Kioshi Hikaku

Goto down

Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Mon Oct 25, 2010 5:18 pmJméno:
Hikaku Kioshi

Divize:
osmá: člen
sedmá: kapitán

věk:
vypadá na cca 25

Výška:
176cm

Váha:
80Kg

Barva reitatsu:
Světle zelená
(tmavě zelený okraj)

Nyní, již umírněný kapitán, který má rád klid, ale společností nepohrdne. Miluje veškerá dobrodružství a má rád zajímavé příběhy. Už se nevrhá do soubojů bezhlavě, i přes to, je má pořád rád. Za své přátelé je ochoten i zemřít. Pravděpodobně bude nějak narušený, neboť v mnoha soubojích dokázal bojovat i s dírou v břiše, ruce, noze….  1. část
Narodil se do normální rodiny vychováván svojí starší sestrou, matka mu zemřela týden po tom co jej porodila. Jeho sestra se chtěla stát shinigamim protože to slíbila otci a když se shinigamim stala, slíbil Hikaku to stejné jí. Sesta ho tedy naučila základům boje a všem potřebnému. Když se Hikaku na akademii dostal, moc často svou sestru nepotkával. Jednou se s ní však utkal ve cvičném boji, ve kterém ji porazil. Sestra se na něj usmála na znak pochvaly svého malého bratra. Po onom se na něj všichni dívali s údivem. Nechápal proč, ale později se dozvěděl že jeho sestra byla nejlepším žákem akademie a doteď jí nikdo neporazil,díky tomu Hikaku nemusel dokončovat poslední ročník ale přece jen akademii dokončil jako všichni ostatní bez nějaké úlevy. Jeho sestra zemřela v boji s hollow a on si slíbil že jí pomstím….. Po ukončení akademie jsem byl původně přiřazen do desáté divize ale nakonec se dostal do osmé kde byla předtím i jeho sestra, setkal jsem se zde se Saiem Kazumou a stal se jeho dobrým přítelem.


2.část (Začátek cesty Shinigamiho)
Hikaku se dostal do osmé divize, kde toho hodně prožil. Za působení v této divizi se zůčastnil několika bojů proti Reimei, výzvědných misí v Hueco Mundo. Díky těmto misím a mnoha jiným vlivům se mu dosti změnila povaha, ostatní jej začali považovat za podivína.
Ovšem čas plynul dál a schopnosti tohoto sinigamiho se začali měnit. Zesílil, možná i zmoudřel a vypracoval se až na úroveň kapitánů. Časem byl jmenován kapitánem sedmé divize, které však dlouho nevelel.

3.část (Kapitán Kioshi ztracen)
Jak již bylo řečeno Hikaku se stal kapitánem sedmé divize. Ihned po jmenování byl poslán na misi, během které měl zničit zbytky Reimei a zničit jejich nejsilnější zbraň, členku, která byla blízko dosažení bankaie. Hikaku byl pro tuto misi vyslán taky z důvodu aby objevil svůj bankai. A když se o to pokoušel vše se změnilo. Jednoho večera když se uzavřel do svého vnitřního světa, kde měl čelit jedné ze zkoušek pro dosažení této úrovně prostě zmizel.


4.část (Touha po moci)
Hikaku se z meditace dostal zpátky do normálního stavu a začal přemýšlet. Zkouška mu dělala problémy a tak mu došlo že potřebuje trénink. Vytratil se ze stanu. Věděl že mise bude dokončena později. Ztratil se v neznámých horách, trénoval své schopnosti a zdokonaloval se v koncentraci reiatsu. V této oblasti se zdokonaloval již za pobytu v Seireitei. K velkým účinkům jeho schopností tedy teď stačila malá dávka reiatsu. přesně tohoto chtěl docílit ale trvalo to dlouhou dobu. Šlo mu hlavně o to aby po dosažení úrovně bankaie mohl v boji vydržet co nejdéle. Postupně se pokoušel uvolňovat svůj bankai, nořil se do svého vnitřního světa, ve kterém trávil dlouhé dny. Ovšem nikdy se mu jej nepovedlo ovládnout úplně. Často se stalo že mu nějakým záhadným způsobem explodovalo zanpakuto, na kterém to ale nezanechalo ani škrábanec. Hikaku měl spálené obě ruce na levé jen dlaň a pravou celou (jak je vidět na vzhledu, byla ovázána).Časem se zranění pravé ruky také zredukovalo jen na dlaň. Vytvořil si tedy provizorní rukavice ze zbytků Haori, které ještě neohořeli. Došlo mu že bez ošetření a odpočinku to dlouho nevydrží.Vydal se tedy zpátky do Seireitei.

5.část (návrat)
Když se poprvé objevil na okraji lesa, byl totálně vyřízený, ale měl štěstí, a to opravdu velké. Nalezl jej jeho známí přítel Sai, který se do Seireitei vracel taky po douhé době. Sai vyhledal pomoc v odlehlé usedlosti a Hikaku byl alespoň částečně ošetřen. Za Saiovy pomoci byl dopraven do čtvrté divize na ošetření, poslední co si pamatuje je to, že tam se Saiem přišli, ale co se dělo pak mu bylo neznámé.
Po určité době se probral na lůžku v kasárnách čtvrté divize. Byl znovu jmenován kapitánem sedmé divize.

6.část (Ovládnutí Bankaie, boj s Arakanzelem)
V Seireitei probíhala zkouška s podivným artefaktem. Hikaku zabezpečil svou divizi a společně s kapitánem deváté divize se vydal trénovat úroveň Bankai. Trénink byl dosti náročný a Hikaku si z něj hodně věcí zapamatoval. Musel být přerušen, protože se něco dělo ve vesnici, která byla nedaleko od místa kde trénovali. Když se dostavili na ono místo zjistili že vesnice byla zmasakrována a co bylo horší Yoshiro Hikakovi vysvětlil že za to může pravdu silný hollow jménem Arakanzel, který může za hodně utrpení včetně Yoshirovi jizvy. Hikaku si během pronásledování onoho hollow vzpomněl na svou sestru, kterou úplně zazdil, jistě by si na ní nevzpomněl nebýt toho hollow, to on totiž jeho sestru zabil. Netrvalo to moc dlouho a konečně narazili na onoho hollow. Kapitán devítky však musel náhle odejít, stihl si však vychutnat aktivaci Hikakova Bankaie, na kterou snad nikdy nezapomene. A tak se mladý kapitán sedmé divize utkal v nelítostném boji s vrahem své sestry. Během boje se dostal do jakési dimenze, do které jej přenesl Arakanzel. Tady Hikaku zjistil jednu nemilou věc. Arakanzel byl shinigamim, kterého ovládl jeho vnitřní hollow. Chudák shinigami byl v domnění že je tomu přesně naopak, že to on zkrotil svého vnitřního parazita a podmanil si jej. Hikaku tohle vše prokoukl a nakonec zabil shinigamiho, kterého Arakanzel ovládal, jako právě získaného přítele, kterému svým způsobem pomohl. Nechtěl to udělat, ale oba dobře věděli že je to jediné východisko. Ten shinigami se jmenoval. Sakate Enma. Hikaku jej na místě jejich bojiště pohřbil a odnesl si sebou pár upomínek na tento den (několik jizev a spálenou ruku, lze vidět na vzhledu postavy). Také po dlouhé době vytáhl z kapsy medajlón na který dávno zapomněl, uvnitř něj byli dvě fotky, na jedné byl on a na druhé jeho sestra Yumiko. Vedle tohoto medajlónu byl druhý, který našel v ruce jedné z obětí vyvražděné vesnice, patřil muži jehož dceru chtěl Hikaku najít, avšak nikde po ní nebylo ani stopy.


7. část (pět let samoty)
Ani Hikaku sám si nepamatuje, který den zmizel. Ale ví proč. Potřeboval klid, stejně jako kdysi. Tentokrát, ale netrénoval bankai a neohrožoval se na zdraví. Žil daleko od Seireitei i Rukogaie. Sám a prostým životem v lesích, kde měl všeho dostatek. Po tuto dobu trénoval svého ducha, tělo a boj se zanpakuto. Nabral fyzické síly a našel určitý klid, který byl hlavním důvodem jeho odchodu. Prvních pár měsíců přemýšlel nad tím, jaký z toho bude problém, zda po něm někdo nepátrá a jestli neudělal chybu.Tyhle myšlenky po čase zmizeli a Hikaku no Seireitei na dlouhou dobu zapomněl. Dokonce i na Saie. Jednoho dne se však uzavřel do vnitřního světa. Kabashi poletoval zběsile oblohou a vůbec Hikaka neposlouchal. Zastavil se a řekl Hikakovi o tom, že už je čas se vrátit. Že by z toho mohl zešílet. Hikaku s ním až tak úplně nesouhlasil, ale vzpomínka na Saie a přátele ho donutila se sebrat a jít domů.

COBEBACK
Když Izuna přišel do seireitei, Hikaku byl jeden z prvních kdo se mu postavil, nicméně se s ním neutkal příliš dlouho. Nebylo to tím, že by byl tak slabý, nebo chtěl utéct, on prostě musel. Všichni, alespoň to tak vypadalo, se soustředili na boj a Hikaku by byl také pokračoval, jenže pohled na hořící Rukongai ho naprosto šokoval. Na svých černých křídlech vrazil přímo proti tomu šílenci co přišel zničit jeho domovinu, nechal se zasáhnout jedním z jeho útoků, respektive škrábnout. V tu chvíli nechal Hikaku, díky své mistrovské práci s reiatsu, úplně zmizet své reiatsu a začal volně padat k zemi, Izuna a všichni ostatní ho museli mít za mrtvého.

Byla to sice pořádná šlupka, ale díky své nadměrné síle to odnesl bez škrábanců, teda krom toho na pravém boku od šípu. Utíkal k rukongaii, který začal pomalu evakuovat. Boj trval dlouho a proto se Hikakovi podařilo zachránit zhruba dvě stovky lidí. Odešel s nimi daleko do hor. Když našli vhodné místo usadili se a začali budovat vše potřebné. Hikaku byl v této nové „vesnici“ něco jako starosta, ale vesnice začala hezky fungovat i bez jeho pomoci. Později se staral už jen o obranu a věnoval se tréninku svých schopností. Trénoval jen s malým množstvím reiatsu, aby je nikdo nenašel. Celé hodiny a dny trávil tím, že do svého zanpakuto investoval své reiatsu po malých dávkách a za ty roky se to na něm podepsalo, malé množství kompenzoval částečně svou životní energii, proto mu zbělaly vlasy, místy v nich byly šediny, ale pár vlasů si zanechalo svou původní barvu. Nezestárl nebo tak něco, jen si technika vyžádala určitou daň. Přizpůsobil tomu svůj celkový zevnějšek. Nechal si narůst vousy, buď je má pečlivě udržované nebo nosí jen bradku. Stejně jako vlasy je jeho brada bílošedá až stříbrná.

Po určité době se Hikaku rozhodl vrátit. Věděl, že se vše vrací do normálu, a pro lidi je to bezpečné. Část lidí v nově vzniklé vesnici zůstala a zbytek se vrátil domů s Hikakem. Bylo na čase ukázat všem že Kioshi Hikaku není mrtvou legendou.

V ovládáni Zanpakuto vynikal již na akademii(10)
v Shunpo taky vynikal (10 + 2)
díky jeho zacházení se Zanpakuto se nezaměřoval na útočné Kidō (1)
ale spíše na to obranné (4)

Hladina Reiatsu 1466

Další schopnosti

Velká síla (historie)
Místrovská práce s reiatsu, imaládávka=velký efekt (podtrženo jak herně, tak v bankaii)

Jméno:
Kabashi

katana:
Lze vidět na obrázku postavy

Duch zanpakuto
Kabashi je anděl, nosí vestu ramena má odhalena. Rukávy mu zažínají až od loktů, kolem pasu má hrubý šedý opasek na kterém nosí hodně korálků (tak stejně má kolem krku přívěšek se zeleným krystalem),od pasu dolů nosí obyčejné kalhoty jeho oblečení je bílé barvy stejně jako jeho vlasy. Přes pravé oko nosí kus látky. Podle druhého oka je vidět že barva jeho očí je taktéž bílá, vlasy má stejně dlouhé jako Hikaku akurát zakončené culíkem. Co se týče povahy je na tom stejně jako Hikaku. Věčně kolem něj pofukuje vítr.Vyvolávací příkaz:
Šeptej Kabashi

Podstata:
Práce s reiatsu/kido

Vzhled:


schopnost .č1. Gazugara:
Vzhledem k tomu že podstata Hikakova Shikakie je země a práce s reiatsu na vyšší úrovni než ostatní. Je schopen používat tuto techniku. Čepel meče se rozptílí a v ruce mi zůstane už jenom rukojeť z rukojeti se pomalu vinoří reitatsu v podobě zeleného draka kterého můžu ovládat.

schopnost .č2. Ishi no kobushi (kamenné pěsti):
Vzhledem k tomu že podstata Hikakova Shikakie je země a práce s reiatsu na vyšší úrovni než ostatní. Byla mu dána možnost ovládnout také tuto techniku. Katanu zabořím do země před sebou, ruce vložím do země vedle katany ze země si vynoří ruce z kamene lze s nimi libovolně pohybovat (pohyby rukou se řídí podle pohybu mích ruk v zemi), Pokud jednu ruku vynořím abych se ubránil katanou zůstane na povrchu už jenom jedna ruka, Lze taky měnit velikost a materiál rukou (písek,štěrk,prach,pevná skála)

Schopnost .č3. Dengen no ripojitori (uložiště moci):
Další ze schopností týkajících se reiatsu. Katana uživatele (tedy mě) do sebe vtahuje Reiatsu ať už to uživatel chce nebo ne.Vstřebává Reiatsu které do něj Hikaku buď dobrovolně vloží nebo reiatsu které se nadbytečně ztrácí. Hikaku Do katany Reiatsu často investuje a dobře ví proč.Může také odebírat reiatsu jiným Shinigami tím že se rukojeť Zanpakutō nachází v jejich bezprostřední blízkosti(tzn musí se jich dotýkat). Reiatsu je v tomto případě odebíráno v malých dávkách.Tyto malé dávky odebírá Zanpakuto samo ( při doteku) a Hikaku to nijak nekontroluje někdy se stane že o někoho zavadí rukojetí atp. Reiatsu můžu odebírat i ve větším množství ale to už uživatel pozná a tak toho moc nevyužívám do doby kdy je nepřítel naprosto vysílen.Jinak bych asi byl potrestán kdo ví jak. Tohle by se týkalo „první fáze“. Druhá fáze přijde po aktivaci Shikaie.Když už Hikaku nemá dostatek Reiatsu vyřkne název této schopnosti „Dengen no ripojitori“. A veškeré nasbírané Reiatsu se mu naskytne k jeho použití. Ovšem i to je riskantní neboť Reiatsu které do něj vstoupí bude zářit barvami osob kterým jej odebral. A také z něj půjde poznat původní majitel. Čímž by někdo mohl jeho „krádež“ odhalit. Ještě nikdy se nestalo že by Hikaku tuto schopnost použil a už vůbec se ji nechystá použít hned po aktivaci Shikaki což by zvýšilo jeho účinky možná na tolik že by to sám Hikaku nevydržel.Proto tuto schopnost musí ještě dostatečně potrénovat. (Hikaku tuto schopnost rád nazývá poslední pomoc). Reiatsu lze přenést i na jinou osobu.Během tréninku svého bankaie se Hikaku soustředil na koncentraci Reiatsu a proto s ním začal dobře hospodařit. Naučil se využívat malé množství k velkým účinkům jak se projevilo na jeho schopnostech .Samozřejmě celkově ne jen v Bankaii.

Jméno:
Kōsoku no kage (Rychlí stín)

Podstata:
Kido/práce s reiatsu

Aktivace:
Hikaku přejede rukou, kterou má prázdnou ponad zbraň.A (nečekaně) vyřkne slovo Bankai.Z ruky začne sršet černé reiatsu, které má tuto barvu po celou dobu kdy je Bankai aktyvovaný. V zápětí kdy zbraň změní svůj vzhled se nahuštěné reiatsu zastaví v podobě malé koule na špičce meče. Koule najednou exploduje proti Hikakovy díky čemu se na jeho ramenou a kolenech objeví chrániče a jeho oči začnou zářit jasně bílou barvou s nádechem bledě modré stejně jako jeho vlasy.

Podoba Bankaie:
včetně chráničů na ramenou a kolenech:


Pasivní schopnosti:
Vzhledem k tomu že Hikaku poslední dobou velice preferoval Shunpo je tato schopnost v Bankaii navýšena.V Bankaii smí Hikaku používat veškeré schopnosti které mu povoloval jeho Shikai jsou ovšem mnohem účinnější.

1. Yami no tsubasa (Křídla temnoty)
Hikaku koncentruje své reiatsu na záda ze kterých mu vyrostou křídla.Velikost křídel lze měnit stejně jako množství Reiatsu které je do nich vložené. Do křídel se lze zabalit a chránit se tak proti útokům. I malé množství reiatsu investované do těchto křídel dokáže zabránit průniku silnějších útoků. Samozřejmě mu povolují pohybovat se rychleji po obloze.

2. Dākubīmu (temný paprsek)


Hikaku před sebe natáhne ruku a vyšle na nepřítele velkou rychlostí černou vlnu, která se velice podobá na Cero. Stejně jako u křídel stačí malé množství reiatsu k tomu aby zabránily průniku silných útoků, tak i u tohoto útoku stačí malé množství reiatsu k velkému účinku. Hikaku také smí vlnu vysílat nepřetržitě, dokud se nerozhodne přestat. Tato technika mu ze začátku dělala problém a zničil jí velkou část místa, kde trénoval. Je také pravým důvodem toho že je jeho pravá ruka spálená.

3. Kurai suna no zō (Temný písek)


Hlavní schopnost Hikakova Bankaie. Po vyřčení názvu se do okolí rozptýlí Hikakovo reiatsu. V zápětí to bude vypadat že se nic nestalo. Ovšem nejmenší částečky zeminy obarvené jeho reiatsu do černa(nebo spíše zahalené tak aby je nešlo vidět v jakémkoliv světle) se začnou pomalu lepit na nepřítele. Po opětovném vyřčení názvu začnou tyto zrnka zeminy velkým náporem tlačit na nepřítele což mu znemožní pohyb a na místě ztuhne, tudíž bude nehybný. Tato techniky je časově náročná. Větrné útoky dokáži zeminu odfouknout po každém takovém prtiútoku se začne nalepovat dvakrát tak rychleji takže pokud nepřítel odrazí zeminu pětkrát její rychlost bude desetinásobná.

Zajímavosti

  • Zná jen malé množství lidí a se spoustou z nich neudržuje stálý kontakt.
  • Má ve své ložnici tajný sklad alkoholu, který si přinesl z osmé divize ve které předtím působil, jedna či dvě láhve jsou vždy v šuplících jeho stolu v kanceláři.
  • Jeho divize jej má pořád za podivína, ještě neměl moc šancí se jí předvést v tom dobrém
  • Má rád klidná místa, rád sportuje, běhá, posiluje
  • Papírování týkající se chodu divize nechává na své dobré přítelkyni Yuriko, která se do toho vždy ráda pouští.
  • SNAD NĚCO PŘIBUDENaposledy upravil Mishkenzie dne Tue May 15, 2018 11:15 am, celkově upraveno 41 krát
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon Oct 25, 2010 11:00 pm

Schváleno :-) Můžeš začít v Nováčcích :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Firel za Sat Feb 23, 2013 1:22 pm

Echm, tak rád bych v tomhle viděl nějakou hodnost Very Happy
To že se postava jmenuje exkapitán ještě neznamená že je zároveň i kapitán nebo ano?
A vzhledem k tomu že v postavě bankai není sepsán, tak se ti asi nepovedlo ho oběvit.
avatar
Firel
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 1539
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Sat Feb 23, 2013 4:46 pm

Správně... Bankai nebyl objeven, ovšem znovu se jej vidám objevovat, momentálně jsem ochablý ztracenec, který se po návratu dostane do 12 divize a pak zase zmizne Smile. (Podivín se zase vrátí)

BTW: upravena historie a povaha
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Fri Mar 08, 2013 5:32 pm

jen se chcu zeptat jak dlouho ještě budu mezi postavami ke schválení když už dávno normálně píšu Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Firel za Fri Mar 08, 2013 9:14 pm

Myslím, že jsem ti psal PM s otázkou jestli chceš něco upravovat, tohle beru jako ne.
Vzhledem k tomu že proti tvím schopnostem jsem při první přečteí nic neměl tak proti nim nemám nic ani teď Very Happy
Takže všechno v pořádku postava zamčena a přesunuta.
avatar
Firel
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 1539
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Sat May 25, 2013 5:18 pm

Aktualizováno 25. 5. 2013
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun May 26, 2013 3:36 pm

Edit: Divize, věk, povaha
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Wed Aug 21, 2013 11:49 am

Edit

Rozšířeno
Historie

Přibylo

Reiatsu
Bankai
Zajímavosti

(snad jsem na nic nezapomněl)
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Nawaki za Wed Aug 21, 2013 12:10 pm

Ok, slovo "aktyvovaný" mě málem zabilo...
Kromě toho také nesouhlasím s 
Nepřítel žádným způsobem nepřijde na to že se na něj zrníčka lepí
Ačkoliv to může být jitě složitý, tak nechápu, proč by si nikdo nemohl všimnout, že se na něj lepí něco, co je evidentně obaleno tvým reiatsu. Pokud člověk dokáže cítit reiatsu, měl by logicky cítit i tohle ne? Zvlášť ve větší koncentraci. Ale kromě toho mi postava přijde v pořádku.

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Wed Aug 21, 2013 12:24 pm

No nevidím poblém v odstranění tohoto detailu, protože se toho stejně nedá zbavit Very Happy
OPRAVENO Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Nawaki za Wed Aug 21, 2013 10:39 pm


_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Fri Mar 06, 2015 11:21 pm

Edit

Rozšířeno:
Historie
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro passionpower za Fri Mar 06, 2015 11:42 pm

Za mě Ok. Smile
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Sat Mar 07, 2015 12:06 am

Děkuji Pepé Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Sat Dec 12, 2015 3:51 pm

Edit

-Celkový design
-Upravena hodnota reiatsu
-Další schopnosti
-Upraveny podtstaty Bankai, Shikai
-Povaha
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Tue May 15, 2018 12:58 pm

Edit
Doplněna historie, zbytek upravím, až se vše stane herně, Hikaku je pořád v domnění, že je kapitánem sedmé divize Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Red za Tue May 15, 2018 4:30 pm

Změň si hladinu reiatsu na 1000+

Evakuoval Rukongai, nice

Nevím, asi nic nemám :-D Schopnosti jsi neměnil, že ne?

Za mě je to ok. Nawaki? Aki? Máte něco?

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Tue May 15, 2018 5:02 pm

Neměnil a děkuji Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Aki Maki za Tue May 15, 2018 5:44 pm

Mně se popravdě moc nelíbí u všech schopností poznámka "za málo reiatsu, ale efektivní" a možnost užívání shikai schopností během bankaie Very Happy
Ale pokud to už bylo schváleno a nikdo nic jiného nenamítá, tak nemám problém Very Happy

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1392
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Mishkenzie za Tue May 15, 2018 7:05 pm

On to Hikaku má herně několikrát to trénoval a je v práci s reiatsu opravdu hodně dobrý, je to i v historii. V podstatě je to jeho specializace Smile takže dokáže udělat velké divy.
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hikaku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru