Myamoto Usagi

Goto down

Myamoto Usagi

Příspěvek pro Myamoto Usagi za Fri Aug 20, 2010 9:33 pm

Jméno: Usagi

Příjmení: Myamoto

Přezdívka z akademie: Mya

Divize: 12.divize, 9. divize, ----

Hodnost: Členka, Kapitánka, ----

Hodnota reiatsu: 1261

Barva reiatsu: Červená, Temně rudá

Vzhled:
Nyní:
Dříve:
Pravděpodobně ji nikdy neuvidíte bez jejího červeného šálu.
Svou zanpakuto nejčastěji nosí na zádech (s rukojetí za pravým ramenem), jelikož u pasu má pouzdro na karty. Přes levé oko má dobře viditelnou jizvu. Ostatní jizvy, které má po celém těle, většinou zakrývá oblečení.

Povaha: Velice inteligentní, diplomatická, zodpovědná, tajnůstkářská, manipulativní a většinou klidná osoba, která myslí logicky.
Na věci se chce vždy dívat z více úhlů a snaží se promyslet každou možnost. S oblibou používá neobvyklá řešení problémů.
Má ráda své přátele, ale nevadí ji ani samota. Své skutečné přátele považuje spíše za rodinu, kterou nikdy nepoznala, ovšem trvá jí než začne někomu skutečně důvěřovat.
Často používá příslový a přirovnání. Největším jejím zlozvykem je ale její naprosto šílená a téměř všudypřítomná zvědavost.
I přes to, že je většinou rozumná, je někdy docela soutěživá a s oblibou ostatní překvapuje nebo poštuchuje.
Celkově je nejblíže flegmatikovy s mírnou dávkou ironie.

Historie: Bohužel nebo bohudík....hned první den na akademii se omylem připletla do cesty velice nepovedenému kidu a nic z dřívějška si tudíž nepamatuje. V dokumetech měli zapsané její jméno a tak o to alespoň nepřišla. Navíc šál, který neustále nosí, měla již před příchodem do akademie a tak doufá, že by jí snad mohl pomoci při hledání její minulosti.
Za svůj domov proto považuje akademii a Satoru Takahashi-sensei byl pro ní nejblíže k tomu, co se dá nazývat rodinou.
O její minulosti se jí nepodařilo zatím nic zjistit a tak žije v blažené nevědomosti...
(děj odehraný ve hře)
Po více méně úspěšné zachráné akci na uzavření trhlin, které se náhle začaly objevovat ve všech světech, Mya zmizela.
Naposledy byla spatřena v kavárně U Vysmátého Arrancara, kam pro ní přiběhl důstojník 9. divize Fukushima s naléhavou zprávou.
A poté krátce na to, jak velice rychle s obrovským batohem míří kamsi do lesů.
Ve skutečnosti se z hlášení od Yoriho dozvěděla, že jedna z trhlin je stále otevřená a není moc daleko od místa známého jako Hollowtown, které se Usagi snažila všemožně utajit.
Proto se také vydala na určené místo sama a aniž by se někomu (kromě Yoriho, kterému ale nazkázala o tom mlčet) zmínila, co má v plánu.
Vše šlo překvapivě hladce, aspoň do doby než se dala do detailnějšího výzkumu trhliny. Pak se totiž něco dost ošklivě pokazilo a jí onen mnohobarevným vír vtáhl.
Když se probudila, zjistila, že je na místě, které nepoznává.
Navíc si byla jistá, že o něčem takovém dříve určitě ani nečetla či neslyšela a po trhlině, co jí sem přivedla, nebylo nikde ani stopy. Brzy na to ovšem objevila, že se sem díky tomu nepovedenému experimentu Reimei vědců již stihl dostat i velký počet hollow různých úrovní.
A tak Mya strávila na onom místě celou dobu neustálým bojem a hledáním způsobu, jak se dostat zpět. To se jí nakonec i přes mnohé komplikace podařilo.
Cestování meziprostorem jí ale zabralo více času než si myslela a když se konečně vrátila, zjistila, že Gotei 13 už není takové jako dřív...
(hra)

Schopnosti: Ten, kdo chce být opravdu vyléčen, by se jí měl raději vyhnout: Léčení 1. Obranné (i poutací) kido nebylo zrovna něco, co by ji šlo. Mohla v něm být lepší, ale od nehody prvního dne, měla ke kidu jistou averzi. Jako kapitánka se nyní snaží dohnat své mezery, ale vše má svůj čas: Bakudo 4. Hado 3. Se svou zanpakutou jsou dobře sehraní: Zanjutsu 7+3 (za body). Má v oblibě rychlost a proto: Shunpo 10.

Další schopnosti a zajímavosti: Výborně ovládá své reiatsu a umí skvěle rozpoznávat cizí. Díky času strávenému v jiné dimenzy a opakovanému nezajištěnému procházení mezi světy se jí pozměnilo reiatsu.
V jakékoliv karetní hře jí ještě nikdo nikdy neporazil, pokud ho nenechala záměrně vyhrát. Excelentně ovládá i další hry jako např. Go, Shogi, Šachy atd. a zná mnoho karetních triků. Naučila se vcelku obstojně vyřezávat ze dřeva. Je mistryní převleků. Při silnějších ranách do hlavy je náchylnější k amnézii. Objevila se u ní závislost na rajčatech.
Vařit si od ní ale v žádném případě nikdy nenechávejte! Dokáže připálit i housku s pomazánkou a svým uvařeným pokrmem by dokázala někoho zabít (usmrtit, zprovodit ze světa, odkráglovat, poslat pod kitičky...).
Na levém boku za obi má většinou připevněné pouzdro na karty: Pouzdro má šest přihrádek. Jedno velké na balíček hracích karet pro zábavu a pět na jednotlivé karty, aby šli rychle zandavat a vyndavat. Důvod: viz. znapakutou.ZANPAKUTOU

Jméno: Joka (joker/žolík)
Příkaz: Hra začíná.../Gemu ga hajimaru...

Duch zanpakuto:
Spoiler:
Normální vzhled:

Podoba v Bankai:

Vnitřní svět:
Spoiler:

Vzhled v základním stavu:
Spoiler:

Saya je černá.


Shikai:


Vzhled v shikai:
Spoiler:
Nejen že se změní tvar meče, ale v pouzdře na karty se objeví pět karet: srdcové eso, kárové eso, pikové eso, křížové eso, joker/žolík.
Tyto kraty se mohou objevit i jinde, pokud si to Mya přeje.
V případě že jsou zničeny nebo poškozeny, tak se automaticky opraví či znovu objeví. Kartu joker/žolík dokáže vyvolat i bez shikaie.

1.Supedo no esu (vezme pikové eso a položí ho na čepel, karta se spojí s čepelí): Z čepele jde švihnutím vystřelit až deset velice ostrých rotujících karet, které rychle letí na nepřítele. Karty letí vždy přímo.

2.Daiya no esu  (vezme kárové eso a položí ho na čepel, karta se spojí s čepelí): Kolem ní se vytvoří kvádr z obřích pevných karet a může tak zastavit i silnější útoky. Když je uvnitř nevidí ven a karty tvoří jen zdi a strop, nikoliv spodek.

3. Kurosu no esu (vezme křížové eso a položí ho na čepel, karta se spojí s čepelí): Z čepele jdou kdykoliv vystřelit maximálně tři karty. Karty při stiku s nějakým předmětem, částí těla, překážkou atd. silně explodují.

4. Hato no esu
(vezme srdcové eso a položí ho na čepel, karta se spojí s čepelí): Objeví se jedna srdcová karta velká 120cm x 90cm. Využívá ji většinou jako štít. Může s ní myslí libovolně pohybovat ale max. metr od jejího těla. Pokud kartu ovládá rukou její rychlost se zdvojnásobí. Tato karta není ostrá, ale je velice tvrdá a odolná.


Vždy může používat jen jeden tip karet najednou. Pokud chce změnit útok/obranu, musí se nejprve dotknout čepele a tak vyndat kartu, která tam zrovna je a poté vložit kartu novou.


Bankai:

Vzhled v bankai:
Spoiler:

Jméno jejího bankaie je Chimamire no Joka (krvaví joker/žolík),
aby ho mohla vyvolat musí do čepele vložit kartu jokra/žolíka.

Pasivní schopnost:
Rapidní zvýšení všech schopností obzvláště rychlosti.
V bankaii může používat útoky shikaie, ale nemusí přehazovat karty + útoky se zdvojnásobí (pokud mohla předtím vystřelit max. tři karty ted může vystřelit max. šest) a jsou samozřejmě i o dost rychlejší a silnější.

Shi no gemu:
Aby mohla použít tento útok musí nejprve mít alespoň kapičku krve soupeře na čepeli její zanpakuto. Pokud má na svém ostří více druhů krve, musí si při vyvolání útoku představit nepřítele, aby omylem do Shi no gemu nechytila někoho jiného. Poté co ji má (může ho seknout či jí získat i jinak) zabodne svou zanpakuto do čehokoliv “pevného” a pronese: Shi no gemu
Poté se kolem ní i nepřítele objeví kvádr z karet a oba se myslí přenesou do obrovské místnosti. Na stěnách, podlaze i stropě je šachovnice. Je ovšem červeno-černá a na každém políčku je vždy nějaký karetní znak: srdce, kára, pika a nebo kříž. Tyto znaky se na políčkách různě mnění (v intervalu cca po 2 sec.). Ona i její protivník se objeví v protilehlém rohu na jedíných dvou šedých políčcích, které se nejprve nemění. Začnou se měnit až za 9 sekund. V této místnosti nemůže Mya používat jiné útoky a také zde ani jednomu nejdou tvořit kida nebo hollow cero. Šachovnice vytváří vlastní speciální gravitační pole, díky němuž mohou používat shunpo (a další podobné techniky), ale jen po šachovnici. Pokud vyskočí moc vysoko nebo se přiblíží příliš ke stěně přitáhne si je gravitace stropu či stěny. Zároveň díky tomuto nepřirozenému poli je pro ty, kdo na něj nejsou zvyklí velice problematické ovládat své síly nebo zanpakuto. Pravidelnost šachovnice navíc zkresluje prostorové vnímání.
Šlapat mohou jen na políčka, kde se zrovna objeví znak srdce. Pokud šlápně ona nebo její soupeř na jiné bude na místě okamžitě usmrcen/a nebo lapen/a:
Kárové: Uvězní ho/jí na místě (a drží ho celou dobu, už se políčko nemění)
Pikové: Rozsekne ho/jí vejpůl
Křížové: Exploduje
Z této místnosti se může dostat vždy jen jeden. “Hra” končí až jeden zemře. Pokud ovšem někdo z venku byt' jen jednoho zabije (jejich těla v kvádrech), zemřou oba. Kvádry jsou o něco odolnější než Daiya no esu a májí i spodní část. Do Shi no gemu může chytit vždy jen jednoho nepřítele.

Naposledy upravil Myamoto Usagi dne Tue Sep 23, 2014 10:24 am, celkově upraveno 28 krát
avatar
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Fri Aug 20, 2010 10:27 pm

Schváleno :-) Můžeš začít hrát v Nováčcích :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Myamoto Usagi za Mon Mar 17, 2014 10:36 pm

Přidána nová historie, vzhled a několik zajímavostí.
avatar
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Red za Mon Mar 17, 2014 10:39 pm

Vítej zpět! :-D

Usagi se zjizveným obličejem? Very Happy Měla by se vrátit do devítky! Byla by to zjizvená divize Very Happy ... Musím říct, že má mnohem lepší účes než předtím, to se mi líbí :-D

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Myamoto Usagi za Mon Mar 17, 2014 10:46 pm

Díky a holt příliš bojování bez dostatečného odpočinku se na ní podepsalo Very Happy
avatar
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Red za Mon Mar 17, 2014 10:49 pm

Jizvy jsou cool :-D Yoshiro si uřízl půlku ksichtu, takže vím o čem mluvím :-D

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Aki Maki za Tue Mar 18, 2014 4:16 pm

Tak ten bankai je hodně dobře promyšlenej..! Smile
Dlouho jsem nečetl takhle pěknou postavu ;)

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1392
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Red za Tue Mar 18, 2014 4:27 pm

Aki: Kdyby ses víc zapojoval ještě předtím, než ses stal kapitánem, tak sis tu postavu mohl přečíst už před rokem a půl :-D

Jinak já k aktualizaci nemám nějak co vytknout, takže si myslím, že není moc co řešit a jménem celého GM týmu, tě můžu pustit do hry. Smile

Ještě si teda vyber nějakou tu divizi, a pak můžeš hrát.

V devítce je pořád hezky BTW.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Aki Maki za Tue Mar 18, 2014 5:35 pm

Já si ale říkal, že je mi odněkud povědomá Very Happy

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1392
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Myamoto Usagi za Fri Sep 19, 2014 1:10 pm...Guess who's back, back again
Mya's back, tell a friend...

avatar
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sun Sep 21, 2014 9:29 pm

Nedávno jsem na tu postavu koukal. A říkal si, jak by bylo úžasné ji potkat. Smile Nejlépe v boji. Jako spojence!  Scared
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Nawaki za Mon Sep 22, 2014 2:24 pm

Fajn, domluv si divizi a pustím tě zpět do hry

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Sep 22, 2014 3:46 pm

Tak ona by Mya mohla teoreticky být zase kapitánem, ne? (samozřejmě- nejdřív by se to stvrdilo herně apod.)
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Satoshi za Tue Sep 23, 2014 10:03 am

Nawaki napsal:Fajn, domluv si divizi a pustím tě zpět do hry
Má domluveno.
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Nawaki za Tue Sep 23, 2014 10:09 am

OK, do hry můžeš, ale napiš si to i sem do karty =)

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Myamoto Usagi za Tue Sep 23, 2014 10:28 am

Dopsáno.


Díky Satoshi.
A možná se s ní někdy některá z tvých postav potká, Akkaku =)
avatar
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Re: Myamoto Usagi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru