Lus Ayazaki

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Lus Ayazaki

Příspěvek pro Lus za Wed Jul 07, 2010 10:41 pm

Základní informace

- Jméno - Lus
- Příjmení - Ayazaki

- Divize - 1. divize
- Hodnost - Zástupce kapitána

- Barva reiatsu - čokoládově hnědá


Vzhled
Měří 169 cm a váží 62 kg. Své hnědé vlasy dlouhé do půli zad nechává volně rozpuštěné a většinou je nijak neupravuje. Ve vlasech má dva copy, které jsou pro ni již typické, ozdobené malými barevnými korálky. Její tvář zdobí čokoládově hnědé oči. Nenosí klasické shinigami oblečení. Vlastnoručně si ho upravila dle sebe - přijde ji pohodlnější. Součástí jsou i rukavice, které mají využití při vyvolání shikai - tohle však nikdo neví. Sundává je velmi málo, natolik si na ně zvykla, že se bez nich cítí divně. Podkapitánskou pásku nosí většinou omotanou kolem levého ramene.
Současný vzhled:


Povaha
Poslední dobou se z ní stal spíše introvertní člověk, příliš nevyhledává společnost a tak se jen málokdy pohybuje v místech, kde je velké množství lidí. Začala teď často chodit do knihovny a během posledních pěti let přečetla více knih, než za celou dobu předtím. Knihy se tak staly jejím nejlepším společníkem při procházkách, večeři při svíčkách i v chmurných obdobích. To však neznamená, že by se úplně izolovala od všech ostatních. Stále má společnost ráda, jen ji vyhledává méně než kdy dřív.
Je přátelská a s každým se snaží vycházet, více než na jejím vlastním životě ji záleží na divizi a přátelích. Je pracovitá, a i když je unavená, je schopna udělat další práci navíc, aby si mohli ostatní odpočinout.
Má svou vlastní hlavu a za svými názory si stojí. Díky tomu se zdá, že je tvrdohlavá. Pokud si však uvědomí, že její názory jsou špatné nebo udělá chybu, dokáže si to přiznat.

Zajímavosti
- Její nejoblíbenější pití je čaj - kdyby vypila jen o jeden šálek čaje za den více, vytvořila by si na něm závislost
- Miluje knihy - za posledních pět let přečetla více knih než kolik jich přečetla do té doby - s knihou ji můžete potkat naprosto kdekoliv - při chůzi, při vaření, při jídle... kdyby se tolik nesoustředila na tréninky, snad by s nimi i bojovala.
- Má ráda přírodu a procházky
- U lidí nemá ráda když se někdo předvádí nebo když si někdo zbytečně sahá na dno svých sil a riskuje tak svůj život i přes to, že je to jedna z těch nejcennějších věcí, které má.
- Co se jídla týče, zbožňuje krabí tyčinky. Stejně tak miluje i ryby, ale krabí tyčinky jsou krabí tyčinky.
- Naopak nemá ráda houby a vařený hrášek. Tyto dvě věci byste do ní nedostali ani násilím.
- Chtěla by mít nějakého mazlíčka, často se totiž cítí sama. Bojí se však, že by na něj kvůli povinnostem neměla čas a tak samotu radši přebíjí další prací.
- I trocha alkoholu má na ni velké účinky, proto ho pije jen ve výjimečných situacích - vždy s mírou.

Historie
Historie od raného dětství až do zničení Seireitei:

Její matka zemřela při porodu, byla slabá a nemocná, bohužel se jí nepodařilo zachránit. Vychovával ji tedy pouze otec, kterého neměla příliš v lásce. Tyto pocity však byly vzájemné. Otec jí nenáviděl hlavně proto, že díky ní ztratil člověka, kterého miloval z celého svého srdce a často jí z toho obviňoval a vyčítal jí to. Jejich vztah se pak ještě zhoršil, když se dozvěděl, že se chce stát snihigami. Již od útlého věku snila o tom, že se jednoho dne přihlásí na shinigami akademii. Otec však shinigami z celého srdce nenáviděl a vyvolával spor s každým shinigami, kterého potkal. Jednou se spolu s několika dalšími výtržníky z Rukongai pokusil vtrhnout do Seireitei, což se jim nakonec podařilo. Napadali každého shinigami, kterého potkali. Neměli však příliš velké šance a během chvíle byla skupina zadržena, nikdy se nedozvěděla, jak její otec vlastně skončil. Ačkoliv se s otcem věčně hádala, zažila s ním i hezké chvíle a měla ho ráda. Brzy poté nastoupila na akademii. Doma už ji totiž nic nedrželo.

Na akademii měla velké problémy držet krok s ostatními. Byla antitalent úplně na všechno a často přemýšlela, že to vzdá. Vždy si pak uvědomila, že ji doma už nic nečeká a rozhodla se to nevzdávat. Zůstávala vzhůru celé hodiny, jen aby se dokázala doučit teorii. S praktickými znalostmi na tom byla ještě hůře a to i přes to, že trénovala i po vyučování. To, co ostatní zvládli během tréninku, trénovala někdy i týdny. Teprve poslední dva roky získala kontrolu nad svými schopnostmi a dokázala srovnat krok s ostatními. Nakonec akademii dokončila jako průměrný student. V tu chvíli byla na sebe hrdá, že to nevzdala.

Ihned po akademii nastoupila do sedmé divize pod vedením kapitána Arinokiho. Dlouho si zvykala na nové prostředí, přátele, ale také povinnosti, které ji teď doprovázely. Stále však měla chuť se učit novým věcem a součástí jejího každodenního života byl také trénink, který se snažila dodržovat. Jednou se kvůli tomu také dostala do problémů, když vyvolala shikai v akademii společně s několika studenty. Při tomto boji se zranilo pár shinigami a jeden dokonce zemřel. Od té doby nemá příliš v lásce boje jen pro zábavu a nerada na to vzpomíná.

V jejím životě pak přišla ještě jedna velká změna, kterou nečekala. Stala se kapitánkou páté divize, což považovala za svůj velký úspěch a odměnu za dřinu. Příliš dlouho si tohoto křesla neužila. V malé skupině se vydali na misi na jih. Během cesty však se přímo před nimi vytvořila trhlina. Netušila, co je zač tahle trhlina a doufala, že by v ní mohla něco zahlédnout, když do ní vystřelí kido. Neuvědomovala si, jak by to mohlo být nebezpečné. Trhlina jí pohltila a ona v ní zůstala uvězněná někde v meziprostoru. Čas strávený v trhlině se jí zdál nekonečný. Postupně začala ztrácet naději, že se trhlina znovu otevře a ona se bude moct vrátit. Každou chvíli byla o něco slabší a začala si přát, aby zemřela a skončilo to. A pak, když už si myslela, že to je její konec, se trhlina konečně otevřela.
Návrat do Seireitei
Probudila se na pokraji svých sil v Seireitei. Nepamatovala si nic z toho, co se s ní dělo, když byla v trhlině, a na misi k bráně měla jen matné vzpomínky. Neuvědomovala si ani, kolik času od té doby uteklo a neměla nejmenší tušení, co se stalo s ostatními.

Po návratu do Seireitei se velmi dlouhou dobu zotavovala a neúčastnila se žádných misí. Neměla se kam vrátit. Její místo kapitána 5. divize získal Firel Dakuraito. Byla ráda, že se jím stal právě on. Nevadilo jí to, jelikož v jejím stavu by stejně nebyla schopná vést divizi. A tak, když jí kapitán 8. divize Tomisura Raiden navrhnul, aby se přidala do jeho divize, jeho nabídku ráda přijala. Když se dala trochu dohromady, začala trénovat. Věděla, že je na tom špatně, ale netušila, jak moc. Její duševní energie byla natolik rozhozená, že ani nedokázala pořádně ovládat shikai, natož bankai. Během roku se po zdravotní stránce dala do pořádku. Díky tréninkům se jí vrátila síla a po nějaké době byla dokonce schopna vyvolávat shikai. Postupně se začlenila do chodu divize a vrátila se k normálnímu životu.

Nedlouho poté, co se stala členem osmé divize byla i přes svůj nesouhlas jmenována zástupcem kapitána.


Time skip - 5 let
Lus měla během posledních pěti let jediný cíl - zlepšit se ve svých schopnostech a být ještě lepší podkapitánkou, aby svému kapitánovi co nejvíce usnadnila práci. A tak kromě každodenních tréninků, svědomitého plnění svých podkapitánských povinnosti a čtení neměla na nic jiného čas.


Comeback
V Seireitei žila svůj docela nudný život až do doby, kdy jí její kapitán Tomisura Raiden poslal na dlouhotrvající misi. Během jejího průběhu došlo k napadení a zničení Seireitei. O tom, co se stalo, se dozvěděla, až ve chvíli, kdy bylo po všem. Chtěla se vrátit a pomoct s obnovou, ale jelikož Seireitei již nebylo v nebezpečí, bylo jí přikázáno jejím kapitánem, aby svou misi dokončila. Teď se konečně po několika letech vrací do Seireitei, aniž by věděla, co jí tam čeká.

Schopnosti

- Reiatsu - 1000+

Kido jí dělalo problém už od začátku. I přes to dokázala dosáhnout v obraném kidu průměru (6), za to útočné kido jí dělalo velké problémy (2), ale pořád je na tom líp než s léčením, které se nikdy nenaučila a vlastně ani naučit nechtěla. Ovládat zanpakuto dokáže díky velkému úsilí hravě a to i přes to, že si se svou zanpakuto nerozumí (7). Velmi dobře je na tom v shunpo, ve kterém dosáhla vysoké rychlosti (10).

Zanpakuto

- Jméno - Misaki
- Vyvolávací rozkaz - Povstaň, Misaki!
- Vzhled - (nachází se na obrázku postavy)

Se svou zanpakuto nemá příliš dobrý vztah, nerozumí si kvůli odlišným názorům. Misaki se domnívá, že Lus nevyužívá plně svou sílu, a mrhá tak jeho schopnostmi. Kdyby se více snažila, mohli by podle něj společně dosáhnout čehokoliv a nemusela by se spoléhat na bandu tupců v pyžamech. Radši by byl svobodný, mohli by tak podle něj dosáhnout mnohem více věcí, než když musí být součástí něčeho tak šíleného, jako je Gotei 13. Lus však zastává opačný názor.

Pravá podoba zanpakuto
Misaki má podobu monstra velikosti člověka, zbarveného do černé a žluté, který vždy sedí a poletuje ve vzduchu. Kolem něj poletují elektrické paprsky.
Pravá podoba zanpakuto:


Vnitřní svět
Všude kolem je tma. Pouze v místě, kde stojí, jsou elektrizující vlny tvořící kruhy (jako kruhy na vodě) a ty zároveň osvětlují blízké okolí, stejně jako Misaki, který poletuje někde v okolí.
Vnitřní svět:
Shikai
Její zanpakuto, kolem kterého se objevují elektrické paprsky, změní barvu na žlutou a černou a její rychlost se značně zvýší. Pokud se dotkne jiné zanpakuto nebo přímo protivníka, protivník ucítí elektrický proud, který způsobí úbytek realitsu, což platí i během jakéhokoliv útoku. Ačkoliv schopnosti zanpakuto nemají na Lus žádný vliv, při dotyku (ať už zanpakuto nebo nějakého útoku) cítí elektrický proud, což je způsobeno jejím špatným vztahem s její zankaputo. Právě proto nosí rukavice, které ji chrání ruce.

Bariéra
Zanpakuto zabodne do země a vytvoří tak kolem sebe (a pár svých společníků) jakýsi druh bariéry v podobě elektrizující koule, která ji tak chrání ze všech stran. Pokud se protivník dostane do přímého kontaktu s bariérou (nebo s ní bude nějak propojen zbraní či jiným druhem útoku) ucítí elektrický proud, který mu opět ubere reiatsu. Při použití kido nebo útoků na dálku nemají tyto schopnosti žádný účinek.

Levitující koule
Lehce přejede po čepeli zanpakuto a to se roztříští na několik stovek až tisíců elektrizujících koulí. Poté, co se dotknout protivníka, jsou pohlceny jeho reiatsu (proniknou do jeho těla). Jakmile jsou úplně pohlceny, vybouchnou uvnitř těla, což způsobí další úbytek reiatsu a může poškodit i některé orgány (záleží, kterou část těla zasáhly). Koule poletují ve vzduchu, k protivníkovi je však musí dopravit sama. Ovládat je může pomocí mysli, cž jí více vysiluje nebo je může házet, kopat atd.
Druhou část tohoto útoku vyvolám pomocí rozkazu: Leť!
Tento útok je však nebezpečný pro všechny přítomné. Koule začnou létat na toho, čí reiatsu je nejblíže. Tímhle útokem může být zraněno několik lidí, protože koule jsou rozmístěny všude v okolí boje a to bez rozdílu toho, na čí straně stojí.

Bankai
Schopnosti bankai jsou stejné, jako u shikai (Po tom, co se zanpakuto dotkne protivníka, začne z něj vysávat reiatsu), vzhled je také stejný. Tentokrát však již nepotřebuji rukavice.

Na čepeli zanpakuto se mi objeví jakási stupnice (něco jako měl Hanataro na té své), která se postupně plní podle toho, kolik reiatsu ubrala soupeři. Stupnice se plní od rukojeti po špičku čepele a až se úplně naplní, může použít jediný útok, který zatím u svého bankai objevila.
Vzled v bankai formě:Poslední útok
Útok může použít jen v případě, že je stupnice plně naplněna. Při tomto útoku se získané reiatsu protivníka nahromadí ve špičce zanpakuto a po přímém styku s tělem protivníka doslova exploduje. V tomto útoku nejde ani tak o sílu protivníka jako o to, kam se útok zasadí. Pokud zanpakuto zasáhne důležité orgány, může nepřítel i zemřít. Zásah do ruky naopak smrtelný není, nejspíše o ni však nepřítel přijde, pokud nemá dost dobrého doktora (tohle jsou pouze příklady a záleží opravdu jen na části těla, kde byl útok zasažen).

Po tomto útoku se zanpakuto vrátí do své normální formy. Útok je náročný a další vyvolání bankai je tak nemožné.


Naposledy upravil Lus dne Sun May 27, 2018 3:21 pm, celkově upraveno 40 krát
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Shirosaki za Wed Jul 07, 2010 10:41 pm

Musíš se přihlásit do nějaké divize Smile
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Bulic za Wed Jul 07, 2010 10:42 pm

Pod k nám do 7.divize ...
avatar
Bulic
Člen 7. Divize

Počet příspěvků : 749
Datum registrace : 15. 04. 10
Věk : 22
Bydliště : Mordor

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Jul 07, 2010 11:04 pm

Je to celkem v pořádku, jen schopnost zanpakutou v uzavřené formě musím zakázat, to zruš. Ovšem musím ti říct, že elektrická zanpakutou už tu máme, takže nebudeš úplně originální, ale ty útoky nejsou špatné, takže bych to povolila, pokud na tom trváš.
Jinak ano, přihlas se do divize ;-) Stačí napsat PM kapitánovi nebo i do tématu v Gotei 13, pokud má divize nějaké přijímací :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Arinoki za Wed Jul 07, 2010 11:05 pm

Zato obrané (4) a poutací kidou (3)

Není to divné tam má být myslim útoční kido a obrané(poutací)...Smile..Very Happy
avatar
Arinoki

Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 21. 11. 09
Věk : 22
Bydliště : Havlíčkův Brod

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Lus za Wed Jul 07, 2010 11:26 pm

Miss_Atlantis: smazáno, nevadí, že nebudu mít originální zampakutou, právě naopak můžu být jen ráda, když ji budu mít povolenou, pokud však budete trvat na změně, můžu ji změnit na zampakutou na principu reaitsu a útoky ponechat Smile

Arinoki: jo, máš pravdu Very Happy

bulic: přidám se teda k vám, pokud mě přijmete, jen doufám, že nejste nějaká banda bůch ví čeho Very Happy
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Bulic za Wed Jul 07, 2010 11:28 pm

Ne my sme normal potichu řeknu aby to slyšel jen Arinoki S tím že vydáváme hentai na chvíly pomlčíme ne ?? xD Very Happy
avatar
Bulic
Člen 7. Divize

Počet příspěvků : 749
Datum registrace : 15. 04. 10
Věk : 22
Bydliště : Mordor

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Arinoki za Wed Jul 07, 2010 11:29 pm

JOO...halcně potichu...Very Happy
avatar
Arinoki

Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 21. 11. 09
Věk : 22
Bydliště : Havlíčkův Brod

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Lus za Wed Jul 07, 2010 11:31 pm

Ještě že jsem to neslyšela Very Happy
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Arinoki za Wed Jul 07, 2010 11:32 pm

Ještě jsme nevidaly ani jednu kapitolu...Very Happy
avatar
Arinoki

Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 21. 11. 09
Věk : 22
Bydliště : Havlíčkův Brod

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Bulic za Wed Jul 07, 2010 11:32 pm

tojono Very Happy:D
avatar
Bulic
Člen 7. Divize

Počet příspěvků : 749
Datum registrace : 15. 04. 10
Věk : 22
Bydliště : Mordor

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Lus za Wed Jul 07, 2010 11:35 pm

Takže teď se mám zapojit k nováčkům? Popř. kam? Smile
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Bulic za Wed Jul 07, 2010 11:37 pm

ano u nováčku začni že si vyšla z akademia a deš do kasáren naší divize nejspíš nevim,,,
avatar
Bulic
Člen 7. Divize

Počet příspěvků : 749
Datum registrace : 15. 04. 10
Věk : 22
Bydliště : Mordor

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Jul 07, 2010 11:46 pm

Dobrá, jestli ti tedy nevadí, že nebudeš originální, je to v pořádku :-) Schváleno :-) Začni v Nováčcích, uvidíme, jak jsi na tom s hraním :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Firel za Thu Jul 08, 2010 12:24 am

4 bakudo a 3 hado?! to neni pozadu s tímhle můžeš sem tam něco použít Smile
avatar
Firel
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 1539
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Jul 08, 2010 8:56 am

Shiro je trochu perverzní tam bys nechtěla Very Happy
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Lus za Thu Jul 08, 2010 8:59 am

Myslím, že tady je perverzních víc lidí Very Happy
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Jul 08, 2010 12:52 pm

Shiro(Jak postava tak já) Jsou veeeeeeeeelmi perverzní...Už jsme zvažoval jestli nemám nějaký spec. orgán převádějící řeč všech okolo a mou řeč do dvojsmyslú Very Happy
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Anonymní za Thu Jul 08, 2010 1:25 pm

Lus Ayazaki, pěkná zanpakuto.....celé to je pěkné....uvítali bychom tě u nás v 8.divizi jsme jenom dva a potřebujem posilu jako jsi právě ty! xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Bulic za Thu Jul 08, 2010 1:29 pm

Uraharo máš smůlu je u nás HAHAHA...
avatar
Bulic
Člen 7. Divize

Počet příspěvků : 749
Datum registrace : 15. 04. 10
Věk : 22
Bydliště : Mordor

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Lus za Sun Jan 20, 2013 3:29 pm

Všechny úpravy dokončeny, pokud nikdo nebude mít nějaké výtky, nechám to takhle.
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Firel za Fri Mar 01, 2013 9:25 am

Všeobecně v pořádku ^^
avatar
Firel
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 1539
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Lus za Sat Jun 08, 2013 5:29 pm

Rozepsána a doplněna historie. Nic jiného jsem vzhledem k nedávným úpravám neměnila.
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro dead wind za Sat Jun 08, 2013 5:43 pm

Dobře, editace schválená.
avatar
dead wind
Kapitán 11. divize
Kapitán 11. divize

Počet příspěvků : 1544
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Lus za Sun Sep 15, 2013 2:34 pm

Doplněno reiatsu
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Lus Ayazaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru