Suki Taiketo - kapitánka 6.divize

Goto down

Suki Taiketo - kapitánka 6.divize

Příspěvek pro Řevmelín za Mon Sep 27, 2010 8:17 pm

Jméno – Suki Taiketo
Divize- 6.Divize
Hodnost- kapitánka
Vzhled- Suki je asi 160cm vysoká a může se pyšnit vším, co by správná žena měla mít. K vychrtlinám rozhodně nepatří a její postava ala přesýpací hodiny by jí to ani nikdy nedovolila.
Dominantou jejího obličeje jsou čokoládové jiskřivé očka, poutající pozornost a plné rty, které si když je nervózní lehce okusuje. Její tvář lemují dlouhé hnědé vlasy, které ji sahají až po zadek a většinou je nosí buď rozpuštěné, nebo stáhnuté do culíku. Přála si sice vždy černé, ale jak už to tak bývá, člověk vždy prahne po tom, co nemá.
Spoiler:Povaha – Suki je veselá a přívětivá, většinou se stále usmívá a hýří kolem sebe dobrou náladou. Je také velice obětavá a neváhá druhému pomoct v nouzi, pokud je to v jejich silách. Samozřejmě i ona má nějaké ty špatné vlastnosti mezi které patří například velká vznětlivost, netrpělivost a náladovost.  
Historie – Suki se narodila do naprosto normální rodiny, která toužila po tom, aby z ní vyrostla spořádaná žena, která by se svědomitě starala o svého manžela a vychovávala kupu dětí. Ona však o svém životě měla jiné představy.
Má dva bratry, kteří si samozřejmě přáli dalšího brášku do bandy, avšak osud tomu chtěl jinak a narodila se Suki. Bratři, ale nemuseli truchlit, Suki byla vždycky radši ve společnosti chlapců a jelikož se dvěmi trávila každý den, stalo se, že nakonec vyrůstala víc jako kluk než děvče. Zajímaly jí naprosto jiné věci a chtěla se naučit bojovat. V pubertě se nakonec rozhodla, že jejím životním cílem je stát se dobrou shinigami.
Její rodina to nehodlala akceptovat, chtěli vychovat slušné děvče a místo toho se Suki toulala po nocích, nechodila domů v čas a lumpačila, jak jen mohla. Díky tomu, že vztah k rodičům byl v této době strašný. Rozhodla se nastoupit do akademie natruc a tím vše ještě zhoršila.
Je pravda, že po letech, kdy vyšla akademii se konečně uklidnila a začala se konečně chovat jako děvče. Došlo jí, že její rodiče měli v mnohém pravdu, a i když se nakonec usmířili, jejich vzájemný vztah nikdy nebude dokonalý.
Když tedy Suki dospěla a stala se z ní žena, její hodnoty a priority se samozřejmě pozměnily. Začala chtít to, co většina dívek, usadit se, najít si hodné muže, který by jí v těžkých životních situacích stál oporu a vychovat pár dětí. Dá se říct, že měla hodně bouřlivé dětství plné problémů a průšvihů, ale nakonec z toho všeho vyrostla a stala se z ní slušná žena.

!Aktualizace života Suki po ročním timeskipu!

Pro Suki se během toho roku strašně moc změnilo, život se jí převrátil naruby. Je třeba poznamenat, že k lepšímu. Začala společně s Akiem rekonstruovat jejich rodinné sídlo, všechno to zvelebování a nakupování nového nábytku - to bylo něco pro ni! Když se zabydleli, začali se postupně učit žít vedle sebe. Suki se sžívala s úlohou kapitánky 6. divize a ženy, která se snaží starat o rodinný krb. Jak už to tak bývá po delším láskyplném vztahu, Akio a Suki se zasnoubili a všechno zářilo štěstím. Dokonce to vyústilo v jednu krásnou událost - Suki otěhotněla (nyní je ve 4 měsíci a Akio stále nic netuší. Bříško se jí sice už zvětšilo, ale on je jaksi lehce natvrdlý v tomto ohledu.. Zatím to je tajemství, které mu teprve musí sdělit, sama ale ještě neví jak).

Reiatsu - 1025


Schopnosti
Ovládání zanpakuto- je na poměrně slušné úrovni (8 + 1)
Léčení- v posledních letech se poměrně zlepšila a začíná jí samotné léčení velmi zajímat (5 + 1)
Obranné kido- jí nikdy moc nešlo (4)
Útočné kido- znalosti v této oblasti jsou nejhorší (3)
Shunpo- poměrně uspokojivá úroveň (5 + 1)

Další schopnosti: Toulání se po nocích a vyrůstání v chlapecké bandě jí prospělo v boji beze zbraně, ovládá směsici různých bojových stylu, které kombinuje podle potřeby a situace. Dá se říct, že se v tomhle stylu boje poměrně vyžívá, baví jí to. Takže, když jí člověk zastihne zrovna při této činnosti, vyplyne z toho většinou pěkná podívaná.

ZANPAKUTO


Duch zanpakuto:Tsuyoshi je mladý a pohledný muž, který je ovšem trochu nafoukaný díky svému dokonalému vzhledu. S tím měl jejich vztah zpočátku dost velké problémy, Tsuyoshi odmítal prozradit své jméno dost dlouho, až do té doby, než jej Suki porazila v pěstním souboji. Ve chvíli, kdy ležel na zádech poté, co ho srazila na zem se rozlehl krajinou jeho smích a on jí konečně pověděl své ctěné jméno. Od té doby na jejich společném vztahu dosti zapracovali a dnes už dokážou respektovat povahu toho druhého a vždy mu stojí po boku.

Jméno – Tsuyoshi (silný, statný)
Vzhled v základním stavu:
Spoiler:


Vnitřní světShikai – Žhní Tsuyoshi!
Zanpakuto se prodlouží a zmohutní po stranách. Po uvolnění kolem meče začnou šlehat ohnivé plameny.
Spoiler:

1.Útok-業火-Gouka (ohnivé peklo) -Po dostatečné koncentraci a nenápadné namíření špičky čepele směrem na protivníka, fungující jako zaměřovač ze zanpakuto vystřeli malé ohnivé kuličky, které letí velkou rychlostí na nepřítele. Dolet asi 10 metrů.
Spoiler:


2.Útok-火箭-Kasen (ohnivý šíp)-- Ze zanpakuto vystřelí šíp ohně, který má na délku asi metr a půl, samozřejmě je znova potřeba nenápadně zaměřit protivníka. Šíp je neobvyklým tím, že jak jednou svým zanpakuto protivníka zaměříte, už se ho nezbaví. I když bude uhýbat šíp poletí stále za ním.
Spoiler:
 

3.Útok-咎の炎-Toga no Honoo (plamen viny)- Poté, co Suki zaměří svým zanpakuto určitou část protivníkova těla, tu pohltí oheň, který jí začne pálit tak rychlým způsobem, že během 20 vteřin poté, už zbude z dané části jen popel.
Spoiler:

 

Nevýhody: Když se tyto útoky dostanou do křížku s vodou je zle. Suki často bolí hlava, kvůli velké koncentraci.

Bankai

Tenrai no Tsuyoshi (Božsky Silný)

Tsuyoshi propůjčí Suki všechnu svou ohnivou sílu. Postupně Sukiino tělo pohltí plameny, čímž se stane prakticky nedotknutelnou. Nevýhoda spočívá v tom, že pokud je Suki v bankaii dlouho, může zapomenout na to, kým je. Oheň je velice silný element a ve chvílích rozzuření může lehce zatemnit mysl. Další slabinou dlouhého používání je menší ochrana Sukiina těla, takže může utržit popáleniny, které se delší dobu hojí.

1) Hinami (ohnivá vlna): Suki nahromadí velké množství energie uvnitř svého těla. Až přejde určitou mez, vytvoří se obrovská vlna šiřicí se ohromnou rychlostí na požadovanou stranu. Je to plošný útok, jenž působí smrtící škody. Pokud protivník nezemře hned, co ho oheň obklopí, tak alespoň utrží hrozivé popáleniny. Schopnost jeho dalšího boje je téměř nulová.

2) Hi no Kobushi (ohnivá pěst): Sukiina pěst se rozžhaví do běla. Při zásahu u slabších protivníků může způsobit vypaření oné části těla. U silnějších protivníků způsobí vážné popáleniny až spáleniny.

Vzhled bankai

Spoiler:Naposledy upravil Ayano dne Sat May 25, 2013 5:03 pm, celkově upraveno 6 krát
avatar
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Suki Taiketo - kapitánka 6.divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Sep 29, 2010 1:54 pm

...jak jsou ti kapitáni přelétaví...
Schváleno :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Suki Taiketo - kapitánka 6.divize

Příspěvek pro Řevmelín za Sat May 25, 2013 5:03 pm

aktualizováno Smile
avatar
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Suki Taiketo - kapitánka 6.divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru