Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sun Jun 27, 2010 12:59 am

Jméno: Kuchiki Yasumaru

Postavení: hlava rodiny Kuchiki, kapitán 13. divize

Vzhled:
Co se vzhledu týče, nevybočuje Yasumaru z řady svých předků. Je štíhlý a nijak zvlášť vysoký, takže je jasné, že jeho předností je spíše mrštnost než síla. Má dlouhé, černé vlasy, šedé oči a bledou, pohlednou tvář, ve které se zračí vznešenost rodu Kuchiki. Jeho uniforma se nijak neliší od jiných shinigami. Nikdy si nepotrpěl na upozorňování na své postavení, takže když pomineme dědičné znaky, na jeho vzhledu nic nenasvědčuje tomu, že je ve skutečnosti urozený.
Co se týče změny vzhledu po době, kterou strávil mimo Seireitei - jeho vlasy poporostly a je na nich vidět, že se o ně nestaral tak pečlivě jako doma, poněkud vyhubl a přišel o pravé oko, přes které nyní nosí obyčejnou tmavou pásku.


Původní vzhled:

Povaha: Yasumaru nikdy plně nepřijal obraz sama sebe coby člena vyšší vrstvy. Sám o sobě nemá moc vysoké mínění a často o sobě pochybuje. Nedůvěřuje si, že dokáže činit správná rozhodnutí, proto pro něj není snadné stát v čele klanu. Od přírody je hodný, nevyhledává konflikty, vždy se snaží zůstat klidný a je téměř nemožné ho urazit či vyprovokovat k neuváženému činu. Pokud ví, že jediné, co může ztratit, je vlastní život, s rozhodnutími neváhá a jedná rázně a výhradně podle své představy dobra a zla, ale pokud má zodpovědnost i za jiné lidi, ztrácí jistotu. Nenávidí lež, nečestné činy a z morálních dilemat ho bolí břicho. Má za to, že kdyby byl obyčejný člověk, nikdy by se nedostal tak daleko, protože jeho schopnosti ani povahové vlastnosti nejsou nijak skvělé či výjimečné. Jeho největším přáním je, aby zjistil, kolik lidí se k němu chová uctivě kvůli němu samému a kolik kvůli jeho předkům a příjmení. 

Rodina: otec - Kuchiki Kyou (nežije), matka - Kuchiki Rokujo, mladší sestra - Kuchiki Hikari, mladší bratr - Kuchiki Suirou (nežije)


Historie: Plná historie je na Wikii, takže se to pokusím zkrátit. 
- Yasumaru je nejstarší syn v rodině Kuchiki. Jako dítě by si mnohem raději hrál se svou malou sestřičkou než se učil, protože nebyl zrovna studijní typ. Jeho otec se opravdu snažil ho vzdělávat, ale brzo bylo jasné, že Yasumaru není žádný génius. 
- V pubertě měl stádium rebélie, kdy doháněl otce k šílenství. V té době se seznámil s někdejší vrchní kapitánkou Shounagon Sei a narodil se mu mladší bratr Suirou. I tato naděje na důstojné pokračování rodu brzo pohasla, otec měl dokonce za to, že Suirou je na tom ještě hůř než Yasumaru. Yasumaru měl bratříčka rád a nelíbilo se mu, že otec Suira prakticky vydědil jen proto, že byl jiný, než se očekávalo. 
- Yasumaru nechtěl jít na Akademii, protože nechtěl dělat to, co chtěl jeho otec, ale bohužel neměl na vybranou. Časem se přece jen snažil o dobré výsledky, které by jeho otce uspokojily, vůbec se mu to ale nedařilo. Trvalo mu hodně dlouho, než objevil schopnosti shikaie svého zanpakutou. V té době dostal potupně na zadek v cvičném souboji s Izanagi Kentarem. 
- Nakonec přece jen podstatu svého zanpakutou objevil a stal se členem šesté divize pod velením svého otce. 
- Po čase jeho otec prosadil, aby se Yasumaru stal kapitánem, což nebylo moc dobře přijato, jelikož Yasumaru nebyl považován zrovna na výkvět inteligence a šarmu, jak by se na kapitána slušelo (ač standard současné Gotei 13 na to možná nevypadá), všichni si šuškali, jaká je to hrozná protekce, což také byla. Ani samotnému Yasumarovi se to nelíbilo. Navíc si nesedl ani se svým někdejším zástupcem Anterem Mitoshim, se kterým se sice respektovali, ale přátelé nikdy nebyli. 
- Po víc než roce utrpení se nad Yasumarem slitovala vrchní kapitánka, která ho znala a měla ho ráda, a převelela ho na post svého zástupce, kde jeho výchovu vzala do vlastních rukou. Yasumarovi bylo líto, že zklamal svou divizi a rodinu, ale rozhodl se jít svou vlastní cestou nehledě na to, co se od něj čekalo. Na postu zástupce kapitána byl spokojený a jeho schopnosti se den za dnem zlepšovaly. Shounagon ho často posílala na mise tajné policie pod velením Tougoua, takže se naučil i věci, které shinigami při své práci běžně nepotřebovali. Později dostal na starost trénink nováčků na Akademii, což se mu celkem líbilo. 
- Bohužel jeho spokojenost nevydržela dlouho, neboť v jeho disfunkční rodině došlo k tragédii, kdy jeho mladší bratr vyzval otce na souboj, otec ho zabil, ovšem nečestným způsobem, což nedokázal snášet, takže potom spáchal rituální sebevraždu. 
- Navíc tehdejší kapitán 6. divize (Ruyichi Yoshiro) byl za neposlušnost suspendován a Yasumaru byl ke své hrůze dosazen na jeho místo, kde už potom zůstal. 
- Pak se stalo to a ono a všechno ostatní, co jsme tady celou dobu hráli, až náhle Yasumara odvolala z diplomatické mise kapitánka Shounagon s tím, že pro něj má jiný úkol. Chtěla, aby jí on spolu s Tougouem asistovali při jiném úkolu mimo Seireitei. Yasumaru se ani nestačil rozloučit, neboť rozkaz přišel z nejvyšších sfér, takže nebylo radno marnit čas.
- Když se po roce vrátil, stalo se další to a ono a najednou se stal kapitánem 13. divize!

Reiatsu: 1490

Schopnosti: Je specialistou na shunpo (10) a boj bez používání zvláštních schopností zanpakutou. Umí i trochu léčit (2+1). Útočné kidou poměrně ovládá, ale často ho od něj neuvidíte, rozhodně ne nijak silné (3). Obranné též příliš nepoužívá, spoléhá se spíš na své bojové instinkty a rychlé shunpo (4). Zanpakutou většinou používá v jeho původní formě katany běžným způsobem, ale jeho komunikace s duchem zanpakutou je dobrá (6+4). Umí dobře stopovat a pohybovat se nenápadně v terénu, hlavně v lese.

Zajímavosti: 
- jeho koníčkem je vyrábění píšťalek z vrbových větviček a házení žabek
- neví NIC o jakýchkoli grilech
- má rád zvířátka, má domácího mazlíčka jménem Slinťa, i když spíš by se slušelo říct, že měl, protože byl rok pryč a nikoho nepoprosil, aby mu Slinťu krmil
- Slinťa je tvor s jedním okem a mnoha chapadly, který se našel v bazénu 6. divize při úklidu
- co se technologie týče, je naprostý antitalent
- často si ho lidé pletou s dívkou
- vlastní sbírku dárkových předmětů s ptačí tématikou
- jeho přezdívka z Akademie, která se až moc ujala i mezi dalšími lidmi, je "máňa"

Zanpakutou: Jeho zanpakutou nese jméno Matsuri, ve své původní formě vypadá jako běžná katana, rukojeť i pochva jsou laděny do zeleno-hnědé barvy, jedinou zajímavostí je snad úzký kožený řemínek s přívěškem přivázaný hned za záštitou. Co má přívěšek představovat, to je těžké říct, vzdáleně to vypadá asi jako sova, ale mohla by to stejně dobře být i kočka nebo něco úplně jiného, možná to tam má pro štěstí.

Schopnosti zanpakutou:
Spoiler:
(do spoileru jsem pro zájemce napsala pár reálií, ze kterých to vzešlo :-))
Jak možná víte, macuri je slovo pro japonské svátky a slavnosti během roku. A jaké by to byly slavnosti, kdyby je člověk neoslavil s ostatními? Nikoho tedy nepřekvapí, že Macuri je zanpakutou, jehož schopnosti vycházejí hlavně z toho, jaké má Yasumaru spolubojovníky. V boji jeden na jednoho se nedají použít ani nemůže aktivovat bankai.

Shikai
Hinamacuri
Spoiler:
(Hinamacuri neboli svátek děvčátek se slaví ve všech rodinách, kde mají malou dcerku. Je zvykem, že jí rodiče nebo prarodiče k tomuto dnu koupí takový stupňovitý oltářek, na kterém jsou panenky. Na nejvrchnějším stupínku je císař s císařovnou a pod nimi podle postavení různí poddaní, třeba dvorní dámy, písaři, hudebníci a tak dál. Podle toho, jak je rodina bohatá, se počet stupňů může lišit, a tenhle oltářek znázorňuje císařský dvůr. Všechny panenky jsou krásné, ale nejsou na hraní. Malá holčička se má na ně pouze dívat a tak se naučit, že někdy je v životě dobré jen sledovat krásné okolí a nechat se jím ovlivňovat, ne chtít hned do všeho zasahovat a u všeho být.)
Při aktivování si Macuri pomyslně rozdělí Yasumarovy spolubojovníky – ze dvou udělá krále a královnu (nebo jenom krále či jenom královnu, rozdělení také nesouvisí s pohlavím spolubojovníků), další rozdělí podle svého a Yasumarova uvážení do nižších vrstev, podobně jako na stupíncích onoho „oltáře“ s figurkami. Yasumaru stojí sám na nejnižším stupínku. Jeho spolubojovníci jsou potom pod ochranou Macuri a z každého útoku, který je na ně mířený, utrží pouze část, část přejde na Yasumara a část na samotného útočníka.
Samozřejmě to má i svá pravidla. Řekněme, že Yasumaru použije tuto schopnost v boji, kdy má po boku jen jediného člověka. Potom jsou pouze dvě úrovně - král a Yasumaru. Nepřátelský útok se rozdělí na poloviny – polovinu utrží král, polovinu Yasumaru a nepřítel nic. Pokud je mezi králem a Yasumarem další stupínek, tedy mají minimálně jednoho dalšího spolubojovníka, rozdělí se útok na třetiny – jednu utrží Yasumarův spolubojovník, jednu Yasumaru a jednu nepřítel. Pokud mezi králem a Yasumarem jsou další dva stupně, tedy minimálně další dva lidé, rozdělí se útok na čtvrtiny – čtvrtinu utrží spolubojovník, čtvrtinu Yasumaru a zbytek nepřítel, a tak dál. Maximálně mezi Yasumarem a králem s královnou může být pět dalších stupínků a nepřátelské útoky se dělí na sedminy.
Krále a královnu Yasumaru dokáže chránit, ať jsou jakkoli daleko, dokonce i když je chvíli nevidí. Ostatní spolubojovníky chrání podle toho, jak jsou od něj daleko. Postupem boje se okruh, ve kterém je schopný je chránit, zmenšuje, jak se Yasumaru vysiluje. Čím náročnější ochrana krále a královny je, tím méně dalších bojovníků dokáže Yasumaru chránit.
Pokud některý ze spolubojovníků, který není na stupni krále a královny, čelí útoku, který by i po rozdělení zabil jak bojovníka, tak Yasumara, Matsuri sám tohoto bojovníka přestane chránit. To se ale nevztahuje na krále a královnu, takže pokud oni čelí takovému útoku, může to skončit smrtí nejen jejich ale i Yasumarovou. A nebo jen Yasumarovou.
Matsuri na nejvyšší stupně dovoluje dosadit pouze silné shinigami, kteří něco vydrží.
Po celou dobu, co má aktivovaný shikai, nesmí Yasumaru nijak aktivně zasahovat do boje. Pouze klečí na zemi s Macuri opřeným hrotem o zem a nesmí útočit ani se bránit.

Bankai
Tango no sekku
Spoiler:
(Dnes tento svátek přešel v Den dětí, ale dříve to byl Tango no sekku, svátek chlapců, a slavil se v rodinách, kde měli malé chlapce. Zvyk, který přetrval dodnes, je koi nobori – „zdvíhání kapra“, kdy se na různá místa zavěšují takové válcovité vlajky pomalované tak, aby vypadaly jako ryba. Připomíná to staré japonské přísloví nebo možná pověru, že kapr, který vyskáče nahoru vodopádem, se stane drakem. Neboli jinými slovy, když člověk prokáže svou vytrvalost, odolnost a odhodlání, může se z něho stát něco úžasného. Tenhle zvyk má chlapce, dnes tedy všechny děti, nabádat k tomu, aby se snažily a mířily výš.)
Pokud Yasumaru nechá shikai aktivovaný dost dlouho, aby utržil hodně ran a prošel velkou bolestí (jaká je ta potřebná míra, to určuje sám Macuri, neboli GM), a prokáže tím svou vytrvalost a odhodlání ostatní chránit a v boji zvítězit, může aktivovat bankai. Stejně jako při shikai se Macuri nijak nezmění, pouze dá Yasumarovi velkou sílu, pohyblivost, výdrž a vznešenost. Jeho útoky mají větší účinnost, než jakou by měly za běžných okolností, jen tak se neunaví a výraz v jeho očích, ve kterých jakoby hořel dračí oheň, vzbuzuje u protivníků úctu a strach.

Macuri má ještě jednu schopnost, kterou může Yasumaru použít kdykoli – Tanabata. Dosud ale nepochopil jeho podstatu a nikdy se mu ho nepodařilo použít.
Spoiler:
(Tanabata je něco jako svátek lásky. Vznikl na základě legendy, která vypráví o dvou nebeských milencích – Orihime, nebeská tkadlena, a Kengyuu, nebeský pastevec. Na obloze jsou to hvězdy Vega a Altair. Tihle milenci se ale k sobě nemohou dostat, protože je mezi nimi velká Amanogawa (nebeská řeka neboli Mléčná dráha). Podle legendy se můžou setkat jen jedinkrát za rok, právě v den, kdy se slaví Tanabata. Z jedné z verzí téhle pověsti vychází i zvyk dávat do bambusových loděk, které se pošlou po řece, napsané nějaké přání na papírku, nebo ho věšet na bambusy postavené třeba někde před velkými obchody, před domy a podobně.)
Tanabata je schopnost, která umožňuje Yasumarovi chránit jedinou osobu před jakýmkoli zraněním - daná osoba zůstává zraněna minimálně či vůbec, vše se přenáší na Yasumara.
Pokud tuto schopnost použije Yasumaru během shikaie nebo bankaie, jakékoli další schopnosti se zruší a Macuri se soustředí pouze na Tanabatu. Na rozdíl od Hinamatsuri může Yasumaru během používání této schopnosti bojovat a hýbat se.
Aktivace této schopnosti má dvě podmínky. Yasumaru musí osobu, kterou chrání, mít neustále na očích a musí ji jasně vidět. Dále to musí být osoba, kterou Yasumaru velmi miluje.
Pokud je aktivována Tanabata, nelze ji zrušit. Skončit může pouze ve chvíli, kdy chráněná osoba přestane bojovat, nebo ve chvíli, kdy Yasumaru zemře.


Naposledy upravil Miss_Atlantis dne Sun Aug 03, 2014 10:38 pm, celkově upraveno 39 krát
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Jun 19, 2013 8:04 pm

Úpravy jsou hotové (hlavně zestručněná historie), jen ještě musím přidat obrázek po time skipu, ale on zas tak odlišný od původního nebude, takže myslím, že to není životně nutné ho teď mít :-)
DW mi odsouhlasil, že zatím můžu hrát bez zařazení, protože si ještě nejsem jistá, kam po té době Yasumaru zapadne.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Nawaki za Wed Jun 19, 2013 8:07 pm

To je jasný, do 3. divize :-D jo a bez Yasumara to vůbec nebylo ono!

_________________
Izumi Razaki / Kagaku Toshiaki / Hiiragi Kyoya / 1. divize
Chcete po mě něco? >>> TADY<<<
avatar
Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 3337
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Jun 19, 2013 8:09 pm

Do třetí nemůže, protože ho chce Razaki zabít, já si to moc dobře pamatuju :-D
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Shirosaki za Wed Jun 19, 2013 8:10 pm

Ať jde do 6 Very Happy Bude sloužit Suki Very Happy

_________________

 Taiketo Suki Ukitake Akio  Hiboru Baru Hollow Akio 
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 24
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Nawaki za Wed Jun 19, 2013 8:13 pm

Miss_Atlantis napsal:Do třetí nemůže, protože ho chce Razaki zabít, já si to moc dobře pamatuju :-D

To byla jen dočasná episodka... už je to dávno pryč

_________________
Izumi Razaki / Kagaku Toshiaki / Hiiragi Kyoya / 1. divize
Chcete po mě něco? >>> TADY<<<
avatar
Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 3337
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Jun 19, 2013 8:28 pm

Notak uvidíme, kdo ho zláká, zatím bude, myslím, rád, že je doma :3
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Shirosaki za Wed Jun 19, 2013 8:29 pm

Akio do květinářství Very Happy

_________________

 Taiketo Suki Ukitake Akio  Hiboru Baru Hollow Akio 
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 24
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Řevmelín za Wed Jun 19, 2013 8:30 pm

Baruš, do 6. musíííí ... Za Suki :3333 Very Happy

_________________

avatar
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Nawaki za Wed Jun 19, 2013 8:32 pm

No, Yasumaru by mohl obnovit ty sady sakur, které NĚKDO, viď Raidene, zničil...

_________________
Izumi Razaki / Kagaku Toshiaki / Hiiragi Kyoya / 1. divize
Chcete po mě něco? >>> TADY<<<
avatar
Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 3337
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Red za Wed Jun 19, 2013 8:35 pm

Když se mi podaří dostat ho do devítky, tak tam budou tři postavy se silou kapitána. :-D .. Nikdo by nikdy o devítce neřekl špatný slovo :-D
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3285
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Nawaki za Wed Jun 19, 2013 8:36 pm

bah... klidně je vycounteruju Minou všechny 3...

_________________
Izumi Razaki / Kagaku Toshiaki / Hiiragi Kyoya / 1. divize
Chcete po mě něco? >>> TADY<<<
avatar
Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 3337
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Jun 19, 2013 8:37 pm

Šestá je rozhodně první v řadě, bylo by zajímavé zajímavé, kdyby to byl on, kdo bude vařit čaj Suki, a ne naopak :-D Na druhou stranu Yoshira vždycky považoval za svého vůdce, takže ta devátá... hmmm...!
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Řevmelín za Wed Jun 19, 2013 8:41 pm

Very Happy se o Yasumara popereme :Dje to jasné!

_________________

avatar
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Red za Wed Jun 19, 2013 8:42 pm

Já se nechci prát s těhotnou ženskou! Ani kdyby nebyla těhotná ... :-D
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3285
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Řevmelín za Wed Jun 19, 2013 8:45 pm

:-D to tě šlechtí.. :-D (pak tedy vyhovíš jejímu přání :-DDDDD)

_________________

avatar
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Red za Wed Jun 19, 2013 8:47 pm

Na mlácení těhotných žen má Yoshiro Mitoshiho. :-D
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3285
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Nawaki za Wed Jun 19, 2013 8:50 pm

Já si myslím, že by měl jít do 11...

_________________
Izumi Razaki / Kagaku Toshiaki / Hiiragi Kyoya / 1. divize
Chcete po mě něco? >>> TADY<<<
avatar
Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 3337
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Jun 19, 2013 10:06 pm

Jakože když chce Yoshiro mlátit těhotné ženy, tak jde mlátit Mitoshiho? :3
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Red za Wed Jun 19, 2013 10:30 pm

Vlastně ne. On ani jeden z nich nechce nikoho mlátit :-D
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3285
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Thu Jun 20, 2013 4:13 pm

Už mám i vzhled X33
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Red za Thu Jun 20, 2013 4:18 pm

A jak krásně vypadají pod sebou (avatary) :-D ... Mladí...Smutní kachýnci.. :-D
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3285
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Thu Jun 20, 2013 4:39 pm

Je to depresivní, asi zapláču!
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro dead wind za Thu Jun 20, 2013 5:24 pm

Schválená editace
avatar
dead wind

Počet příspěvků : 1498
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sun Aug 25, 2013 10:56 am

Reiatsu prosím =)

_________________
Izumi Razaki / Kagaku Toshiaki / Hiiragi Kyoya / 1. divize
Chcete po mě něco? >>> TADY<<<
avatar
Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 3337
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuchiki Yasumaru - kapitán 13. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru