Kasagoe

Strana 17 z 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Fri Jan 22, 2016 8:09 pm

Yato

Zintenzivněl jsem svojí střelbu ještě víc na vlka hned po té co jsem si všiml že buff od Amaterasu zesílil. Pomalu jsem se začal cítit jako hvězda která chce vybuchnout. Vážně, mé tělo nebylo moc zvyklé na tokové množství reiatsu, ale nějak furt drží za co jsem rád. Na druhou stranu mě celkem dost zaujal ten vlk, i přes to že na něj střílím ze dvou pistolí a Kagami do něj střílí taky, plus používá kido, tak to chtělo vážně dost výbornou rychlost aby to zvládal chytat, blokovat nebo co tam všechno dělal. Ale všiml jsem si, že potom zesilnění buffu už jen stál na místě a blokoval. Takže to pro mě z něj dělalo stabilní cíl. Jednou pistolí jsem střílel svoje normální střely, i s passivní schopností, a tou druhou jsem střílel o něco silnější střely než před tím. Vlastně jsem jednu silnou střelu bránil několika rychlejšíma slabšíma, což by mu mělo dělat problémy a měl by dostávat do sebe víc ran. Bohužel jsem neviděl jestli se furt regeneruje nebo ne.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Fri Jan 22, 2016 8:53 pm

Taidana Eris

Okay~ Prohlásila Eris a s ostrým pohledem na vlkodlaka se ušklíbla. Konečně nastav správný čas ukázat ostatním plný rozsah své síly. Svůj meč namířila na svého nepřítele a pak ji strhla stranou kde na spodek rukojeti připevnila pouzdro od své zanpakuto. Fūbi, Kōgō Ares! V momentu vykřiknutí se katana začala spojovat s pouzdrem dokud se obojí kompletně nespojilo a změnilo do podoby jejího Shikaie. Konečně mohla Eris bojovat na stejné úrovni jako ti co ji pomáhali.
Kopí si párkrát prohodila mezi prsty před tím než jej uchopila do obou rukou a namířila své ostří směrem k nepříteli. Pohled v liščiných očích byl jiný než předtím. Stala se predátorem... možná byla samotná pořád ještě slabá. Ale rozhodně už nehodlala přemýšlet o útěku. Ten vlk měl ji za svůj cíl celou tu dobu, bylo jen správné že by jej teď měla porazit. A díky pomoci těch dvou pistolníků, naše malé štěňátko nebylo schopno pořádného pohybu a byl v obranné pozici. Pokud byl někdy čas zaútočit tak to bylo nyní, dříve než se vzpamatuje a začne se těm jejich kulkám pořádně vyhýbat. Heh... S dalším úsměvem se Eris skrčila a položila ruku na desku z reiatsu která ji držela ve vzduchu. A v jediném momentu obletěla okolo vlka v kruhu pomocí shunpa a zanechala za sebe stezku rudého reiatsu které se brzy zformovalo v 6 rotujících rudých kopí které se ve stejný okamžik zastavili, míříc na svůj cíl ze všech stran. Sensō megami no akai yari. Všesměrový kontakt. Po vyslovení jména své schopnosti se všechna nově vytvořená kopí rozletěly přímo v před, vypadajíc jako by je někdo vystřelil z neviditelného kanónu. Pokud měl problém blokovat jejich kulky tak ji zajímalo jak si poradí s útokem který letěl ze všech směrů a měl rozhodně o něco víc síly než nějaké reiatsu kulky.
Ale i s něčím takovým bylo brzo oslavovat. A tak raději Eris ještě během svého útoku odskočila trochu dále a opět namířila své kopí směrem na vlka. Červené vlákno které doposud vlálo ve větru se začala pomalu vlnět, téměř jako by tkanina měla svou vlastní mysl.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Fri Jan 22, 2016 11:15 pm

Kagami

Kagami tam dál střílel do toho vlka. Cítil, jak boost od té božské slečny nabral na síle a tím i jeho schopnosti nabraly na síle. Nejradši by jí za to dal pusu..i když...on by jí jí dal rád i bez toho boostu ehm. Teď tedy Kagami střílel silnější střely a kdyby byla i nějak čtyřicítková kida, hodil by tam i ty, ale bohužel taková nejsou. No a tak tam tedy pálil z pistole a semtam vypálil i Sōkatsui. Mezitím se do boje pustila i Eris a upřímně...bylo to cool. Kagamimu se nejvíc líbilo, jak jí vlála sukně, ale, vždy, když doufal, že něco uvidí, tak zmizela shunpem...pech no.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Fri Jan 29, 2016 1:14 pm

Kuchiki Ginren Tsukuyomi

Ve chvíli, kdy si Akachi myslel, že zasáhl Ginrena mezi lopatky se shinigami rozplynul. Zůstaly po něm jen ozdoby Kuchiki, co měl na hlavě. Použil Utsusemi. Problém však byl, kde se objevil. Objevil se za Amaterasu. Ta se pouze stihla otočit a v tom už jí chytil pod krkem a pevně stiskl. Byla jak kdyby paralyzovaná. "Má drahá sestro, pocítíš muka, které jsem cítil já!" procedil mezi zuby a zvedl druhou ruku. Nedržel v ní zanpakuto, ale tu vázu, která předtím držela jeho síly. Přitiskl jí Amaterasu na hruď a něco zamumlal...

Akachi -> Ve chvíli, kdy přiložil Ginren vázu jsi pocítil, že kontrola nad tvým bankaiem je čim dál slabší. Něco se dělo, něco, co nebylo rozhodně dobré. Měl jsi nejspíš jen chvilku než tvá síla vyprchá úplně. Problém byl, že v cestě ke Ginrenovi ti momentálně stála Amaterasu, pokud by ses mu rychle nedostal do zad.

Eris, Yato, Kagami -> Stejně jako jste před chvílí pocítili náhlé zesílení, tak teď pomalu začala ta zvláštní aura kolem vás vyprchávat. Naštěstí vaše střely již značně poškodily Garua a ten nevěděl proti čemu se bránit dřív.
Hlavní útočnou silou se po chvilce stala Eris. Chtěla vytvořit 6 kopí, co by vlka porazila, ale jelikož byla zrovna boostnutá. No, tak nějak se stalo, že těch kopí nebylo 6, ale 600 a všechna vystřelila proti vlkovi. Ten ještě na poslední chvilku vydechl tu svojí obrannou mlhu, ale ani ta nestačila. Spousta kopí probodala jeho tělo a on začal klesat k zemi. Pak vaše získaná síla od Amaterasu zmizela kompletně a vy sami jste začali vyčerpáním klesat k zemi.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2483
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Fri Jan 29, 2016 4:23 pm

Yato

Super! Erisin útok na toho vlka brutálně fungoval i přes jeho obranu, ale celkem mě i ten útok zděsil. 600 kopí se nevidí každý den a kdyby ještě byla na mě mířená a ne na vlka, tak nevím co bych udělal. Vlk po našich útocích začal padat k zemi, což byla snad jeho definitivní porážka, ale mezi tím se Ginren naštval na Amaterasu, protože dostával od kapitána dost na zadek, a začal s ní něco dělat. Buff od Amaterasu z nějakých divných příčin zmizel a začal jsem klesat k zemi. V tu dobu jsme si na něco vzpomněl "Chápu ... ta váza dokáže zapečetit něčí síly ...", takže vlastně teď Ginren pomalu zapečeťoval Amaterasiny síly, což naší šanci na výhru drasticky snížilo. Při tom jak jsem klesal k zemi tak jsem jednu pistoli namířil tak, aby Ginrenovi následná střela proletěla skrz hlavu. Chvíli jsem reiatsu v pistoli zadržoval a poté jsem jí vystřelil s nadějí že ho trefím. Také jsem se při tom modlil aby si toho Ginren nevšiml a nepoužil Amaterasu jako lidský štít.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Fri Jan 29, 2016 5:58 pm

Kagami

Kagami zíral na Erisin útok doslova s otevřenou pusou. 600 kopí. No ty bláho. Tohle byl útok hodný kapitána v Bankaii. Totálně to toho vlka odrovnalo. Avšak..Kagami pocítil, jak boost od té božské slečny vyprchává a když zmizel úplně, zvládl jen vyčerpaně klesat k zemi. V tom si všiml, co Ginren provádí té božské slečně a pochopil. Chtěl jí zapečetit sílu, jako jí měl před tím zapečetěnou sám. Kagami to takhle nechat nemohl. Původně chtěl tu vázu rozbít pomocí své pistole, ale nerad by náhodou trefil tu slečnu a tak v rychlosti zamumlal zaříkadlo o černém psu a vypálil na tu vázu "Bakudō #9. Hōrin!" Chtěl mu jí vytrhnout z ruky, přeci jen..váza se celkem blbě drží.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Fri Jan 29, 2016 11:00 pm

Taidana Eris

Chtěla udělat jednu věc, stala se věc druhá. Nebo spíše stovky té věci co chtěla udělat protože tolik kopí vážně vyvolat nechtěla. Tohle bylo nejspíše to co ostatní nazývají "Neznat vlastní sílu". Ne že by to bylo na škodu, přeci jen byl její útok jen o tolik efektivní. Vlastně se divila že z toho vlka vůbec něco zbylo s tím že se do něj slušná část těch kopí zabodla. Whops~ Řekla si Eris a pomyslela nad tím jak by se měla naučit udělat něco takového i bez posílení od ostatních shinigami. Takový útok by konec konců nebyl špatný jako její finální útok!
Zábava však rychle přešla jelikož z jejího tělo vypršela téměř veškerá síla. Něco se musela stát s Ammy a teď bylo taky jasné že krom toho jejího reiatsu celou tu dobu používali i to svoje. Možná od Ammy vlastně ani žádné reiatsu navíc nedostali, jen to jejich vlastní posílila... A s tím jak všichni řádili to byl teď docela problém. Snažíc se najít sílu na další útok, Eris pohlédla směrem k té hnusné scéně a pokusila se vyvolat poslední kopí které vyslala po Ginrenovi. Také viděla jak se ho všichni ostatní snaží zastavit. Nechala své kopí tak letět mimo svůj cíl a na poslední chvíli změnit jeho trajektorii aby zasáhlo zaměstnaného mladíka do zad. Pokud to pro ni vůbec bylo možné... zrovna moc šancí vyzkoušet své schopnosti neměla. Neměla sebemenší tušení kde její limity ležely. Obzvláště bez té síly navíc kterou doteď měla.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Aki Maki za Sun Feb 07, 2016 4:12 pm

Akachi Naito

A naštěstí v rychlém dostávání do zad byl Akachi mistr. Akachi samozřejmě pochopil, že všechnu sílu má od té Kuchiki holky a že ten Kuchiki děda právě zřejmě vysává sílu Kuchiki holky. No, prostě byl chápavej! A tak se pomocí shunpa dostal za toho dědu, nechtěl ho podnout, aby neublížil i té Kuchiki holce. Byl čas na trochu brutální síly, které mě Akachi dost. Akachi se tedy dostal za dědu s tím, že meč měl už rukojetí zaražený v zemi, tudíž čepelí nahoru. No a aby dědu vážně zranil, ale nezranil Kuchiki holku, tak ho chytil za ruce a pevně s ním trhnulvesnaze nabodnotut ho na Akachiho připravený meč.

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1390
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Sun Feb 07, 2016 8:51 pm

Akachi -> Akachi se vskutku stihl dostat za záda Ginrena, ten se však jen usmíval, protože věděl, že jeho vítězství je na dosah. Moc Amaterasu byla skoro na nule, jeho naopak rostla. Pak však přišel ten útok... ten útok, který mu tak moc usnadnil práci. Ve mžiku se otočil, takže Akachi chytil místo něj Amaterasu a nabodl jí na zanpakuto. Kuchiki žena zasténala. "Děkuji, taicho-kun," usmál se Ginren a odkopl Akachiho stranou.

Eris, Yato, Kagami -> Vzhledem k Akachiho rychlosti se jeho akce stala dřív než vaše, tudíž tu před vámi byl obrovský problém. Ginren. Jeho hodnota momentálně dosahovala hodnotu tak 4000 a rostla. A to by pro vás mohl být problém, jelikož kdyby ho uvolnil naplno, zabilo by vás v jednom okamžiku. Kagamiho Horin se rozpadl, Yatova střela kompletně změnila směr a vypařila se a Erisino kopí... co bylo s Erisiným kopím? To z nějakého důvodu mířilo přímo na Ginrena. Eris pocítila zvláštní pálení na hrudi a její tělo vzplálo nejsytější žlutou září. Stejně tak její kopí, které vystřelilo vázu z ruky Ginrena. Ta se roztříštila na kousky. Ginren zavrčel. "Stejně jste prohráli, je bez své síly," promluvil chladným hlasem, když přišel o tak skvělý zdroj síly. "Garu!" křikl ještě...

Garu

Vlk byl do teď zahalený ve víru prachu, který však zmizel ve chvíli, kdy jeho pán zavolal. Byl stále probodán kopími, ale stál a vrčel. Pak se jednoho z kopí dotkl a škubl jím. V tu chvilku všech 600 kopí vyletělo z jeho těla a rozpadla se. Jedním skokem se přesunul ke Kagamimu a uštědřil mu punch do xichtu, že odletěl. Pak se objevil u Yata a pokusil se ho probodnout drápy.

Kuchiki Kinren Amaterasu

Kuchiki vykašlala trochu krve, ale ušklíbla se. "Zapomínáš, co je mojí schopností... kdy jsem nejsilnější? Teď! Protože jsem na hranici svých sil," vykuckala ze sebe a mávla k nebi svým vějířem. "Tengoku no kagayaki!" [Svit nebes] vydechla. Kolem všech se ještě jednou rozzářila zlatá záře. Ne tak sytá jako kolem Eris, ale dostatečná. Váš stav byl asi takovýto:

Eris - 1000 reiatsu, nepodléhá vlivu síly reiatsu od Ginrena
Kagami - 800 reiatsu, slabě podléhá vlivu reiatsu od Ginrena, ale dokáže se ještě sebrat a bojovat
Yato - 800 reiatsu, stejně jako Kagami
Akachi - 2000 reiatsu, přišel o bankai, ale i přes krev crčící z některých jizev jsi schopný ještě posledního pokusu o vítězství. Máš opět aktivní shikai. Všímáš si, že Ginren má víc reiatsu jak ty.
Ginren - 4000 reiatsu, krapet mimo vaší ligu, ale co se dá dělat
Garu - momentálně tak 1500 reiatsu, už jste mu dali dost zabrat
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2483
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Sun Feb 07, 2016 10:43 pm

Taidana Eris

Liška samozřejmě všechno i z té vzdálenosti zahlédla. Jak její kopí zničilo vázu která málem sebrala Ammy její schopnosti, jak se ten vlk který by už vážně měl být mrtvý probral a zaútočil na její spolubojovníky... a také to neodpustitelné selhání kapitána 10. divize který jasně svého soupeře podcenil protože se ani neobtěžoval použít plnou sílu svého bankaie. A tohle všechno... bylo nepopsatelně štvoucí.
S vírou že ti dva pistolníci zvládnou nějakého starého vlka na prahu smrti bez její pomoci si pod nohama vytvořila reiatsu podložku od které se plnou rychlostí odrazila a s pořádnou ránou přistála poblíž Ginrena a Amaterasu. Bez jediného slova se za ní vytvořilo dvacet rudých kopí které okamžitě vyrazily vpřed. Nemířily však na nepřítele... prostě okolo něj proletěly. A dobrých několik metrů změnily směr a začaly kroužit okolo všech přítomných. Nebylo jich sice hodně ale stále tvořily ve vysoké rychlosti slušnou zeď arény. Jedno z kopí které byly výše najednou zamířila směrem dolů a taktéž se s obrovskou rychlostí zabodlo vedle Eris.
Cítila jak je Ginren silný... jeho reiatsu několikanásobně přesahovalo to její a dokonce i reiatsu toho kapitána. Ale... v tomhle světě musel stát její hněv alespoň za něco! S pohledem predátora. Se svojí levou rukou pevně uchopila druhé kopí a s jedním jediným odrazem vyrazila přímo proti nepříteli. Samozřejmě, přímí útok by na něj nejspíše nefungoval. Když už byla před ním v dosahu jejího kopí, vložila veškerou sílu do shunpa se kterým se dostala na jeho pravou stranu. Ve stejnou chvíli z bariéry vyletěli další tři kopí, každé mířící na Ginrena z jiné strany. Jestli si myslíš že ti tohle všechno projde...! Ryūketsu no rekkō raimei suiryoku! Zařvala Eris předtím než se ho pokusila probodnout s posílenou zanpakutou mezitím co se s druhým kopím kryla proti jeho protiútoku.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Mon Feb 08, 2016 4:42 pm

Yato

Furt jsem klesal k zemi, což mi dávala dost zajímavý pohled na věc co se zrovna dělo u Ginrena a Amaterasu. Akachi, Kapitán 10.Divize, všechno co udělal myslel dobře ale ... ale. To co chtěl udělat se mu nepovedlo takže místo Ginrena kterého chtěl nabodnout nabodl Amaterasu. Už jen v tu chvíli co jsem to zahlédl mé tělo pomalu naplňoval pocit beznaděje a strachu z toho, že umřu hned na své první větší akci po dlouhé době. Zavřel jsem oči a nechal se pomalu nést dolů. Mezitím jsem jenom slyšel, dost mizerně, krátké vyměňování emocí a informací, které probíhalo nade mnou. Ale otevřel jsem oči hned v tu chvíli kdy Ginren zařval Garu! Hodně dost jsem doufal, že nemyslí toho vlka protože ten by měl být už dávno kaput že? že!? Stačilo mi trochu otočit hlavou a zahlédl jsem ZASE toho vlka, který vypadal dost při síle když ty kopí z něj zničeho nic vyletěla. Liščí dívka neboli Eris dostala nějaký super boost od Amaterasu a hned se vrhla na Ginrena. Nevěděl jsem jestli mě a Kagamiho tam nechává na pospas osudu a nebo že v nás věří, že toho vlka zabijeme v tomhle stavu. Garu, který vypadal celkem naštvaně se zjevil u Kagamiho a praštil ho přímo do obličeje (teda pokud se tomu nějak nevyhnul) a poté se zjevil u mě, že si ze mně udělá špíz na jeho drápech. Že by tohle byla moje smrt? ... To snad ne, ale musím se svěřit. Viděl jsem svůj život v částech přímo před sebou v tu dobu ale něco mi na tom nehrálo .... světlo .... viděl jsem žluté světlo, netrvalo to nějak dlouho a uvědomil jsem si, že to světlo vychází z mého těla! Pod nohama jsem si udělal univerzální reiatsu platformu, použil jsem shunpo a ve stejnou chvíli jsem zašeptal "Bakudō #8. Seki" a bakudo jsem umístil přímo do trajektorie Garuova útoku. Jestli se mi shunpo povedlo, tak jsem neztrácel čas a začal jsem rovnou útočit. Hlavně jsem mířil na hlavou a končetiny. Mám plán ale nejdřív potřebuji Kagamiho u mě.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Mon Feb 08, 2016 6:49 pm

Kagami

Vypálil to své kido, aby oddělil Ginrena od té vázy. Jenže se po cestě rozpadlo, ani Yatova střela neměla žádný úspěch, za to Erisino kopí tu vázu rozbilo a pak Kagami viděl, jak kapitán nabodl tu božskou slečnu na svůj meč. Tohle Kagamiho dost naštvalo. Než však stačil něco udělat, jakože ani neměl co udělat, objevil se u něj ten vlčoun a pořádnou perdou ho odpálil někam do pryč. Kagami měl pocit, že mu tou ránou asi zlomil nos, moc dobře totiž slyšel křupnutí. Při tom si všiml, že ho opět obalila ta zlatavá záře a že se cítí zase silný. Na to v jakém byla ta božská slečna stavu, tak na ně pořád myslela. Než vstal ze země, narovnal si svůj nos jedním rychlým pohybem a svými lečitelskými čáry máry si ho víceméně vyléčil. Pak se zvedl. Při tom si začal něco mumlat. Kdyby byl někdo poblíž slyšel by "Sanzai suru, kemono no hone ! Sentō, kōshō, kōtetsu no sharin. Ugokeba kaze, tomareba sora. Yariutsu neiro ga kōjō ni michiru!" S tím vším se shunpl blíž, přesněji pod něj s nastavenou rukou nahoru přesně na něj a řekl: "Hadō #63. Raikōhō!"
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Aki Maki za Tue Feb 09, 2016 6:34 pm

Akachi Naito

A jeho plán zase nedopadl tak, jak měl. Pohlédl na Kuchiki paní s lehce provinilým výrazem.
Omlouvám se..ale slibuji, že ho zastavím..
Odpověděl krátce a výstižně. Nebylo co víc dodávat, nejspíš jí zabil a to bylo neomluvitelné. Akachi potřeboval svůj meč, ale ten v sobě měla ta paní. Pohlédl na ní, poté na meč a zase na ní.
Jste připravená?
Zeptal se Ammaterasu s vážným výrazem na tváři. Trošku doufal, že tohle ještě přežije. Nechtěl být nenáviděn úplně všemi tady.

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1390
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Wed Feb 10, 2016 1:26 pm

Eris -> Jo, konečně někdo, kdo používal na boj proti Ginrenovi taktiku. Ginren se usmíval, protože nečekal, že kopí jen neškodně proletí kolem něj. "Budeš se muset více snažit," pronesl provokativně a to možná neměl dělat. Eris měla to štěstí, že byla rychlá a díky tomu boostu ještě rychlejší, což se dalo přisoudit nárůstu reiatsu. Každopádně, Ginren podcenil ta tři kopí a teď se jim musel bránit, v tu chvíli jsi provedla svůj manévr a jako bonus jsi v mysli uslyšela Ammy: "Taiyōfurea!" Tvé kopí ještě vybuchlo zlatou energií a proletěla si těsně kolem Ginrena. Zasáhla jsi ho do boku, byla by to i slušná rána, kdyby neměl tak vysoké reiatsu. Ale každopádně, byla jsi první, kdo ho dokázal více poranit. A to bylo dobré. Znamenalo to, že je tu naděje. Problém byl, že jak jsi se tak řítila kolem něho, i když jsi ho zranila, tak tě stihl chytit za ocas a trhnutím vyhodit do vzduchu. Pak vyskočil přímo proti tobě a chtěl tě probodnout svým mečem. "Mrcho," procedil mezi zuby a druhou ruku držel na zranění.

Yato, Kagami -> Pistolnické duo začalo řádit s vlkem. No, tedy, spíš vlk začal řádit na nich. Kagamimu zlomil nos. To není tak sexy. A Yato... no, už jsme si řekli, že tyhle slabé Kida na něj nepůsobí, tudíž nezabralo ani teď. Naštěstí tě zachránilo shunpo, ovšem i přes to se ti na stehně levé nohy objevil vcelku hluboký šrám. Kdyby to bylo o kousek vedle, nejspíš by si přišel o celou nohu.
Vlka v tu chvíli však zastihl nepřipraveného Kagami. Napálil ho šedesátkovým Kidem zespodu a to zabolelo. Vlk zavyl a odletěl o pár metrů pryč. Kagami nebyl na takovéto Kido zrovna moc zvyklý, takže si při něm trochu popálil vlastí ruku. Ale zabralo to. Vlk byl elektřinou dokonce chvilkově paralyzovaný.

Akachi -> Amaterasu měla už takhle dost problémů s dýcháním a tím vším, vždyť byla sakra probodnutá skrz na skrz. Nemluvě o tom, že za tohle se ti asi pomstí. Každopádně, neřekla ti nic. Nemohla. Byla kousek od bezvědomí a tedy i od vaší prohry, bez ní nemáte šanci.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2483
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Wed Feb 10, 2016 3:17 pm

Yato

Au ... po tom co jsem použil shunpo tak jsem si uvědomil, že jsem to schytal. Do stehna a nevypadla to pěkně. Na druhou stranu jsem si uvědomoval, že to mohlo skončit hůř ale co ještě ... kam mi to ten vlk vůbec mířil? Zamrazilo mě na zádech. Na to ale nebyl čas, Kagamiho kido perfektně fungovalo i když to trochu schytal i on. Na tohle jsem přesně čekal, na nějakou paralýzu nebo chvilkovou možnost aby se Garu nemohl hýbat. "Dobře Kagami!" zařval jsem na něj celkem rychle, protože jsem nehodlal ztrácet čas při takovéto nádherné šanci. "A teď umřeš ..." řekl jsem si v duchu pro sebe s vražedným zápalem v očích. Kaimetsu-tekina ... pawāshotto! pravil jsem a následně jsem dal pistole před sebe tak aby dělaly obrácené V. Po chvíli se před mými hlavněmi začala formovat jakási elektrická koule ... ale víte co? Přečtěte si to sami. Prostě jsem použil svůj SUPER ULTRA útok ... teda to jsem si myslel. Bylo to mířeno na vlka mimochodem a doufám že to Kagami neschytá, tedy by správně neměl.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Wed Feb 10, 2016 4:32 pm

Kagami

jeho útok vyšel. Asi tak sekundu na to překvapeně čuměl, než se mu na tváři objevilo potěšené poušklíbnutí, následované syknutím, když se mu do mozku dostala zpráva o tom, že si spálil ruku. Yato na něj zařval, což ho potěšilo. Na tom místě nadále nezůstával. Dostal se ke kapitánovi desáté divize, který vypadal, že se chystá vyrvat svou zanpakuto zpět, o čemž Kagami věděl, že by to božskou paní na 99% zabilo. Jednou rukou vzal Amaterasu kolem ramen, aby jí podržel a druhou přiložil k místu, kde trčel meč. Na Akachiho se ani nepodíval, ale promluvil na něj. "Postupně jí budu léčit. Vy budete ten meč pomalu vytahovat. Jeden rychlý pohyb a zabijete jí i naši šanci na vítězství, jasný?" Takhle by sice s kapitánem mluvit neměl, ale byl na něj naštvanej za to, že zranil ženu. Zároveň doufal, že mu ostatní dají dostatek času na záchranu Amaterasu a sami nezemřou.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Wed Feb 10, 2016 5:15 pm

Taidana Eris

Jeho reiatsu bylo jako jedna obrovská, téměř neprorazitelná zeď kterou právě teď musela pokořit holýma rukama. Nebo se tak alespoň momentálně cítila. A s něčím takovým už i věděla, že ji při jejím útoku nějakou formou zastaví. I když chytání ocasu bylo nečekaně barbarské. Až tak že na něj Eris silně zavrčela. Nesměla však ztrácet koncentraci... byl čas pokračovat ve svém náporu. Proti nepříteli jako tenhle si prostě nemohla dovolit povolit ani na moment. Protože v momentě kdy on přejde z obranné pozice do útočné nejspíše vše skončí.
Když ji chytl a zatáhl, Eris strhla své kopí směrem dolů, jehla z rudé látky která jej před momentem tak krásně zranila se rychle rozmotala a namísto formování dalšího útoku se obmotala okolo Ginrenovi nohy v momentě kdy k němu byla nejblíže! S tím jak se soustředil na své zranění a na Eris samotnou by to mělo vyjít. A samozřejmě když ji vyhodil do vzduchu, látka škubla. A s menší pomocí od Eris která smekla i se svou zanpakutou se pokusila vyhodit mladíka z rovnováhy a znemožnit mu jakékoliv uhýbací manévry. Samozřejmě nemohl ani moc daleko utéct protože lano tvořené zpevněným reiatsu se těžce trhalo. Víc snažit? Jak chceš! Odpověděla mu odhodlaně liška která druhou rukou ukázala směrem k zemi a hned okolo jejího těla prolétlo další rudé kopí které doposud kroužilo bojiště. A teď mířilo směrem dolů přímo mezi Ginrenovi oči. A ani tam Eris nepřestávala, dokud měla reiatsu tak musela pokračovat. Dalších 20 kopí které se ji vytvořily za zády začalo tancovat okolo jejího těla, tvoříc poměrně ostrou obranu proti útokům ze vše směrů. Ale myslet si že by jedno kopí do obličeje tohohle oponenta vyřídilo bylo pouze naivní. A tak už se Eris připravovala na další útok... něco co se naučila od dívání. Nakonec ten blbec Takumi až takovej blbec nebyl. Zatím se pouze začalo hromadit reiatsu v obou jejích zbraních.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Aki Maki za Wed Feb 10, 2016 9:58 pm

Akachi Naito

Akachi měl zpět svůj shikai, ale vytahovat meč z Ammaterasu nechtěl riskvoat, vědě, že by tomohla být poslední věc co by udělal. Bylo to příliž nebezpečné bez někoho s lékařskými schopnostmi. Akachi zvednul hlavu a všimnul si všech těch kopí, které dělala lištička. Tohle byl nejspíš správný moment. Akachi nakoncentroval všechnu poslední sílu, co mu zbývala a pomocí shunpa se co nejrychleji dostal za Ginrena, kde ho vší silou chytil a držel.
Seš náš..!!
Zakřičel Akachi a vší silou se snažil držet Ginrena, aby ho lištička mohla dokončit. Akachi věděl, že je to dost nebezpečné i pro něj, jelikož spousta kopí může zasáhnout i jeho. Ale dlužil to všem těm lidem za to, že je nebyl schopný ochránit a že přizabil jejich největší naději.

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1390
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Wed Feb 10, 2016 10:49 pm

Yato -> Garu se díval na to, co jsi tam začal vytvářet. Tvá technika byla pro tebe poměrně nová a nikdy jsi jí nedával dohromady s takovouto dávkou reiatsu, takže ti dávalo docela zabrat jí kontrolovat. A toho taky vlk využil. Připravil se k přesunu, kolem jedné jeho pěsti se objevila modrá záře a ve chvíli, kdy jsi vystřelil mávl rukou vpřed jako protiúder. Vypadalo to, že do toho dal slušnou dávku energie. A celý tvůj útok znegoval. "Grrr... a to je všechno, co máš?" zavrčel a začal se ohlížet po lištičce. A teď by nebylo dobré, kdyby šel na pomoc Ginrenovi.

Kagami -> Jelikož tě kapitán 10. divize naprosto odignoroval, neměl jsi moc na výběr, než se o Amaterasu postarat sám. Naštěstí po vás teď nikdo nešel, takže jsi měl prostor. S tvým současným reiatsu by si jí měl udržet na živu, ale kompletní zahojení nepřicházelo v úvahu.

Kuchiki Ginren Tsukuyomi

"Musím připustit, že máš potenciál,"
uchechtl se Ginren a jedním sekem přeťal stuhu, kterou si se ho pokoušela strhnout. Jeho čepel byla prakticky nezastavitelná. Naštěstí jsi měla dost promyšlených kroků, takže než stihl doletět až k tobě a probodnout tě, musel zastavit kopí, jenž letělo přímo na něj. Naivně se ho pokusil chytit rukou... jenže, ono se do dlaně zabodlo. Neprošlo skrz, to nedovolilo jeho reiatsu, ale nějak ho nedokázal rozdrtit. Pohledem chtěl odběhnout k Amaterasu, ale neměl na to moc prostoru, jelikož si hlídal Eris. Něco se mu nezdálo. A teď navíc nemohl zaútočit plně na ta kopí, co Eris bránila.
To dalo Akachimu dostatečný prostor, aby Ginrena chytil. A co bude dál... to je v rukách Eris.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2483
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro passionpower za Wed Feb 10, 2016 11:00 pm

Kagami

No..kapitán desítky Kagamiho absolutně odignoroval a zmizel si. Takže na to Kagami zůstal sám. Takhle ve vzduchu ale nedokázal Amaterasu pomoct, takže se s ní přesunul na zem a hlavně co nejdál od toho vlkouše. Ukryl se s ní za nějaké trosky, kde jí opatrně položil na zem. Klekl si k ní na jedno koleno a její vrchní část těla si opřel o koleno druhé. Takže technicky vzato byl nějak za ní. Jednou rukou chytil jílec meče a druhou přiložil k ráně. Ruka na ráně začala okamžitě zářit tak, jak lékařským shinigami září. Pomalu a opatrně začal vytahovat meč a při tom léčil její zranění. Věděl, že kompletně jí zahojit nedokáže ani s tímhle boostem, ale alespoň jí dokáže udržet při životě a snad i zahojit orgány a tak podobně, aby už nekrvácela a mohla nějak normálně fungovat, jak shinigami fungovat mají.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro VindStot za Wed Feb 10, 2016 11:13 pm

Taidana Eris

Vypadalo to že Ginren soustředil poměrně slušnou dávku svého reiatsu do čepele. I když na obranu ho zjevně taky využíval poměrně slušné množství. Ale dokud byla Ammy schopná udržet své schopnosti... dokud šlo slunce proti měsíci, měla šanci. A k jejímu překvapení se do boje přidal i ten mírně neschopný kapitán... to byl problém. Nejspíše větší problém pro něj samotného než pro ni. Ginren byl příliš nebezpečný na to aby brala v potaz zdraví kapitána! Bylo na čase opět zaútočit se vším co měla!
Energie kterou soustředila na obou kopích které držela se najednou pořádně rozrostla a s jedním prudkým mávnutím ji veškerou vyslala přímo proti těm dvoum. Naučeno pozorováním... Hadō #78. Zangerin! A samozřejmě další vlna nových dvaceti kopí které se v útoku skryly a vyletěli až těsně před zásahem, všech dvacet snažíc se probodnout Ginrena společně s Akachim. A mezitím co se celý útok odehrával, těch dvacet kopí co Eris chránila se zformovalo v jeden velký kužel před liškou a začal rapidně rotovat, vytvářejíc větrný vír za kterým Eris samotná zregenerovala rudou látku na své zanpakuto a opět skrz ni posilnila svou čepel. Dokud je na místě... ještě jednou! Ryūketsu no rekkō raimei suiryoku! Tentokrát byl její výpad však jiný. Předtím jej zasáhla a dokázala jej zranit. Ale tentokrát před sebou měla rotující kužel který nuloval okolní odpor a tudíž zvětšoval její rychlost... a zlatou záři kterou ji Amaterasu darovala. Tentokrát totiž všechnu přenesla přímo do čepele své zanpakuto a změřila. Ginrenovo srdce a vše co stále před ním nebo za ním. A tak provedla svůj nejvíce devastující útok zatím. A dokud okolo sebe měla ostatní kopí, Ginren by měl mít problém zaútočit zpět i kdyby ze sebe Akachiho dostal.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Thu Feb 11, 2016 9:13 pm

Yato

Garu se zaměřil na Ginrena v nesnázích. Toho se prostě nedá využít! Já si začal něco šeptat pro sebe a jedním prstem jsem potom namířil na Garua. Z prstu mi vyletěl Byakurai, Hado #4. Ale netrefil jsem se, chtěl jsem jenom přilákat Garuovu pozornost takže jsem to udělal tak aby mu to proletělo mezi čumákem a očima. Pokud se na mě Garu otočil tak mě už neviděl, použil jsem shunpo a objevil jsem se pod ním. Z druhé ruky jsem na něj vystřelil Shakkahō, Hado #31. Potom jsem jenom na něj řekl "A to je ta ..." odsekl jsem, protože jsem se objevil chvíli na jeho pravé straně "... ky všechno co máš?" dořekl jsem provokativně. Chtěl jsem hlavně nalákat jeho všechnu pozornost na mě. Udělal jsem poté tři skoky dozadu ale když jsem byl v půlce toho třetího skoku, zmizel jsem. Zjevil jsem se nad ním, pravil jsem zaklínadlo a nahlas jsem potom zařval "Bakudō #61. Rikujōkōrō". Jenom díky Kagamimu jsem si uvědomil že vlastně mohu používat o hodně silnější kido v tomhle stavu. Pokud na něj tak dobře zapůsobilo Kagamiho kido před tím, tak proč by nemělo fungovat efektivně tohle? Teď jsem se hodně snažil abych tohle kido nepokazil, nechtěl bych skončit jako Kagami, určitě by se mi potom blbě střílelo. Okamžitě hned po seslání bakudo jsem se přemístil za něj a namířil jsem na něj svoje pistole do tvaru obráceného V. Byl jsem lehce pokrčený v kolenech a teď jsem se vážně dost soustředil na svůj další útok aby už netrval tak dlouho. Před hlavněmi se mi zase začala formovat elektrická koule, kterou jsem následně vystřelil na Garua. Prosím všechny bohy blesků, hromů, bouřek aby stály při mě.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Raiden za Sat Feb 13, 2016 1:30 am

Kagami -> Léčení se ti dařilo, čepel jsi dostal ven. Teď jsi ještě musel zalátat její vnitřní zranění, aby to nějak udrželo. Nemohl jsi se tedy pustit do boje, kde jsi byl též potřeba.

Yato -> U Yata nastal velký problém. Reiatsu sice větší měl, ale to nestačilo na ovládnutí takového Kida. Jakmile jsi začal s bakudem 61, zjistil jsi, že to prostě nejde, neměl jsi na to potřebné znalosti a co víc, promrhal jsi tak část svých sil, které jsi koncentroval. Toho využil Garu a poslal tě pěstí přímo ke Kagamimu do země. //Tsu, i když je tvé reiatsu vyšší, bohužel nemáš v Bakudo dostatečný počet bodů, aby si dokázal toto Kido použít, proto se ti stalo to, co se ti stalo.// Ovšem, jedno přání ohledně bleskových bohů se ti splní...

Kuchiki Ginren Tsukuyomi

Byl pevně držen kapitánem 10. divize, nemohl se momentálně hýbat a proti němu útočila Eris. Naštvaně se zamračil, vypadalo to děsivě, ale nemohl nic dělat.
Nejprve ho zasáhlo mocné Kido 78, které dokázalo otevřít prostor v jeho reiatsu obraně. Pak přišel útok kopími, ze kterých se 10 zabodlo do těl obou shinigami. A pak přišel tvůj hlavní krok a to totální probodnutí. Letěla jsi pekelnou rychlostí. A prošla... jak skrz Ginrena, tak Akachiho. Hups. Zastavila ses jen tak tak u země, být ještě rychlejší, rozmázla by ses nadobro o zem.
Ginren zařval bolestí a až poslední útok ho odtrhl od Akachiho. Dopadl na zem, valila z něj krev, kus jeho hrudi byl odervaný, neměl by žít. Problém byl, že tu bylo něco špatně. Něco hodně špatně. Když se Eris vzpamatovala, všimla si, že jeho reiatsu nezmizelo. Ba, zesílilo. Obsahovalo teď sílu kapitána 10. divize! Musel jí pohltit během střetu. Krev, která z něj vytekla se teď vracela zpět do jeho těla a hojila ho. Stejně jako Akachiho bankai. K tomu regenerace hollow a enormní reiatsu. Byl snad odolnější jak Obito. Začal se zvedat a smál se. "To... bylo... úžasné! Kapitáne, lištičko, máte obrovský potenciál a sílu. Ale potřebovali byste 500 let, abyste mě dohnali," vykřikl a sledoval, jak mu dorůstali svaly na hrudi a kůže. Jeho pohledpak padl na Eris. "Už chápu, co jsi... a proto tady musíš zemřít," hlesl a objevil se před ní. Na lišku teď tlačila síla 6000 reiatsu, nevybuchla, ale nemohla se téměř hýbat.

Akachi -> Akachi měl velké trable. Byl děravý jak cedník, ale naštěstí mu to nezasáhlo srdce. Ležel teď v louži krve vedle Cany. Jeho reiatsu bylo skoro pryč, poslední zbytky aktivovali nějaký vnitřní pud sebezáchovy a udržovali jeho život na pokraji smrti.


Tomisura Raiden

"BAN-KAI! Kagirinai Hiraishin! BAN-KAI! Kagirinai Hisuishin!" "Ban-Kai! Ryūō Akamaru! Ban-Kai! Kagirinai Hifuishin!" ozvalo se náhle ze Senkaimonu, který se objevil vysoko nad bojištěm, avšak opět uprostřed bariery, která celou dobu držela. Z ní vylétli dvě světla. A co víc, bariera se naplnila blesky, objevilo se několik tornád, byl slyšet dračí řev a ze země vystřelily gejzíry vody. Znalí poznali kapitány 2. a 8. divize. I když jejích reiatsu bylo dvojnásobné. (Kitsune 3000, Raiden 3500). Kitsunino obvyklé stříbrné brnění z dračích šupin bylo diamantové, její vlasy naopak byly stříbrné a poletovaly divoce ovládané větrem. Helma tentokrát chyběla. Měla dvojocas místo klasického. A křídla 2x tak velké a celé obalené divokým větrem. V každé ruce měla jednu zanpakuto, jednu svojí klasickou a druhou obyčejnou ověnčenou větrem.
Před Eris se náhle zablesklo a něco zablokovalo Ginrenovu zanpakuto. "Nech členy mé divize na pokoji," zavrčel Raiden. Netušil, kdo Eris je, vlastně celkově netušil, že tu je někdo mimo jeho divizi, měl info jen, že je velké zlo v části, kterou spravuje 8. divize. A tenhle týpek měl děsivé reiatsu, takže mu bylo jasné, kdo byl nepřítelem. Eris mohla na okamžik zahlédnout Haori 8. divize, než se celý obalil vodou a bleskovým obalem. Na zádech měl 4 křídla, způsobem podobným motýlím, ale oboje byla špičatá jako jeho standardní. Vlasy měl teď modré a oči mu modře zářily.
"Cítím z tebe Raijina," pronesl Ginren, který se zastavil a prohlédl si oba příchozí kapitány. Na tváři měl široký úsměv.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2483
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Tsu za Sat Feb 13, 2016 10:05 am

Yato

Co na to říct, prostě jsem to celé domrvil. Stačilo abych se držel kido 40 - 50 a možná bych ho trefil. Zrovna jsem se nacházel u Kagamiho který tam zachraňoval život Amaterasu která nevypadala dvakrát moc dobře. V tu dobu mě hned trklo do hlavy že jsem teď Garuovi ukázal kde se nachází. Sakra! To byl problém! "Musím Garua odlákat o něco dál ..." pomyslel jsem si a hned jsem se začal zvedat. Pomocí shunpa jsem se dostal zase do vzduchu ale byl jsem asi takových 10 metrů od Garua. Mezitím jsem ucítil dvě dost silná reiatsu ... která se dost podobaly úrovni Ginrena! Mé prosby byly vyslyšeny ... Arigato. Ale celkem škoda, že když jsou všude okolo ty gejzíry tak že ani jeden netrefil Garua. Teď jsem si dost uvědomoval, že už mám jenom cca polovinu svého reiatsu, takže nesmím udělat už žádnou blbost. Pravou pistoli jsem si dal zpátky do pouzdra a náhle jsem se rozběhl oproti Garuovi. Při tom jsem na něj střílel silnější střely které jsem ale nestřílel tak často. Když jsem se nacházel tak 5 metrů od něj, ocitl jsem se za nim asi 1 metr. "Hadō #32. Ōkasen" zašeptal jsem, dal jsem před sebe svojí pistoli i ruku a vystřelil jsem mu zezadu přímo do hlavy něco jako žluté Shakkahō. Po zasažení jsem se hned přemístil před něj tak aby mě nemohl trefit svými drápy a svojí volnou rukou jsem začal tvořit trojúhelník, Bakudō #30 Shitotsu Sansen. Snažil jsem se položit ten trojúhelník tak, aby ho to pěkně přišpendlilo k zemi. Dal jsem si do své ruky zpátky svojí pistoli a znovu jsem začal na Garua formovat elektrickou kouli. Uvědomoval jsem si že vlastně opakuji svojí předešlou taktiku ale nevypadalo to tak že by Garu nějakou taktiku používal, nebo se nějak o taktiky staral.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 523
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Aki Maki za Sat Feb 13, 2016 11:58 am

Akachi Naito

Akachi padal s úsměvem k zemi. Útok se podařil, snad všem dokázal, co je ochotný udělat pro ochrsnu ostatních. V tom ale Ginren ještě zesílil. Akachi se chtěl vzmoct na odpor, chtěl vstát, ale jeho tělo vůbec nereagovalo. Spíš si vší tou snahou ještě více škodil. Nakonec to vzdal, ležel na zádech a koukal do nebe. Všimnú si Raidena a Kitsune, i když už je viděl opravdu mlhavě. Nemohl je dokonce ani varovat před tím Ginrenem, byl mocný. A nejhorší na tom všem bylo to jeho vysávání reiatsu, Akachi to nechápal. Snad si povšimnou toho, že je z Ginrena cítit Akachiho reiatsu a budou se mít na pozoru. Akachi uvolnil celé tělo a zavřel oči, nyní už to bylo na nich.

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1390
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Kasagoe

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru