie jako byl ten zatracenej Kuchiki. Eris se mírně zabořila do země když po svém útoku přistála a s úsměvem si oddechla. S pomocí jedné zázračné shinigami a pár zázraků byla schopna porazit někoho proti komu nestál šanci ani kapitán Gotei 13. Třeba po tomhle všem dostane povýšení nebo něco.
Samozřejmě se všechny tyhle myšlenky ztratily když za sebou začala cítit Ginrenovo reiatsu novu narůstat jako by se před chvílí nic nestalo. Tak asi žádné povýšení jelikož to vypadalo že nakonec vše opravdu pokazila... a to znamenalo smrt. Kuchiki něco vykřikl a objevil se před ní. Jeho reiatsu bylo tak silná že už nedokázala ani říct jestli byl kapitán 10. divize opravdu mrtvý nebo stále naživu. Vlastně už ani pořádně nic neslyšelo a neviděla. Byla tak akorát připravená zkolabovat.
A pak to vše najednou přestalo. To obří reiatsu bylo nyní částečně blokováno dalším obřím reiatsu které stálo přímo před ní. Liška už ale jen dokázala zabodnout svojí zanpakuto do země na kterou teď zírala bez síly zvednout hlavu. Ještě ucítila nějakou sílu která se do ní zabořila a za pár momentů spadla na zadek nějakou vzdálenost dále. Slyšela nějaký hlas který opět nerozeznala. Je horší... než šváb... Dostala ze sebe ale pořád bylo trochu mimo. Momentálně potřebovala trochu času na oddech než poskytne nějaké ty důležité informace. A jako bonus se všechna ta kopí které držela ve vzduchu pro další útok kompletně rozpadla a zmizela.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Sun Feb 14, 2016 12:14 am

Tomisura Raiden

"No jo, každý zná mého tátu, jen já ho neznal dvěstě let," povzdechl si kapitán 8. divize a trochu se ušklíbl. Tohle se mu nelíbilo. Ten chlápek měl reiatsu jak on a Kitsune dohromady. A k tomu byl ve hře další hráč. Velmi nepříjemné. "Kitsune, vyřiď toho vlkouše, já se pokusím zdržet tady toho," pronesl ke své kolegyni a mávl současně oběma zanpakuto. Ginrena zasáhl současně zuřivý proud vody a elektrický výboj, což se rovnalo pořádné světelné show. ALe evidentně to nestačilo. Kuchiki vystřelil vpřed a dostal se až k Raidenovi, kde se začali řezat meči...

Yato & Kitsune -> Útočné Kido vlka příliš nezranilo, ale tvé bakudo ho přišpendlilo k zemi. Navíc, ve chvíli, kdy jsi nabil svůj elektrický útok v podobě koule zasáhlo vlka něco stříbrného v podobě tornáda, do kterého se paprsek Kitsune proměnil. To spolu s tvým útokem zasáhlo toho vlka. Ten vroucně zavyl. Přišel o jednu ruku. Ta však doroste, během pár desítek minut, jde o hollow přeci.

Kagami -> Léčení Ammy se ti podařilo do té míry, že ti neumírala v náručí. Zbytek by si měl nechat na zkušenějších lidech. Byl tu však ještě jeden shinigami, který by zřejmě ocenil tvé schopnosti...
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Sun Feb 14, 2016 12:53 am

Kitsune

"Šváb?" podivila se nad Erisinou odpovědí. "Takže jen tak neumře a pořád otravuje...chápu." dodala pak když to promyslela. "Je ještě něco, co bychom o něm měli vědět?" zkusila se jí zeptat znovu, když už se trochu vydýchala. 
Její útok na vlkouše byl dost úspěšný, urvalo mu to ruku na nějakou dobu. Raiden na ní houkl, aby se postarala o toho vlka. "Haaai!" odpověděla mu. Nejprve však chtěla zjistit info o Ginrenovi od lištičky. I tak ale švihla mečem směrem k vlkovi. Tentokrát Hifuishinem. Chtěla vědět, co to umí.

Kagami

Kagami léčil Ammy, jak nejlépe uměl. Nakonec to dotáhl tak daleko, že už neumírala. Kagami si stranou ruky otřel zpocené čelo a oddychl si. Víc toho dělat nemohl. Pohled mu padl na kapitána ležícího na zemi. Vypadal, že brzy umře. "Mendokusai..." zamumlal si a podrbal by se na hlavě, kdyby je neměl od krve. "Chesha neko!" pronesl tiše, čímž se zneviditelnil. Odshunpoval se na místo, kde ležel Akachi. Pokud to šlo, dostal ho tam, kde ležela Amaterasu nebo alespoň za nějaké trosky, aby nebyli tak na očích. Pokud ne,tak hold zůstal na místě.Tak jako tak ho začal léčit.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Sun Feb 14, 2016 1:04 am

Taidana Eris

S těžkým oddechováním konečně zvedla hlavu a zahlédla Poměrně slušnou krásku která... vypadala poměrně zajímavě. Vypadalo to že reiatsu dokázalo tvořit opravdu zajímavé doplňky pro shinigami. Dokáže absorbovat reiatsu... úplně veškeré reiatsu při fyzickém styku. Před chvíli vysál veškeré reiatsu z kapitána 10. divize když se ho pokusil holýma rukama znehybnit. O tom že to bylo ona kdo toho kapitána poté malém zabil raději ještě nemluvila. Přeci jen seděla vedle kapitánky, nebo to tak alespoň vypadalo. A asi by to nebylo nejlepší kdyby řekla něco špatně a ona se ji pokusila useknout hlavu nebo něco.
Ale taky tu nemohla pořád jenom sedět. Yato měl zjevně problémy se svým soupeřem a tak se naše posily musely rozdělit. A s tím jak na tom byly, ten druhej kterej ji předtím zachránil na Ginrena sám stačit nebude. Stále oddechujíc se tak liška vyškrábala zase zpátky na své nohy a pokusila se ve svém okolí vytvořit další kopí, co nejvíc mohla. Po takhle dlouhém boji už ji ale také mírně docházela šťáva.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Sun Feb 14, 2016 10:27 am

Yato

S pomocí Kitsune jsme zničily Garuovu ruku ... nebo bych měl asi spíš říct, hlavně Kitsune. Přeci to byla kapitánka 2.divize. Kitsune pokračovala v útočení na Garua, trochu mi to připomínalo jako by si s ním hrála. Takže jsem se do toho moc vměšovat nechtěl a navíc jsem doteď už vyčerpal celkem dost reiatsu, což ona vypadá že ho má ještě dost. Já jsem se přemístil o něco dál a začal jsem nabírat síly, někdo by mohl klidně říct, že jsem se začal na bojišti flákat. Což je celkem pravda, protože co teď zmůžu když tady máme dva kapitány kteří vypadají dost namakaně a silně. Musel jsem se pořádně nadechnou a nechat si to všechno projít hlavou. Jak tak přemýšlím, furt mi nejde do hlavy proč vlastně tohle Ginren dělá, kdyby byl spojenec Gotei 13 tak by to pro něj bylo lepší než si jí proti sobě celou poštvat. To by už ani on sám nezvládl .... hmm, to se asi už nikdy nedozvím, protože to nevypadá na to že by ho Raiden nechal žít. Abych se při tom odpočívání nenudil tak jsem sledoval souboj mezi Kitsune a Garuem. Samozřejmě jsem byl ve střehu kdyby se Garu rozhodl mi něco udělat ale dost pochybuji že by ho Kitsune nechala jen tak utéct.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Sun Feb 14, 2016 1:13 pm

Eris -> Bylo to zvláštní, ale Eris v sobě stále nacházela sílu. Cítila jsi, že Ares vytváří víc síly než kdykoliv předtím a též jsi cítila vědomí Amaterasu. Jako kdyby tě celou dobu držela za ruku.

Tomisura Raiden

Šermířský souboj byl opravdu ve vysoké rychlosti, ale jak se tak zdálo, neměl vítěze. Oba bojovníci od sebe po chvilku odskočili. Raiden měl ve tváři neutrální výraz, což bylo zvláštní, obvykle se při boji usmíval nebo tvářil naštvaně. Teď byl spíše zamyšlený. Ani Ginren se už tak šíleně neusmíval, vypadal spíše zklamaně. "Musím říct, pane kapitáne, že jsem čekal víc," pronesl směrem k Raidenovi. Pak švihl zanpakuto a z ní vyletělo zářivé stříbrné světlo, které se zformovalo do podoby obrovského meče. Tato masa se rozletěla proti Raidenovi. "Raijinken, Suijinken!" křikl Raiden a před ním se rozprostřela hradba z vody a elektřiny, která začala pohlcovat útok nepřítele. Mezitím blesky z oblohy začali odstřelovat Ginrena.
Raiden se objevil u Eris, už trochu zadýchaný. Potřeboval do boje posily. "Hmmm... kdo jsi?" zeptal se dívky, protože si nevybavoval, že by jí v divizi viděl. A on znal v divizi každého, na tom si zakládal. Znal i jejích reiatsu, aby je mohl v případě nebezpečí přenést svojí techniku. Ale tady byl trochu mimo...

Kitsune & Yato -> Jakmile mávla Kitsune Hifuishinem, tak se kolem vlka zformovalo velké tornádo, které ho vyhodilo do vzduchu a drtilo ho obrovskou silou. Bylo to cool, co si budeme povídat. Elementy jsou vždycky cool. Vypadalo to, že se vlk musel zaměřit hlavně na svojí obranu.
Problém byl, že čim víc se objevoval větrný bankai, tim víc slyšela Kitsune ve své mysli dračí řev. Musela se hodně soustředit, aby udržela obě síly pod kontrolou. Bylo to přesně jak řekl Raiden a Raijin. Nemluvě o tom, že Raijinova síla teď z ní doslova vystupovala ven a co víc, snažila se jí ovládnout.

Kagami -> Ginren se už o Akachiho nezajímal, jeho sílu dostal, to bylo vše, co potřeboval. Tudíž jsi ho mohl odnést k Amaterasu a začít léčit. Jeho zranění bylo opravdu vážné. Ztratil obrovské množství krve a kus jeho boku bylo pryč, od toho, jak jimi proletěla Eris. Tady to snad bude horší jak s Ammy.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Sun Feb 14, 2016 5:07 pm

Kitsune

Kitsune by podala Eris pomocnou ruku, kdyby v každé z nich nedržela jednu zanpakuto v Bankai módu. "Vedla sis dobře." pochválila lištičku a usmála se na ní. 
Tornádo, které poslala na vlka ji mile potěšilo. Vypadalo to cool a vlček měl očividně problémy. Avšak v hlavě jí zněl Akamarův řev a cítila, jak se jí snaží ovládnout Raijinova síla. Musela se více soustředit, aby to dokázala ustát. V tom se u nich objevil zadýchaný Raiden. Už jen to, že byl zadýchaný jí naznačovalo, že jeho protivník není žádné béčko. "Ten chlap prý dokáže absorbovat reiatsu a je jako šváb, tak dávej bacha. Já se jdu zbavit toho vlka." pronesla směrem k němu. "Karyū!" řekla a její meč v pravé ruce začal hořet. Zavřela oči, zhluboka se nadechla, aby si vyčistila hlavu a tiše si začala zpívat píseň, která jí vždy pomáhala lépe se soustředit. 
Zmizela a objevila se před tím tornádem. Samozřejmě, že ne moc blízko, aby jí to nevcuclo. Tam švihla Akamarem proti tomu tornádu. Chtěla to tornádo zapálit a vlka spolu s tím. Při tom si nepřestávala tiše zpívat.


Kagami

Kagami slušně využíval toho, že nikoho nezajímá a tak mohl v klidu odtáhnout kapitána a začít ho léčit. Nevypadal nejlépe, vlastně hůř než ta krásná slečna, kterou doléčil před chvílí. Kagami to ale nevzdávala a dělal, co bylo v jeho posílených silách. Ani tak ale nevěděl, jestli bude schopný kapitána zachránit.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Sun Feb 14, 2016 9:34 pm

Taidana Eris

Po takovéhle době už začala mít mírné starosti o Amaterasu. Ne že by byla v nebezpečí, předtím ji zahlédla s Kagamim... ale ten fakt že její podpůrná schopnost byla stále aktivní byl trochu znepokojující. Přeci jen už musela být kompletně vyčerpaná. Ale díky ní byla stále schopná bojovat. I když si nebyla jistá jestli její útoky budou vůbec schopny prorazit Ginrenovo reiatsu. Najednou u sebe však měla hned dva kapitány.
Jeden po ni chtěl jméno a ta druhá předtím než odběhla zopakovala vše co ji Eris řekla a pak ji pochválila. Jak hezké! I když to moc v tomhle stavu nezabralo, normální Eris by si ty slova zajisté užila více. Na představování není čas! Už je skoro skrz tu vodní bariéru, pokud můžeš tak něco udělej s těmi kopími. Jak to řekla tak všech dvacet nově vyvolaných kopí přenesla za Raidena a pak s pořádným odrazem vyskočila směrem nahoru. Bylo by hezké Kuchukiho překvapit nějakým útokem ze shora mezitím co bude mít potíže bojovat Riadenem. A to už měla v mysli další otázku když si tak vysela ve vzduchu nad bojištěm. Byla by schopna vytvořit kopí zcela ze zlatého reiatsu Amaterasu? Rozhodně se o to teď pokusila.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Sun Feb 14, 2016 11:26 pm

Tomisura Raiden

"Jo, jo. Ten chlap zvládne vtahovat většinu reiatsu, pokud tedy nejde o reiatsu prohnaného Raijina," ozvalo se vedle vás, zatímco jste si povídali. Ginren prostě obešel barieru a přišel si s vámi popovídat. Raiden se po něm hned ohnal zanpakuto, ze které vystřelil vysokorychlostní proud vody, schopný rozervat vše, co mu přišlo do cesty. Jenže na to tu měl Ginren štít, který si vytvořil kolem celého těla.
Naštěstí měla Eris záložní sílu, kterou dokázala vytvořit další kopí. Raiden na to jen přikývl a začal se v kruhu objevovat kolem Ginrena, odkud na něj na střídačku metal různé útoky. Zároveň, kopí které vytvořila Eris obalila elektřina. A přidal k tomu malý bonus. Ve chvíli, kdy měla nalítnout do Ginrena se všechna přenesla a změnila trajektorii útoku, takže se proti nim Ginren nemohl bránit. Byl opět přišpendlen, aspoň na několik okamžiků k zemi. Raiden přistál a hlasitě vydechoval. Levou rukou se držel za hlavu.

Eris -> Podařilo se ti vytvořit jedno zlaté kopí kompletně bez tvého reiatsu.

Kitsune -> Řev v tvé hlavě sílil, ale díky písni jsi se dokázala soustředit. Přidala jsi k větru oheň a vše to vedlo až k obrovské větrné vichřici. Vlk dopadl na zem kompletně omráčený.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Sun Feb 14, 2016 11:59 pm

Kitsune

Její plán šel přesně podle plánu. Jediné, co nešlo zrovna nejlíp bylo to, že jí v hlavě čím dál tím silněji řval Akamaru a ona měla chuť na něj zařvat, ať zavře hubu. Místo toho se ale soustředila a dál si tiše zpívala. No a když jí náhodou došly slova, tak začala znovu od začátku. 
Vlk ležel padl na zem naprosto omráčený. Jenže stále nebyl mrtvý. Kitsune sice vlky měla ráda, ale tenhle byl divně zmutovanej a navíc nepřítel. Shunpem se dostala kus  před jeho čumák. Byl to hollow, takže musel mít masku. Tu masku, kterou stačí rozbít a vlčoun poputuje do nebíčka nebo do peklíčka. Kitsune dala oba meče k sobě. Nahromadila do nich reiatsu, stejně tak do nohou. Odrazila se od země a letěla tak vlkovi přímo mezi oči. Když byla dostatečně blízko, oběma meči naráz sekla po jeho masce. Chtěla ho dorazit. Avšak byla připravena se shunpnout pryč, kdyby se vlk jen sebemálo pohnul.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Mon Feb 15, 2016 2:51 pm

Yato

Všude se bojovala, tedy až u Kagamiho, ten zachraňoval život kapitána 10.Divize. Eris s Raidenem tam někde bojovaly s Ginrenem a Kitsune se rozhodla dodělat už konečně Garua. Což já jsem tam někde dál nabíral sílu. Vyndal jsem si jednu pistoli z pouzdra a namířil jsem na Garua, kdyby se chtěl nějak bránit nebo nějak zaútočit na Kitsune, na nic nečekám a hned mu střílím do spánku.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Mon Feb 15, 2016 4:39 pm

Taidana Eris

A dokonce to i fungovalo! Proč tohle nezkusila předtím? Přeci jen to vypadalo že síla Amaterasu pro Ginrenovi fungovala nejlépe. Ale což, co bylo bylo. A co bude... to vskutku bude. Vypadalo to totiž že Riaden dokázal znovu přišpendlit Kuchikiho na jednom místě což byla perfektní šance. Proč už konečně nepadneš?! Vykřikla Eris a vystřelila na něj své kopí vší silou kterou mohla. Mířila přímo na střed jeho hrudi. A jako bonus částečně převzala kontrolu nad kopím které darovala Raidenovi a zavrtala je do Ginrena ještě více. S tím jak si tu s nima hrál se mu nějak pomstít musela.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Mon Feb 15, 2016 9:59 pm

Tomisura Raiden

"Proč bych měl padat, když jsem po 200 letech vstal?" ušklíbl se Ginren na Eris a i když byl přišpendlen k zemi, nevypadalo to, že by měl problémy se bránit vlnám energie od Raidena. Toho už začínalo štvát, že dokázal vykrýt prakticky vše, co na něj bylo vržené. Až na jednu věc. Zlaté kopí proletělo skrz něj a pak se rozplynulo. Vypadalo to, že zanechalo menší škody než ty rudé, jenž byly zlatou silou posíleny. Bylo to nejspíše tím, že Amaterasu byla téměř v bezvědomí a nemohla použít Sluneční erupci, která na Ginrena platila.
"Kitsune! Potřebuji pomoc!" křikl Raiden. Tohle moc často neříkal, ale byl docela v loji. "Děvče, vypadá to, že ta tvá kopí ho dokáží chvilkově udržet, potřebuji, aby jsi ho přišpendlila na co nejdelší dobu," vyzval Eris a sám se odbleskl ke Kitsune (už potom, co vyřídila Garua).
"Už to dlouho neudržíme, využíváme cizí zanpakuto příliš," mrkl na ní. Určitě věděla o čem mluvil. "Jakmile zmizí tátova síla, budeme nahraní, zdrž ho prosím chvilku," řekl a začal stoupat do vzduchu.

Kitsune -> Romašírovala jsi vlka do posledních kousků. Zůstalo jen pár úlomků masky, které neškodně dopadly na zem. Pak k tobě přišel Raiden.

Kagami -> Léčil jsi Akachiho a cítil, jak do toho pumpuješ poslední zbytky svého reiatsu. Léčení nebylo rozhodně lehké, vůbec nebylo lehké... Za tohle by si měl požadovat pořádnou odměnu.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Mon Feb 15, 2016 10:17 pm

Yato

Takže na konec má pomoc při zabití Garua nebyla třeba, přeci to byla jen kapitánka. Hodil jsem zpátky svojí pistoli do pouzdra a zvedl jsem se ze svého polosedu? Asi ... a pomocí shunpa jsem se přesunul k Eris, Kitsune a k Raidenovi. Raiden si to mířil někam nahoru, zřejmě použije nějaký utra útok který ho vymaže. Já jsem mezitím vyndal oboje svoje pistole z pouzder a namířil je hlavně na končetiny Ginrena. Vystřeloval jsem do jeho zraněných míst abych zabraňoval regeneraci, nebo spíš abych jí zpomaloval. Navíc jsem to dělal tak abych nějak nenarušil kopí které Ginrena drží při zemi po celou dobu. Jo a také jsem nechával nějaký čas pro to aby Eris mohla přidat další kopí do jeho těla, jestli je tedy přidávala.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Mon Feb 15, 2016 10:44 pm

Kitsune

A z vlkouška zbylo jen pár střípků, ty pro jistotu ještě obrněnou botou rozšlápla, opravdu nestála o to, aby se nějakou náhodou z těch střípků zregeneroval, i když to by už podle pravidel vesmíru neměl. Jakmile uslyšela své jméno zvedla hlavu a podívala se na Raidena. Což vlastně ani nemusela, protože se jen o pár vteřin později objevil u ní. Kitsune si nepřestávala broukat, jinak by se z toho řevu v své hlavě musela zbláznit a pomáhalo jí to se soustředit. Na Raidenova slova přikývla. A tak si prohodili role. Raiden si někde lítal a na ní zbyl Ginren. Doufala, že Raidenovi jeho příprava nebude trvat moc dlouho. Byl to přeci chlap, ti jsou připravený během pár minut. 
Kitsune se tedy přemístila blíž ke Ginrenovi. Tam už Yato pálil do přišpendleného Ginrena. No a Kitsune tam náhodně shunpovala kolem a střílela do něj stlačenou verzí cera...aneb nebylo sice veliké, jakože široké, ale bylo pořád stejně silné. Strefovala se do míst, kde nebyly kopí nebo, kde jich alespoň nebylo tolik. Nerada by je zničila a uvolnila tak jejich spoutaného nepřítele. 

Kagami

Kagami už dosti pociťoval daň za předchozí boj a léčení Amaterasu. Začalo mu docházet reiatsu a už teď poslední zbytky vynakládal na kapitána desítky. Za tohle by měl dostat metál..nebo aspoň pořádnou večeři od nějaké krásné slečny...nebo aspoň objetí. Rozhodl se kapitána  dostat alespoň mimo nebezpečí a pak s tím skončit a v klidu si odpočinout.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Mon Feb 15, 2016 11:14 pm

Taidana Eris

Na to v jaké byl situaci, Ginren až moc mluvil. Naštěstí se s ní Raiden telepaticky shodl že je načase aby ho pořádně umlčeli. Na kapitánovu prosbu pouze kývla, pevně uchopila svojí zanpakuto a několikrát si ji v dlani protočila. Nakonec ji nasměrovala směrem ke Ginrenovi a vedle ni vyletělo dalších 20 rudých kopí, povlečených zlatavou aurou. Opravdu by ji zajímalo kolik jich za tenhle boj už vyvolala... bohužel ztratila svůj počet po těch 600.
S několika kroky na svém reiatsu a Ares točící se v její ruce to už vypadalo jako by spíše tančila než se snažila bojovat. Její kopí okolo ni pouze obeplouvaly a kopírovaly její taneční pohyby pouze aby jedno po druhém vystřelily do Kuchukiho. Ruce, nohy a dokonce i hlava. Vše co se dalo zasáhnout se Eris zasáhnout pokusila. I když by bylo hezké kdyby měla trochu více prostoru. Ty vaše útoky jsou míně v cestě, víte? Prohlásila naprosto klidným a tichým tónem, nejistá jestli ji vůbec slyšeli. Ale na tom nezáleželo. Teď už jen aby byla příležitost zasadit smrtící útok který by mu nedal šanci zregenerovat se. A vypadalo to že možná něco takového její kapitán právě chystal. I když si liška pořád přála aby to byla ona kdo Ginrena ukončí za to co provedl Amaterasu.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Aki Maki za Tue Feb 16, 2016 2:46 pm

Akachi Naito

A tak stále ležel v kaluži krve. Akachi byl stále lehce přivědomí a cítil všechnu tu bolest. Zároveň ale cítil, že se o jeho rány už někdo trochu stará. Možná tedy bude mít v budoucnu ještě nějakej tne pokus dokázat, že není takový šupák. Zkusil pohlédnout na svého léčitele, ale před očima měl zamlženo, tudíž ani nepoznal, zda-li se jedná o dívku,či chlapce. Furt měl nutkání pomoct ostatním v souboji, ale nemohl. Ten pocit, že je naprosto bezmocný ho ubíjel, bylo to horší než všechna ta bolest. Akachi si musel v tento den slíbit jediné, bude tvrdě trénovat na svém bankai, aby se už nikdy nic takového neopakovalo, musel chránit slabší. Už nikdy neprohraje.

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1390
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Tue Feb 16, 2016 6:20 pm

Tomisura Raiden

Raiden byl ve vzduchu přímo nad Ginrenem. "Tohle je ... vážně... špatnej... nápad," zabručel si pro sebe kapitán 8. divize. Jeho tělo začínalo akumulovat velkou spoustu elektřiny a kolem něj rotoval vodní vír. "Shunko: Hakuen!" procedil mezi zuby a kolem toho všeho vyšlehly ještě bílé plameny tvořené z jeho reiatsu. Hlava ho bolela jak střep, ale pokud byl ten parchant tak odolný, tak to hold jinak nešlo. Pak začal v obrovské rychlosti klesat k zemi, padal několik metrů, aby nabral rychlost a následně se v této formě probleskl ke Ginrenovi, do kterého to napálila obrovská masa energie. Nastal výbuch, který chvilkově oslepil všechny okolo. Raiden se objevil o pár metrů vedle. Klečíc v roztrhané uniformě. Z očí a nosu mu tekla krev. Těžce dýchal.

Kuchiki Ginren Tsukuyomi

Ginren dostal asi nejsilnější blast, co tu zatím byl. Jeho tělo zůstalo zakryté v podivné mase vody a elektřiny, nemohl se hýbat a vypadalo to, že se musel pekelně soustředit. Vypadalo to, že nedokázal to reiatsu pohltit.

Ve vás se sebrala poslední síla vzdoru. Kitsune sice už z nosu a očí také začínala téct krev, ale mohla použít něco super badass, dle svého přání. Eris, té se splnilo přání, ještě jednou v tomto okamžiku dokázala zhmotnit více kopí než by měla, nebylo jich sice 600, ale i taková stovka se počítala, nemluvě o tom, že některé z nich byly silnější než jiné. A Yato, Yato mohl teď vystřelit svoje velké koule ve větším počtu a množství za sebou.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Tue Feb 16, 2016 7:19 pm

Kitsune

Kitsune zaslechla Erisina slova a ve stejnou dobu ucítila, jak jí po tváři teče krev. Na chvíli z obou důvodů přestala útočit a setřela si krev z obličeje. Byla na tom dost špatně. A Raiden očividně také, jak zjistila hned poté, co do Ginrena praštil ten mega útok. "Karyū!" Kitsune sebrala poslední zbytek sil, co měla, dala oba meče k sobě a stejně jako před tím proti Garuovi, sekla oběma najednou proti Ginrenovi. Pak se svezla k zemi podobně jako Raiden.

Kagami

Kagami dál léčil a léčil a čím dál tím víc se cítil unaveně. Naštěstí už na tom kapitán byl lépe. Kagamimu se povedlo ho dostat mimo ohrožení života. No a přesně v tu chvíli mu došla šťáva. Teda jako jo, ještě trošku měl, ale tu potřeboval pro vlastní přežití, aby nezhebnul na vyšťavení. Otřel si stranou ruky čelo a znaveně padl zádama na zem, kde odpočíval. Ze své pozice jen sledoval dění na obloze. Vypadalo to na bouřku s občasným tornádem. A on ani neměl deštník.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Tue Feb 16, 2016 7:31 pm

Yato

Raiden vrazil do Ginrena jako nějaká dost naboostěná kapka s elektřinou a vším co na sobě v tu dobu měl. Vypadalo do dost cool, že mi na chvíli spadla brada a celkově jsem tím byl ohromen, tohle se určitě nevidí každý den. No ale bohužel pro Raidena to znamenalo dost velké vyčerpání a dokonce mu z toho tekla krev, aspoň že ne po litrech. Na nějakou chvíli jsem byl oslepen po tom útoku a když jsem otevřel pořádně oči zahlédl jsem Raidena jak klečí, dost těžce dýchá a teče mu krev z míst odkud by správně neměla. Shunpnul jsem se ke Raidenovi abych ho mohl popřípadě bránit kdyby se něco pokazilo. Já jsem mezitím dal zase své pistole před sebe do obráceného V a začal jsem po Ginrenovi střílet svoje VELKÉ elektrické koule. Ještě před tím než jsem odpálil první, jsem řekl "Bacha!" řekl jsem to radši pro jistotu protože nevím jak budou mé útoky teď silné po té poslední síle vzdoru, či co to má vlastně být.// To má být nějaký super buff?? // Střílel jsem, dá se říct že do nekonečna dokud jsem se nevyčerpal. Vážně jsem teď netušil jaký je můj limit.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Tue Feb 16, 2016 7:50 pm

Taidana Eris

Nakonec to vypadalo že kapitánův útok i něco udělal. Rozhodně byl lepší než kapitán Akachi který za celou dobu použil sotva jednu schopnost a zbytek se pokoušel vyřešit normálními útoky. Jeden by mohl říct že Raidenlův útok byl doslova oslepující. Až natolik že si musela dát Eris před oči na pár momentů ruku. A hned po něm na Ginrena začal každý házet vše co měl. Jaká škoda... rozhodně má informaci kterou bych potřebovala. Ale nechat jej naživu... je prostě příliš riskantní. Řekla si Eris sama pro sebe. S tím co ji předtím řekl, když absorboval kapitánovo reiatsu, rozhodně něco o tom kým vlastně je věděl. Možná i víc než Amaterasu. Bohužel někdo s takovým reiatsu by se asi jako vězeň vzít nedal.
Nakonec se rozhodla že se k všem těm útokům také přidá. Roztáhla obě ruce co nejvíce to šlo a nechala své reiatsu proudit. Co nejvíce kopí co dokázala vytvořit, do všech směrů. A až ji došla energie na tvorbu tak udělala ještě jednu piruetu se kterou roztančila všechna kopí okolo nich a vyhodila Ares do vzduchu. Přeci jen nemohla opakovat ten stejný útok pořád dokola, tohle muselo být něco trochu speciálního. A tak se všechna kopí začala přibližovat k její zanpakuto ve vzduchu až se nakonec spojila do jednoho, obřího kopí které mělo Ares jako své jádro. A jakmile skončil poslední útok jejích společníků, kopí vyrazila co největší rychlostí kterou jej Eris mohla poslat. Po nárazu do Ginrena už jen mohla doufat že její, pravděpodobně poslední, útok zafungoval.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Wed Feb 17, 2016 12:56 am

Tomisura Raiden

Raiden sledoval, jak Kitsune vyvolala obřího Ohnivo-větrného draka, který to napral do Ginrena stejně jako předchozí Raidenův útok. K tomu do něj napálil několik střel Yato.
Kapitán 8. divize se mezitím dostal ke Kitsune a podepřel jí. Rychle jí z ruky vyškubl Hifuishina. "Dobrý?" zeptal se jí starostlivě, protože teď z obou lila krev jak z Ikkiho po souboji s Tokou. A oběma v hlavě dost bušilo. Kolem zanpakuto navíc se zajiskřilo a Raiden je, aniž by věděl jak, odvolal pryč. "Odpočiň si," přikázal jí a sám se zvedl a vratkým krokem šel k Eris, která měla dokončit jejích boj.Kuchiki Ginren Tsukuyomi

Přišla Erisina dodělávka. Zbývalo poslední kopí a Ginren by byl minulostí. Jenže něco bylo špatně. Kitsune ucítila, jak se kolem ní něco prosvištělo a Raiden, který šel k Eris padl s obrovskou ránou na zádech k zemi. Pak se to něco vrátilo k ní a probodlo jí mečem přímo. Byl to nějaký zakuklenec, celý v hnědém plášti, jediné, co jsi viděla byly chladné modré oči. Tím byly vyřazeny největší překážky.
"Tak dost, tímhle by si mě už mohla vážně zranit!" křikl Ginren a mávl rukou. Celá ta masa kolem něj se rozprskla do stran a on nastavil ruku proti  tomu kopí. Zazářila zelená bariera a ta rozlomila shikai Eris vejpůl. Jeho tělo se začalo.. odlupovat. Pod vrstvou kůže bylo zelená záře, stejná jako byla ta bariera venkovní. Ginren se nejspíše celou dobou bránil nějakou svojí barierou.
Pak se pohnul vpřed. Yato sekl dost ošklivě přes hrudník a poslal ho k zemi, Kagami se nestihl ani pořádně podívat na bojiště a už měl hlavu zaraženou v zemi, ze spánku mu odtékala krev. Pak se zastavil před Eris. "Překvapila jsi mě. Ale ne dostatečně," hlesl chladně a sekl jí tak, že se jí přes hruď objevilo krvavé X. Druhý sek už ani necítila, padla na záda taktéž.
"Jsi tu pozdě, Shigure-kun. Podcenil jsem je, byli schopnější než jsem čekal," pronesl Ginren k tomu maskovanému, zatímco si stoupl na Raidenovu hlavu.

"Senkaimon!" zamumlal Raiden ke Kitsune v posledních silách.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Wed Feb 17, 2016 6:35 pm

Yato

Protože jsem se soustředil na střelbu svých elektrických koulí tak jsem většinu okolo sebe nevnímal, ale rozhodně jsem si všiml toho ohnivo-větrného draka který obalil Kitsune a napálila do přímo do Ginrena stejně jako Raiden. V tu dobu jsem přestal střílet, abych jí omylem netrefil což se naštěstí nestalo. Dal jsem si ruku před své oči aby mě to zase neoslepilo jako před tím a zrychlil jsem svoje dýchání, únava. Raiden šel na pomoc Kitsune ale když šel směrem k Eris tak padl a za ním všichni ostatní včetně mě, celkem to připomínalo kostičky domina. Z toho vyplývá že se něco domrvilo. Dostal jsem druhý, vážně dost ošklivý a krvavý, šrám. Ten mě dostal až na tolik že jsem začal padat k zemi. V tu dobu, jediné co jsem zahlédl bylo hnědé roucho a zelená záře, Ginren. "C-Co to ... ???" šeptl jsem pro sebe kvůli dost velké vyčerpanosti po tom všem. Dost jsem nepochopil co se tu vůbec stalo, další nepřítel? Ginren má v sobě nějakou bariéru? Klad jsem si spoustu otázek, při pádu. Poslední co jsem uslyšel byl Raiden.
Cca 15 metrů nad zemí jsem se zastavil a pomalu jsem se dostával na vlastní nohy, bylo to dost bolestivé kvůli tomu šrámu na mé hrudi, nikoliv kvůli tomu malému šrámu na mém levém stehně. Když jsem už tak nějak stál na svých nohou, vzal jsem si do rukou jednu ze svých pistolí, na obranu. Upřímně, moc jsem se dvakrát necítil na to že bych se ubránil nějakému dalšímu útoku ale aspoň něco. Umřít beze zbraně v rukou? Tolik kido přeci ještě nepoužívám ...
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Wed Feb 17, 2016 7:32 pm

Kitsune

Napálila do Ginrena o dost silnější útok, než očekávala. Pak se ale začala kácet k zemi. Naštěstí jí se u ní ale objevil Raiden a podepřel jí. Pak jí vyškubl Hifuishina z ruky. Kitsune se cítila mizerně. Hlava jí třeštila, krvácela v obličeji a celkově se cítila na umření. I tak ale na Raidenovu otázku, jestli dobrý, přikývla. Pak si pomalu unaveně klekla na zem. Raiden se mezitím vydal za Eris a pak se to podělalo...
Kitsune to věděla jen sekundu před tím, že je něco špatně. Cítila, jak kolem ní něco prosvištělo. Než však stačila něco říct nebo udělat, Raiden se svezl k zemi s velkou ránou v zádech. Hned na to něco probodlo i jí. Byl to nějaký zakuklenec v hnědém plášti a s modrýma očima. Víc toho neviděla. Oběma rukama se opřela o zem, aby nespadla na hubu. Snažila se udržet, teď si nemohla dovolit odpadnout. Mezitím se Ginren osvobodil a zaútočil na ostatní. Kitsune se divila, že ten parchant neumřel po tolika útocích a teď tu navíc byli dva...všechno šlo do kytek. Pak k ní Raiden zamumlal jen jedno slovo a Kitsune si vzpomněla, co říkal Raijin. Využila toho, že si Ginren povídal s tím maskovaným. Zvedla svůj meč a zabodla ho do vzduchu vedle sebe. Myslela při tom na Soul Society. Následně mečem ve vzduchu otočila jako klíčem. Pokoušela se otevřít z posledních sil Senkaimon.

Kagami

Kagami si moc v klidu neodpočinul. Ležel na zádech a když se po nějaké době chtěl podívat, jak se vede ostatním v boji, něco nebo někdo mu zarazil hlavu do země. Sykl bolestí. Cítil, jak mu ze spánku teče krev. Mohl mít dokonce i otřes mozku..ale i tak byl rád, že žije. Byl naprosto vyčerpaný, zraněný a viděl to tak, že za chvíli asi i mrtvý.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru