Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Goto down

Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Rei za Thu Jun 24, 2010 12:44 am

REI SUMIZOME 零墨染


/meno: Rei Sumizome
/divízia: 十番隊 (Juubantai), 10th Division
/hodnosť:
/výška: 1,68m
/váha: 59kg
/character song: Venetian Snares - Szamár Madár
/vzhľad:
Vraví sa, že krása vnútorná sa odráža na kráse vonkajšej. Že to, ako sa človek cíti, ako myslí a ako koná sa ukáže na jeho vzhľade. To, či to platí u nej, nech rozhodnú iní. Má však jemné, elegantné a ostré črty tváre, uprostred ktorej je malý nos. Tesne pod ním plné, zmyselné pery, zväčša ružovkasté narozdiel od jej pokožky, ktorá kontrastuje bielym alabastrom s tmavými, havraními vlasmi, čo siahajú tesne pod ramená... Zväčša neposlušné, no dokonalo rovné ich nosí skrotené vo zväzku bielych a čiernych pierok. Hrdé čelo jej ale zakrýva neposlušná ofina, s ktorou sa často hrá a snaží sa ju upraviť aby jej nepadala do očí. Avšak najväčšou dominantou sú jej oči - veľké, hlboké... tajomné. Dúhovky slonovinovej farby, ktoré miestami zachádzajú až do svetlosivej priam až svietia pomedzi les dlhých čiernych mihalníc. Nad nimi sa napína uhladené obočie. Aj napriek tomuto je jej výraz neprístupný, ba priam až pohŕdavý, alebo drzý. Pohľad povýšenecký a uhrančivý, ktorý upozorňuje každého, aby si dva krát rozmyslel, či sa chce zoznámiť s touto mlado vyzerajúcou ženou, ktorá telesnou stavbou pôsobí krehko, no už len prvý dojem naznačuje, že to nebude krotké milé mačiatko.

Oblečená je v typickej uniforme Shinigami. Jediným rozdielom, alebo dalo by sa povedať prídavkom, sú čierne kožené rukavice s otvorenými prstami, ktorú sú súčasťou Zanpakutou.

Spoiler:

/charakter:
Tichá. To by ju vystihovalo takmer dokonale. Neplytvá slovami, myslí za seba, koná za seba... Zväčša neuznáva nikoho a správa sa dosť rebelantsky. V konečnom prípade aj tak vždy urobí podľa svojho a ako ona sama uzná za vhodné. Rešpekt sa u nej dá získať len prejavom inteligencie, odvahy, vodcovských schopností alebo zmyslu pre spravodlivosť a morálne zásady. K životu pristupuje flegmaticky. Čo má byť, bude... Nestará sa do druhých, nerieši ich problémy a už vôbec sa do ničoho nemieša, keď sa to netýka jej samej. K svetu okolo seba si vytvorila účinný obranný systém, ktorý sa jej doposiaľ osvedčil. V konečnom prípade nechce nikomu zle. Má však svoj vlastný zvláštny spôsob prístupu. Zväčša koná spontánne bez toho, aby si niečo dopredu premyslela, čo sa odrazí v konečnom prípade aj na jej štýle boja, do ktorého sa dostáva len málokedy. Problémy, ktoré sa sami nevyriešia do tridsiatich dní nestoja za jej pozornosť, preto sa dokáže vyhnúť konfliktu, ak to uzná za vhodné. Jej negatívom je značný problém s autoritami a svojhlavosť, čo sa podpísalo aj na jej povesti u vyššie postavených osôb.

/história:
Na pozíciu, kde je sa vypracovala sama. Dlhou a tŕnistou cestou z ulíc Rukongaiu, do ktorých sa dostala po svojej smrti. Ešte pred ňou z nej bola úspešná mladá žena, ktorá pracovala ako právnička. Avšak pracovať v obore trestného práva a utrhnúť si väčšie sústo, než dokázala skonzumovať sa jej stalo osudným a ona skončila s olovom v tele... Bojovala však za stranu dobra, preto sa dostala práve sem. Dlho blúdila ulicami nevediac, kde je, čo má robiť a... čo vlastne ten hlad znamená? Aj napriek tomu sa rýchlo naučila pravidlám a hierarchii. To ešte neznamenalo, že ich rešpektovala. Zakaždým, keď sa v Rukongai objavili Shinigami, ktorých ego bolo príliš vysoké, tak tam bola aj ona - problémová, netaktná a jednoznačne sebavedomá. Jej vtedy príliš búrlivá povaha ju dostávala do konštantných roztržiek. Presne pri jednej z týchto si ju všimol On. Videl v nej potenciál, istý talent... Bál sa však... Má ju zobrať pod ochranné krídla a potom ju nechať vzlietnuť? Oplatí sa to? Skrotí ju a jej povahu? Takeo Sumizome. Patril k nižším vznešeným rodom. Neboli ničím výnimoční. I tak mali urodzenú krv a istý status, ktorý si udržiavali po generácie. Možno v nej našiel zaľúbenie. A možno chcel len pomôcť, čo by vzhľadom na jeho šľachetné srdce nebolo nič výnimočné. Možno ju bral ako výzvu, ktoré mal rád. Možno to bol len jeho rozmar. No dostal ju na Akadémiu pre Shinigami, kde patrila medzi vcelku dobrých žiakov. Excelovala hlavne v kidou. Bol jej učiteľom, priateľom, bratom... A potom odišiel. Je zvláštne, ako začala vnímať smrť a ako sa po tejto udalosti zmenila. Ešte ani nedoštudovala a on... bol preč. Nechal ju tu. Úplne samú. Nie, že by sa nevedela sama o seba postarať, ale pocit, že niekto stál po jej boku... bol ten tam. Možno vtedy bol ten prelomový bod, kedy skrotila svoj temperament. Možno sa len uzavrela do seba. Možno je to len sen.
Prijala jeho meno. Už ich viac nebolo... Bol posledný bojovník za jeho rod. Preto sa rozhodla niesť jeho odkaz. Tvrdou prácou sa dostala až do desiatej divízie. A tvrdou prácou sa stala tým, čím je dnes.

/schopnosti:
Bojuje intuitívne a bez plánu. Necháva všetko na náhodu a radšej improvizuje, ako keby mala plánovať, čo vyplýva aj z jej filozofie - prijať veci také, aké sú. V konečnom prípade bojuje pokojne a snaží sa zachovať chladnú hlavu. Už na Akademii bolo jej špecialitou kidou a to predovšetkým útočné. Je ofenzívny typ Shinigami, preto sa zameriava predovšetkým na to čo najrýchlejšie eliminovať nepriateľa než sa pred ním skrývať. Ovláda však pár obranných kidou, ktoré ale nevydržia príliš dlho, alebo sú viac-menej slabé. Radšej zranených prenechá inej divízii, alebo niekomu zručnejšiemu, aby náhodou dotyčný neprišiel o žiaden (ne)potrebný orgán. V shunpo aj v ovládaní zanpakutou je priemerná.

~ útočné kidou: 8
~ obranné kidou: 2
~ liečenie: 0
~ shunpo: 7
~ zanpakutou: 8


ZANPAKUTOU

/meno: Sei Fu (Plus a Mínus)
/zákl. stav: Ide o katanu, ktorá je však prispôsobená na to, aby bola držaná na chrbte, kde ju aj nosieva pomocou čiernych kožených popruhov, čo jej dodáva väčšiu taktickú výhodu, ako keby ju mala okolo pása. Veľmi jednoduchá, čierna a elegantná. Čepeľ nie je ničím výnimočná, ale je znateľné, že sa nedá len tak ľahko zničiť.


Spoiler:

/podstata: kidou ~ elektrická - elektrostatická
/duch: Duchmi Zanpakutou sú dvojičky Sei (Plus) a Fu (Mínus), s ktorými Rei má dosť chaotický vzťah. Mnohokrát sú zadobre, ale častokrát sa aj pohádajú. Sú veľmi impluzívni a veľmi roztržití, z veľkej časti sa podobajú na Rei a dosť ju oplyvňujú. Sú tvrdohlaví a treba ich presviedčať. Nehovoriac o tom, že Sei je lenivý, zatiaľ čo Fu nikdy neobsedí na jednom mieste a najradšej by sa vrhol do každej bitky, ktorá sa naskytne. Obaja sú plní protikladov. Keď však spoja svoje sily tak ich protichodné póly vytvoria jednu z najničivejších mocí na svete.

Spoiler:

/vyvolávanie shikaiu: Ketsueki to no sesshoku, Sei Fu! (Spojte sa krvou, Sei Fu!)
/shikai forma: Duálna forma zbrane je veľmi zriedkavá. Z katany sa stanú dve pierkované rukavice, ktoré sú spojené reiatsu ich majiteľky. Tá na pravej ruke je biela (Sei) a tá na ľavej zas čierna (Fu). Z oboch vychádzajú štyri dlhé štíhle čepele nad hánkami asi ako drápy, dlhé 35 centimetrov vhodné skôr na boj zblízka, keďže nemajú veľký dosah, ak sa jedná o hand-to-hand combat. Tento spôsob boja je však značne menej efektný, ako samotné techniky shikai formy, ale aj tak stále spôsobuje stredne ťažké zranenia. V prípade zničenia rukavíc, tj. príliš silného útoku, ktorý by nevedela odraziť sa obe rukavice roztrieštia a shikai forma sa musí opäť vyvolať. Tentoraz je jej zhmotnenie dva krát ťažšie a spotrebuje sa dvojnásobné množstvo reiatsu. Každá technika sa taktiež o štvrtinu ťažšie vykonáva a stojí to Rei o štvrtinu viac reiatsu, ako pri prvom vyvolaní. Každé ďalšie vyvolanie tieto následky zdvojnásobuje. Pred každou technikou sa obe časti shikaiu musia spojiť, aby vytvorili elektrostatický výboj.

/techniky shikaiu:
~ Dengen furasshu kyōdai (Sila bratov blesku) - pasívna schopnosť - trvanie ~ tri útoky - čepeľami prúdi vysoký elektrický náboj, čo spôsobuje značné popáleniny. Netrvá dlho.

~ Sutōrīkuria-boshi (Príbeh jasnej hviezdy) - aktívna schopnosť - trvanie ~ jeden útok + príprava - spojení Seia a Fu sa postupným vziadľovaním medzi dvoma sadami čepelí vytvorí orb energie, ktorý si však žiada istý čas vytvorenia (max. 10-15 sekúnd) a je následne odhodený ako projektil na cieľ veľkou rýchlosťou. Vzhľadom na čas tvorby je útok vhodnejší pri skupinových bojoch.

- - - žiadne ďalšie nie sú známe (ešte nezískané/neobjavané)

/bankai: zatiaľ nedosiahnutý
avatar
Rei

Počet příspěvků : 240
Datum registrace : 24. 12. 09
Věk : 24
Bydliště : chalúpka na hraniciach fantázie

http://blindingreverie.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon Jun 28, 2010 4:20 pm

Bratři blesku, hmmm :-)
Schváleno ☀
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Rei za Mon Jun 28, 2010 4:49 pm

Hmmm? Smile)
Vrelá vďaka Smile
avatar
Rei

Počet příspěvků : 240
Datum registrace : 24. 12. 09
Věk : 24
Bydliště : chalúpka na hraniciach fantázie

http://blindingreverie.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Rei za Sat Nov 06, 2010 8:05 pm

Odišiel človek,
nemali šancu doktori.
Odišiel tíško,
ako keď svieca dohorí.


Sumizome Rei odišla na večnosť dňa 6.11.2009 počas misie v Real World.
avatar
Rei

Počet příspěvků : 240
Datum registrace : 24. 12. 09
Věk : 24
Bydliště : chalúpka na hraniciach fantázie

http://blindingreverie.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro vodovod za Sat Nov 06, 2010 8:09 pm

Rei ostan hrat pls Crying or Very sad
avatar
vodovod

Počet příspěvků : 381
Datum registrace : 19. 08. 10
Věk : 21
Bydliště : Ždaňa

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Rei za Sat Nov 06, 2010 10:39 pm

wtf srsly, kto si? Very Happy
avatar
Rei

Počet příspěvků : 240
Datum registrace : 24. 12. 09
Věk : 24
Bydliště : chalúpka na hraniciach fantázie

http://blindingreverie.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Red za Sat Nov 06, 2010 10:45 pm

PWNED Very Happy Very Happy

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Maršál Křída za Sat Nov 06, 2010 10:46 pm

myslím, že momentálně museli umřít všichni, kdo to přečetli Very Happy
avatar
Maršál Křída

Počet příspěvků : 841
Datum registrace : 21. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Satoshi za Sun Nov 07, 2010 9:09 am

OWNAGE! xD
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro vodovod za Sun Nov 07, 2010 10:04 am

Rei napsal:wtf srsly, kto si? Very Happy
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Rei nestaci ti ze si mi znicila srdce ? Musis ma znicit celeho ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Pls neodchadzaj.Nechcem tu byt jediny vychodňar
avatar
vodovod

Počet příspěvků : 381
Datum registrace : 19. 08. 10
Věk : 21
Bydliště : Ždaňa

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Sumizome ~ ( 10. divízia )

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru